svîðana un nespçks!

Aizsāka liga01 

svîðana un nespçks!
27.02.2008 14:18
Sveiki! Lieta tâda, ka mana mamma visu laiku mokâs ar pârlieku lielu svîðanu un nespçku. Ir bijusi versija, ka menopauze un vislaik( kâdus 5 gadus) dotas zâles pret to, bet jçgas nebija. Tad ði versija tâ kâ atkrita un pagâjuðogad viòai atklâja cukura diabçtu. Tika dotas zâles, bet atkal jçgas nekâdas, tikai papildus lielajai svîðanai, nespçkam, locîtavu sâpçm un aukstuma drudzim vçl no zâlçm metas pumpas un nieze. Bet paðsajûta tikai pasliktinâs. ìimenes ârste nezin kur meklçt risinâjumu un citi pie kâ mamma ir griezusies arî ne un paði ar neesam mediíi un nezinam atbildi kâpçc tas tâ. Lûgums, ja kâdam ir kâdas idejas ko pârbaudît, lûdzu iesakiet! Paldies!
Re: svîðana un nespçks!
27.02.2008 16:56
Varbût nervi?
??
Re: svîðana un nespçks!
28.02.2008 07:39
Vai paarbaudiijaat uz Laima boreliozi?
Re: svîðana un nespçks!
28.02.2008 08:54
Citomegalovîruss, Epðteina Barra vîruss, borelioze....
IS
Re: svîðana un nespçks!
28.02.2008 13:05
Infektoloìijas centrâ man teica, ka pastiprinâtai svîðanai ar Laima boreliozi neesot nekâda sakara. Tomçr var bût?
Re: svîðana un nespçks!
28.02.2008 13:44
Cienîtâ.
Nevajag minçt kafijas biezumos.
Tikai kopâ ar ìimenes ârstu jâmeklç iemesls.
Jâpârbaudas uz sistçmas slimîbâm.
Reimatisms,HIV(AIDS), Tuberkuloze. "C"hepatîts(aknu râdîtâj).
Ja neko nevar atrast,tad tas jânoraksta uz diabçtu,lieko svaru,nerviem(stresu)
Veiksmi.
??
Re: svîðana un nespçks!
28.02.2008 15:46
Un kaa veel sviist ar boreliozi! Un nespeeks drausmiigs! Atminjas zudums. Lociitavu saapes! Vesela bukjete:((
ineta
Re: svîðana un nespçks!
29.02.2008 09:49
Nu vçl vairogdziedzeris, varbût vielmaiòa - kaut kâdi kalcija, nâtrija.
Ja ir daudz naudas, var doties pie dârgajiem terapeitiem Rîgâ.
Ja vçl joprojam daudz naudas- tad, cik dzirdçju, slimnîca Bikur Holim sniedz pakalpojumus, ka iegulda cilvçku pie tajâ slimnîcâ un tad plânveidîgi izmeklç un ârstç.
to borliozi pârbaudîsim, jo vasarâ viòai iekoda çrce...
??
Re: svîðana un nespçks!
29.02.2008 14:53
Ja saap lociitavas, tad pie gjimenes aarsta var prasiit nosuutiijumu pie reimatologa Stradinjos. Tur veic daudz dazhaadu analiizhu, nemaz nav jaagulj slimniicaa. Un jaamaksaa arii nav, ja ir noriikojums.
info
Re: svîðana un nespçks!
13.03.2008 22:09
Jautâjums bik ne pa tçmu, bet vienalga - bet vai ir kâds forums, kur satiekas ar laimu slimojoðie/pârslimojoðie?
??
Re: svîðana un nespçks!
15.03.2008 08:22
Esmu izslimojusi, par forumu- neesmu maniijusi, tepat vien dazhreiz kaads uzraksta.
Bet nebuutu slikti padaliities ar citiem- kaa ir peec tam, kad taa dranjkje ir aptureeta. Probleemas jau nebeidzas , kad izdzer to antibiotiku leerumu. Sekas jau paliek.
info
Re: svîðana un nespçks!
15.03.2008 12:51
Es arî esmu izslimojis, domâju, ka bûtu jçdzîgi pakomunicçt ar bçdu brâïiem Latvijâ..

Ja saòemðos uzstaisît tâdu forumu - es iemetîðu ziòu!
trr
Re: svîðana un nespçks!
18.03.2008 12:58
Jaa, buutu gan labi uzzinaat kaa ir citiem boriiliju upuriem.Es paarslimoju 2004.gadaa, nekaadu simptomu nebija, bet uztaisiiju paarbaudes analiizi 2007.gadaa. Nekaadu akuutu boreeliju klaatbuutni neuzraadiija, abas - pagaatnes un tagadnes - bija negatiivas..
??
Re: svîðana un nespçks!
18.03.2008 16:28
IGG it kaa paliek pozitiivs uz visu atlikusho muuzhu.
info
Re: svîðana un nespçks!
18.03.2008 22:21
Tieðâm IGG paliek uz visu mûþu pozitîvs?
Man IGG ir ap 80, baigais besis par to.. bet mosh tas ir normaali?
Pie aarsta infekcijaas var tikt tikai maija saakumaa.
??
Re: svîðana un nespçks!
19.03.2008 07:35
IGG raada tikai to, ka IR BIJUSI borelioze. IGM pozitiivs ir tikai tad, kad slimiiba ir aktiiva. Atkaartoti aktiiva var buut tikai tad, ja iekozh naakoshaa inficeetaa eerce (da nedod, Dievs!)
info
Re: svîðana un nespçks!
19.03.2008 21:28
Ar IgM pozitîvs ir domâts >0, vai tad, ja ir lielâks nekâ pieïaujamais intervâls?
Man visu laiku ir pozitîvs, bet normas robeþâs...
??
Re: svîðana un nespçks!
19.03.2008 22:42
Iisti nezinu. Paaris reizes esmu peec slimoshanas veikusi analiizes, visu laiku IGM ir virs 0, bet blakus rakstiits, ka negatiivs. Laikam ir kaut kaads pieljaujamais intervaals arii virs 0, bet cik daudz, nezinu. Var jau piezvaniit uz infoktologjijas centru un pajautaat kaada ir norma. Ja izdodas, tad dodiet informaaciju arii mums.
Vispaar man taa borelioze visu veseliibu sabendeejusi (atklaaja 2 gadus peec eerces iekoshanas),bet ja griezhos pie aarstiem ar jautaajumiem, tad saprotu, ka taa ir tikai mana probleema, jo neviens neko negrib vai nezin pateikt.
info
Re: svîðana un nespçks!
20.03.2008 14:56
Es arî esmu to sapratis, ka paðam jâpçta un jâmeklç informâcija.
Iepirku pâris grâmatas no amazon.com, paðam jâmâcâs un jâlasa...

Vispâr ir dîvaini. Saslimstîbu skaits LV ir augsts, bet ârsti ðo niðu nesteidzâs apgût...
Sakostais
Re: svîðana un nespçks!
24.06.2009 22:47
Man bija pieķērusies tik sīka ērcīte, ka notrausu kā gaišu gruzīti un pat neiedomājos, ka tā var būt ērce. Kad parādījās sārtais plankums, nodomāju, ka kāda infekcija - sēnīte vai kas cits. Aizgāju uz Ven un ādas slim. centru Briāna ielā. Tur pateica, ka no kādas iekšķīgas slimības un izrakstīja tetraciklīna grupas anibiotikas. Ģimenes ārsts pateica, ka vai nu borelioze vai roze, bet temperatūras nebija un tas sarkanais plankums bija sprīdi diamerā sarkans, sikkgraudais, bet ne sāpēja, ne niezēja, varbūt neleils sapampums bija. Tagad dzeru tās antibiotikas un sajūta, ka sirdi spiež - grūti aprakstāma nelāga sajūta. Kad guļu, jūtos labi, bet kad taisu ēst, sāk celties temperatūra. Kā būs tālāk, kas to zina? Plankums sāk kļūt gaišāks, bet tikai 3 dienas dzeru zāles. Būšot jādzer vismaz 14 dienas un varbūt ar vienu šādu kursu nepietikšot...
Re: svîðana un nespçks!
25.06.2009 23:55
Man bija svīšana baigākā un nespēks beigās, ka pa kāpnēm nevarēja pakāpt. Reizē arī aptūkums - kaklu no galvas nevarēja atšķirt. Biju slims (audzējs) ar "Kušinga sindroms". Operācija, un čiki briki :(. bet viss tagad OK
Nu man pēdējo 6-7 gadu laikā reizes 5 pēc ērces koduma vai nu koduma vietā vai tuvu tam ir parādījušies sarkani pleķi (3-8cm diametrā). Ta nu beidzot aizgāju zinātniskos nolūkos uz poliklīniku. Nu protams, ka ir: IgG 48 (norma 0-10), IgM 15 (norma 0-18).
Vispār svīšana un aizdusa ir, bet tas man tikpat var gadīties no mazkustīga dzīves veida un alusvēdera.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 14?
Ziņa: