Extrasenss

Aizsāka Otpravitjelj 

Re: Extrasenss
13.11.2005 20:27
nu nezinu pâris gadus viena''ekstrasense'' stâstîja.Jûs jau zinât kâ baumas rodas.Rît satikðu draudzeni,pajautâðu viòas tel.nr.Viòa pie Veronikas bija Kandavâ.
Re: Extrasenss
13.11.2005 20:54
tas buutu baigi jauki,ja tu pajautaatu numurinju! :)

abudabi
Re: Extrasenss
13.11.2005 21:39
nu neticu tai veronikai- NETICU!!

neviens normaals dziedniex neieteix dzert Xanax......

man domaat, vinnai taas speejas dziedinaat, Dievs jau ir atnneemis, passas vainas deell....
daudz neizpluudiissu izteikumos, pati neesmu ar vinnu tikusies...




p.s. ssadu taadu informaaciju par ELEJAS VERONIKU var arii smelties delfu forumaa- sadallaa- mistika un religgija.
abudabi
Re:
13.11.2005 21:40
man jau labaak patiik termins DZIEDNIEX nevis EXTRASENSS!!
Moljers
Re: Extrasenss
13.11.2005 21:41
Man atkal "ragana"
Un ïoti patika, ko ar viòâm darîja pirms gadiem 400
alko
Re: Extrasenss
14.11.2005 12:27
Re: Extrasenss
14.11.2005 15:24
Kapeec neviens nevar pateikt tel. numuru Elejas Veronikai? Es aºii ar savaam kaiteem jau esmu izstaigaajusi visus iespeejamos aarstus: neviens nevar pateikt diagnozi.
alko
Re: Extrasenss
14.11.2005 16:45
Bijusi neesmu bet esmu dzirdçjusi ka jâbrauc tik uz Eleju un jâstâjas rindâ. Esot vai visu nakti jâgaida. Nu, un gatavojies, protams, ka tevi var arî pasûtît vai aplamât..
Miss_Kjirbiitis
Re: Extrasenss
14.11.2005 18:14
Nevienam neieteiktu braukt pie taas Elejas Veronikas. Vinai sen jau speejas zudusas. Mani vina burtiski apleeja ar samazgaam, tikai taapeec, ka nebiju apìçrbusies tâ kâ vinai tîk, pateica, ka izskatos peec prostituutas, ka esmu totaalaa dzeeraaj un piipmane, ar dzekiem tik pa guultu nemos, ka man ar galvu viss nav kaartiibaa un pie psihiatra jaajiet un taadaa garaa, bet tur nemaz nav ne kripatinas taisniibas, pateica veel ka esmu sev kapitaali sabeigusi veseliibu un driiz kapaa buusu...ah vina tak mulke pati svietaa sagaajusi...pilniigi visu garaam pateica, njaa man gan taa bija jaavalda smiekli, ka man likaas, ka es tuuliit saaksu smieties un vina mani iztrieks aaraa =)
alko
Re: Extrasenss
14.11.2005 18:38
Íirbît, nu man gan liekas ka visu viòa nepateica garâm! Piemeram par to savas veselîbas kapitâlo sabeigðanu.

Jo es ar kadreiz tâpat sev veselîbu sabeidzu. Tik kapâ vel neesmu.
Miss_Kjirbiitis
Re: Extrasenss
15.11.2005 18:48
Vina pateica, ka man aknas, nieres beigtas, un olniicas apsaldeetaas, bet no kaa?????Nedzeru un nepiipeeju, lai nieres buutu beigtas,kaa arii man veeders nesaap kaa tas ir pe aosaldeejumiem, taa kaa galiigi garaam...
Re: Extrasenss
21.12.2005 16:15
Jâskatâs kâds extrasenss, es piemçram tici bet ne visiem, a extrasenss òem pa d;ârgu naudu, un ja viòð saka kad ir jâpastâsta kas ïoti svarîgs un ka ar mani notiks kkas slikts, un vui;nð vçl prasa naudu tad tas nav extrasenss...:(Man ir pateikuði ka amn bûs grûta dzîve un tâ tas arî ir...:(
rolja
Re: Extrasenss
14.01.2006 16:30
Es neko nezinu par elejas Veroniku, bet gribçtu ar viòu iepazîties - pafilozofçt!
To kamasutrinja
Re: Extrasenss
14.01.2006 19:35
A kam taa dziive ir viegla? :D
grrrrrr
Re: Extrasenss
15.01.2006 15:53
ar Veroniku pafilozofçt nesanâks!!! konveijers !! es biju pirms kâdiem 3 gadiem, toreiz viòa pieòçma kaut kur ðmerlî, es neatceros, kaut kas saistîs ar Renemaòa klîniku vai tml.. rinda 2 ned.uz priekðu, bet tajâ dienâ, kad pieraksties, tad reâli tiec. Nu man neko îpaði sliktu neteica, bet man viòa vienalga nepatika!! No dziednieka sagaidu kaut kâdu iejûtîgâku attieksmi nevis tâdu eksaminçjoði-nosodoðu skatienu. neatceros, ka viòa bûtu kaut ko baigi noteikusi precîzi. ne man, ne bçrnam.
Vienai manai draudzenei viòa arî ðito paðu klârçja par vîrieðu maiòu..kaut gan tâ galîgi nav.. viòai arî nepatika, bet cita meitene bija stâvâ sajûsmâ, esot kopâ dzeju lasîjuðas un dies zina ko vçl ;DD tâtad laikam es esmu slikta ;DDD ar mani dzeju nelasîja, bija âtra un lakoniska...teica tikai, ka nedrîkstot cilvçkus raustît kâ lelles aiz aukliòâm... un lai es izdomâjot pati, uz ko tas attiecas, uz mani vai vîru ;DDD ai, sviests
aspazija
Re: Extrasenss
15.01.2006 16:21
Nijaaa, man domaat, filozofeeshana var sanaakt tikai ar dveeseliski radniecisku buutni...
vovo
Re: Extrasenss
16.01.2006 00:15
nu ja nu jaa aspazija ;DD 'viedi vaardi' ;DD abet tie paareejie 50-80% kuriem shamaa nepatiik tie ira baigie maitas ;DDD
Re: Extrasenss
20.01.2006 23:35
Ko, lai saka, paraknajos un uzgaju so to, so lapu un rakstus , sajusmas saucienus par Elejas Veroniku..ko lai saka, aklas jusu acis un nedzirdigas Jusu ausis..vienigais kas dziedina ir Dievs pats, ne kadas Veronikas, ne Tiltinji...Dievs ir tas kas dziedina, palasiet uzmanigi vinjas teikto, ja, loti daudz kas no Bibeles, ta teikt no Dieva varda, bet tas ko vinja dara, nu nav tas no Dieva, bet Jus ka akli ticat...
Nav Vinja Dievs, velns vinjas lieto..
Bibelite rakstita patiesiba, Pie Jezus mit ista patiesiba un dziedinasana..Otpravitjelj rakstîja:
Re: Extrasenss
03.06.2006 14:58
Kur un kaa to Elejas Veroniku var atrast?Varbuut kaads zin vinjas tel. numuru vai adresi?Luudzu atbildiet!Steidzami vajag!!!
doctus
Re: Extrasenss
03.06.2006 19:16
Vispirms izlasiet,kas iisti ir roze un tad te muldat par dziednieku rozes arsteeshanu....
+ Verinikai vismaz fiska pietiek,lai dazhus labus uz Tvaika ielu nosuutiit....
Bet tai pashaa laikaa, man pazinju radiem vienja sastaastiija,ka dzemdee mioma, zhultsceljos akmenji... Nekaa taada, protams, nebija....

Da nu tos dziedniekus:))))
blood
Re: Extrasenss
03.06.2006 21:26
Pirms tâ elektºiibas vai zibens spçriena esot diezgan liela dzçrâja bijusi.Tagad nevarot ciest......Tâ rakstîja maziòâ,bet.......
Vinjai bija kaadi 5 gadi, kad zibens iespeera:)....Tâ rakstîja mellene.......
VAI GADîJUMâ ðEIT NESâKAS KAUTKâDAS PRETRUNAS???
doctus
Re: Extrasenss
03.06.2006 21:36
Nesapratu,kad iisti tas zibens vinjai iespeera?
A daudziem tip radushaas speejas peec zibens speeriena:)))
Mosh pastaavam kaut kur,lai mums arii iesper? Mosh arii radiisies speejas? Nu, lielaaka gan varbuutiiba atstiepties....
Inese27
Re: Extrasenss
03.06.2006 23:40
varbuut tomeer nemekleet nevienu tantinju, bet palasiit kaadu no Viilmas Luules graamataam. Arii paskarbi, bet, ja izlasi un paardomaa, sakriit un darbojas. Pati peec taam gan astmu, gan celiakiju beernam aarsteeju. Celiakijas vairs nav un astmas leekmes ir ljoooti retas. Jaasaak jau ar sevi un savaa labaa tikai cilveeks pats var paliidzeet un noteikt savas probleemas. Ticu, ka ir gaishregji un tantuki, bet taapat, ja ar sevi nestraadaasi un nepaardomaasi situaacijas un riiciibu, tabletes un ieteikumi neko nedos ...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 4?
Ziņa: