maksligais iedeguma krçms.

Aizsāka baaalais 

baaalais
maksligais iedeguma krçms.
26.03.2008 18:44
Iesakiet kâds ir vislabâkais...Kur var nopirkt... Un cik apmçram maksa?
Paldies!
Viks
Re: maksligais iedeguma krçms.
26.03.2008 19:24
vai tieðâm to vajag?
baaalais
Re: maksligais iedeguma krçms.
26.03.2008 19:31
Jâ, vajag!
Viks
Re: maksligais iedeguma krçms.
26.03.2008 19:48
Sit tu mani nost, bet es to nesapratîðu kâda mârrutka pçc tas ir vajadzîgs.
Visam íermenim vai arî tikai sejai?
baaalais
Re: maksligais iedeguma krçms.
26.03.2008 19:50
tikai sejai.
tâda mârutka, ka man paðam jau ir apnicis, ka es rudenî/ziemâ/pavasarî izskatos naturâli pçc lîía. varbût par pârçjo íermeni vel tâ, var iztikt, bet seja vienkârði porcelâna bâla.
Viks
Re: maksligais iedeguma krçms.
26.03.2008 19:56
Redz to krçmu jau tu nespçsi visos kaktos iezieíçt, un tad izskatîsies vçl jocîgâk.
Parasti jau ir otrâdk, ka íermenis bâls, bet seja drusku tumðâka. Tavâ gadîjumâ padomâ vai krçms ir izeja. Varbût pamainît pârtiku, pasportot, svaigu gaisu vairâk.

Bet nu ja galîgi esi nolçmis, tad MADARA`i ir raþojums - krçms ar toni iekðâ.
Re: maksligais iedeguma krçms.
27.03.2008 08:06
varu atdot vienu buteli.. aivona, man ðíiet.. viens triepiens gan izspiests..
:D :D ne nu tu gan dod ... tas ir maxligais iedegums ar krema palidzibu tas nekadu launumu nenodara mitrina adu un ietone, nav jaiet uz solariju ja negrib adas vesi un jacepinas par daudz saule ...
pati esmu lietojusi nekas neizskatas jocigi ... pats esi pagajis garam simts meitenem kas vinu lieto pat neatskirot to no dabija iedeguma ;p
viriesi tiesam ir stulbi :@
nekada partika un svaigs gais iedegumu nerada ...





balais >>>> vis labakais no visiem ir Avon produkts skin so soft atri iesucas ada, neatstaj plekus ;)
protams ir ari nivea, jonshon, dow, tos var nopirk veikalos bet vini atstaj plekus jo ilgi zust ...


aaa un visus pasiedeguma kremus lietojot pectam janomazga rokas citadi paliks dzeltenas plauxtas, un seko ari lidzi lai tu vinu izsmeretu pa visu adu neatstajot kautkur neiesmeretu kremu ;)
un vari ari smeret uz sejas tikai loti akuratu un uzmanigi ar uzacu zonu :)
cena ap 3 ls ;)
Re: maksligais iedeguma krçms.
28.03.2008 17:35
Man no vinjiem tonis debiils veidojas. Un raibs. Mosh tapeec ka spalvains. Es labaak nopeerku labu solaarija kremu un tur iecepis reizi nedeeljaa i viss :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
krems
Re: maksligais iedeguma krçms.
28.03.2008 18:17
Bus vien japamegina pasam. Ir visadas adas, visadi kremi. Panem papeti veikalu piedavajumu un tad pec smarzas, krasas izvelies vienu un pamegini.
Pati esmu lietojusi jau vairakus gadus (iznemot vasaras sezonu) dazadus kremus. Man nepatika tadi ar stipri izteiktu smarzu. Tagad emsu palikusi pie "brunas bazes" krema. Bet tie, kas ir balti, ari bija labi. Sis manai adai visdabiskak izskatas.
Ja lieto sejai, tad atceries nosmeret zem zoda, kakla redzamo dalu. Un nenem visto tumsako sakuma. Labak ir tadi gaisaki, bet smere biezak tad, katru treso dienu apmeram. Un ir taisniba, ka vini ari adu mitrina, ne tikai brunumu vien rada.
Re: maksligais iedeguma krçms.
28.03.2008 19:55
Sodien redzeeju vienu daamiiti kurai laikam bija slinkums kaartiigi smeereeties :D
plakstinji baali
kakls striipains...
a Jums ko aada tik nenormaali jutiiga ka labaak toneejat nevis sauljojat? Jeb ir doma ka shitaa kjiimija ir veseliigaaka par solaariju?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
krems
Re: maksligais iedeguma krçms.
28.03.2008 20:21
Iespejams, ka ir ari kimija, bet tad jau to var teikt par jebkuru kremu un ta ka man ada sausa, bez krema vienalga man neiztikt. Uz solariju neeju vairak laika del. Un tad japlano un rinda jasez... kremu uzziezu no rita pusminutes laika. Nemu uz vates pikuca, lai vienmerigak klajas un apsmereju visam apkart.

par to stripaino damiti, kuru redzeji ;) ja regulari smere, nemaz nesanak stripas, jo viena un taja pat vieta jau tas stripas ta nejausi neuzdabusi :) Plakstinus nemaz nevar smeret un saulot ar sos nav labi ;)

Bet galvenais, lai pats ar risinajumu ir apmierinats un es esmu!
Re: maksligais iedeguma krçms.
28.03.2008 20:52
pusminuute... kas tur tiek smeereets pusminuutee?
Saaku nojaust kaadeelj tik daudz tjipa cacas staigaa ar bruunaam sejaam un baalaam rokaam... nu gaimes ir dazhaadas. Nestriidos.

Nu jebkursh krems nav kraasa. To es par to kjiimiju biju domaajis. Taadeelj ja jau chakaree sevi tad chakaree ar pilnu iedegumu. Taa es domaaju, bet katrs jau dara kaa pasham shkjiet labaak.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
krems
Re: maksligais iedeguma krçms.
28.03.2008 21:16
nu ja ta jau ir.

Cits piemers - vienam skiet, ka smuks kermenis ir no ennto stundu pavadisanas svaru zale un sazin kadu nejegu dzersanu... a man skiet, ka smukaki ir normali cilveki.... bez milzigiem muskuliem :P
Re: maksligais iedeguma krçms.
28.03.2008 21:17
mnjaa... tieshi tas ir kas jaasaliidzina ar bruunu seju uz baala rumpja... interesanti zinaat kur Tu izraki kriteeriju lai noteiktu kas ir normaals cilveeks... bet nu domaa ko gribi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
krems
Re: maksligais iedeguma krçms.
28.03.2008 23:17
mateus, es rakstiju, ka MAN patik normali, nemuskuloti cilveki... ka salidzinajumu nevis, ka kads ir nenormals. tas ir manas domas un mans vertejums.
saja tema cilveks pajautaja citiem, kas lietojusi brunos kremus, lai iesaka, kas labaks.... nevis nozaka par jautajumu.
Re: maksligais iedeguma krçms.
29.03.2008 00:22
manuprât, labâk 2x mçnesî aiziet uz labu solâriju, un regulâri mitrinât âdu ar kremu, nekâ ikdienâ ðito murgu ar smçrçðanos + nekad nevar bût pârliecinâts, ka neizskaties pçc idiota ar tiem pleíiem...
Re: maksligais iedeguma krçms.
29.03.2008 00:46
lai arii cik tas diivaini nebuutu... piekriitu pucei.
krems:""MAN patik normali" tieshi taa... atkaartoshu jautaajumu, peec kaadiem kriteerijiem TU izveertee ka cilveeks ir normaals? Jeb nav skaidrs jautaajums? ai arii Tu savas domas un iztreikumus peec olinj bolinj izsaki? ;) Vari neatbildet..taapat jau apmeeram skaidrs :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: maksligais iedeguma krçms.
29.03.2008 11:18
Iesaku iet uz solâriju un lietot solârija paðtonçjoðos krçmus ar bronzeriem, pats vari izvçlçties cik stipru brûnumu gribi tik arî bieþi apmeklç solâriju. Tas ir vienkârði. Esmu lietojusi visâdus krçmus, bet tagad mani apmierina Australian Gold Almost Famous.
Ja íellâsi tikai uz sejas parasto paðtonçjoðo krçmu, tad izskatîsies pçc muïía. Viennozîmîgi.

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
krems
Re: maksligais iedeguma krçms.
29.03.2008 11:58
normali, nemuskuloti cilveki, mateus es tacu rakstiju. patin atpakal, ja netici. un ne man te tev jaatskaitas. man pilnigi vienalga kadas ir tavas domas par lietam. jau sen nozeloju, ka vispar saku tev atbildet, jo pec noverojumiem, tu te karajies cauram dienam, it ka nekas cits nebutu ko darit un piekasies. nebut neesmu sodien oma traki izskaidrot tiesi TEV savas domas! un vel - ka gribu ta rakstu! beidz piekasities.
Re: maksligais iedeguma krçms.
30.03.2008 00:51
:D
peec maniem noveerojumiem Tev ir laiks arii atbildeet cauraam dienaam... tas labi ka to dari neatrodoties pie PC :)

Bet ne jau es kasos... normaali nemuskuljoti cilveeki... tagad sapratu: Tavi kriteeji normaals vai nenormaals cilveeks = nemuskuljots vai muskuljots :)

Padaliishos ar savaam domaam: normaals - neapdraud sabiedriibu, nenormaals - apdraud sabiedriibu un ir izoleejams no taas :) Paareejais ir tikai gaume nevis nirmaals/nenormaals ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
krems
Re: maksligais iedeguma krçms.
30.03.2008 11:07
isteniba tikai nedelas nogales un vakaros man atliek laiks iemest aci interneta, jo darba laika STRADAJU! bet ne jau par to bija runa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 14?
Ziņa: