Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?

Aizsāka Krisstine 

tâ redz, uzrakstîjuði gudri cilvçki- pat to hipoksiju... nu es gribçtu zinât, vai tâ taisnîba.Pagaidâm es nepîpçju un gudroju, vai pie dþeka izvçles tas bûtu pietiekami nozîmîgs parametrs- smçíç vai nç.
Negribçtos, lai tâds nopîpçjies un impotents tips vecumdienâs man bojâtu nervu sistçmu...
un jautâjumu Tu saprati ïoti pareizi, tikai neatbildçji...vecais viltnieks

un ðitâ sçne ir ar gïukiem, noslçpumu un vairâkkârt lietojama :)
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
21.04.2008 21:13
JA arî vecim bûs problçmas vecumdienâs ar stâvçðanu, tad tas nebûs atkarîgs no pîpçðanas...
nu es saprotu tâ- ir parastâ vecuma nestâvçðana un vçl + smçíçtâju nestâvçðana;
ja vecs un smçkçtâjs, tad vispâr nekâdâs jçgas...interesanti no cik gadiem?
un ja vçl dzçrâjs ...:(
JA arî vecim bûs problçmas vecumdienâs ar stâvçðanu, tad tas nebûs atkarîgs no pîpçðanas...
-------------
Tieði tâ, es ceru ka tad kad Tev bûs bçrni iesaki ðiem jau no 8 gadiem smçíçt, nu lai stresu noòem tâ jau grûti ðajâs dienâs, es arî laikam ieðu ieteikt visiem, drîzâk tas jau ir veselîgi, visi tie ârsti melo, un tie miljoni cilvçku kas nomirst arî izliekâs par beigtiem, vai arî viòiem visiem tas ir bijis iedzimts un tâ ir tikai sakritîba ka viòi smçíçjuði, nolâdçts jums taisnîba, þâvçta gaïa taèu ilgâk turâs.


Beigta þâvçta gaïa ilgâk turâs muhahahahahahhahahaha :)
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 09:56
123
Tava attieksme ir stipri sakâpinâta. Sanâk tâds protests protesta dçï. Tas vedina domât, ka kaut kas ar Tavu uzturu nav kârtîbâ.
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 11:03
...ja jau ir interese...pîpçju labi sen - kâdus gadus 30, 1 pac pa dienu, vieglâs narkotikas no 18 gadiem, alkohols - ar pârtraukumiem, bet ja dzçru, tad maratonâ - gads, divi, smago narkotiku periods - opiâti visâs formâs - intravenozi, amfetamîni - arî praktiski visos veidos, kâ varçja dabût iekðâ, tas patS MDMA, koka, skâbe - kâ vien varçju...viss lielos daudzumos...vienîgâ piebilde - visas substances, kuras tika bâztas manâ rumpî, bija ekselentas kvalitâtes...klau, un vel neviena nav sûdzçjusies par sliktu seksu pimpja ðïorkanuma dçï...
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 11:20
Galvoju, ka sûdzçsies gan. Kad Tev bûs 80:))
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 11:22
Reti kura saka to acîs.
JA foruma smçíçtâji apgalvo, ka nikotîns, alkohols, narkotikas potences nepazemina, kas tad ir cçlonis, tam par ko runâ "bezkaislîgâ statistika" ??

Bezkaislîga medicînas statistika liecina, ka 5–10% 20–30 gadu vecu vîrieðu cieð no nespçjas intîmajâ jomâ. Visnelabvçlîgâkajâ situâcijâ, pçc aìentûras «Wirthlin Worldwide» datiem, vecuma grupâ pçc 40 gadiem atrodas krievu vîrieði — 52% saskaras ar erekcijas traucçjumiem. ASV ðajâ paðâ vecuma grupâ saslimuðo skaits ir 40%, Izraçlâ — 30%, Francijâ — 20%, bet citâs Eiropas valstîs pat vçl mazâk.
Mûsdienâs ârsti impotenci atzîst par vienu no slimîbâm, kas aptver gados aizvien jaunâku cilvçku loku.
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 12:06
Iesûtîjis: plants ()
Datums: 22-04-2008 11:22


Reti kura saka to acîs.

;-))))
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 12:10
Nevajag vispârinât. Visi smçíçtâji tâ neapgalvo.
Ja uz ðo paskatâs no filozofiskî-sadzîviskâs puses. tad cilvçks savu atraþoðanas funkciju ir izpildîjis nu tâ vidçji lîdz gadiem 30. Pçc ðî vecuma ar mîlestîbu nodarbojas savam priekam. Tad var bût daba ir parûpçjusies, lai tas process notiek mierîgâk? Padomâ, kâ Tevis nosauktajâs valstîs ir ar stresa faktoru, kam vîrieði tiek pakïauti? Un visubeidzot, nebrînîðos, ja kâda farmâcijas firma pasûtîs pçtîjumu, ka impotence 80 gadu vecuma, var novest lîdz fatâlam iznâkumam un tâpçc visi, ðo vecumu sasnieguðie, ar steigu jâârstç no tâs
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 12:27
...he, he...ir jâbût ne pârâk gudram, lai nesajustu sievietes reakciju...un galçjam durakam, lai sievietes notçloto pieòemtu par patiesîbu...°
nu bet vai tik nav tâ, ka vîrieði rokas un mçli liek lietâ gadîjumos,lai slçptu dabisko potences trûkumu?
un pçc madcynica postiem var spriest, ka viòð îpaði reklamç tieði ðîs metodes:D
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 12:42
...sçnît manu nesaprâtîgo...par pamatu lieku verbâlo...kurð tiek papildinâts ar pârçjâm manipulâcijâm...
...gribu redzçt to sievieti, kurai patîk tikai ðujmaðînas variants...kagn zinu pâris arî tâdas...kâ izòçmumu...
...piesakieties, klaju frikciju piekritçjas...vecais uzmauc prezi, uzðauj kâdu sauju cepamâs eïlas un dragâ, kamçr kâjstarpe jçla...nu, kuras tad te tâdas ir ??
nu tad kâpçc mums melo par smçíçðanas kaitîgumu?! noòem stresu...mirsim tâpat veseli...
kâdu cigareðu ðíirni varat man ieteikt iesâkumam?
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 13:03
sçne, a, sçne! bet kâ Tev ar to dþeku tur beidzâs - jau izvçlçjies?
Tu tikai neuzskati, lûdzu, ðo par jaukðanos Tavâ personiskajâ padarîðanâ.. vienkârði, ja izvçle kritusi uz potenciâlo impotento tipu, kurð "vecumdienâs bojâtu Tev nervu sistçmu", tad man ieteikums par to marku.. jâòem tâda pat kâ ðamçjam, lai ir no kâ paliençt, kad Tavçjâs izbeidzas.. :))
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 13:12
...sçne, tâ arî neatbildçji - vai esi viena no tâm, kurai patîk, ka Tevi vienkârði pis, ka put vien???...un lai Tavçjais drâzçjs varçtu teikt - o, bïa, kâ es ejakulçju 7 reizes no vietas...kâds es pisçjs!!!...un Tu pati varçtu klusiòâm, pçc varenâ pisçja varoòdarba, sevi novest lîdz galam, òemot palîgâ savas roíeles...tad kâ tur ir???...
...nepârdzîvo, nopçrc vibrâtoru...tagat to, ka biezs...:)
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 13:16
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ... ka put vien???...

jâ - mûþu dzîvo, mûþu mâcies.. kas tur put, mad? es dikti izbrînîjusçs.. :)))
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 13:18
No vecuma atkarîgs. Kam smiltis, kam put
plant
par tâm smiltîm ;D :D

nç,nç madcynic vîriðíîga smarþa manâ skatîjumâ nekâdâ ziòâ NAV cigareðu smarþa un parastais drâzçjs nav mana prioritâte.Bet nevajag tâ pievçrst uzmanîbu manai necilajai personai- jautâjums bija

smçíçðanas kaitîgums vai gluþi otrâdi ?
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
22.04.2008 19:26
...sçnît, jaukumiò, mani monolodziòi bija kâ atbildes Tavai interesei par manu pimpi...kura klaji tika demonstrçta epistulârâ formâ...:)
...fi, Tava piebildîte mani uzjautrinâja...:)
Bet mani uzjautrinâs tas ka vecumâ Tu dirsîsi smiltis, kamçr man nâks silts un sulîgs sûds - nesmçíçtâja sûds (veselîgais sûds) :) bet ja nopietni ðim strîdam nav jçgas, bet nesmçíçtâjus tracina droði tas ka jums ðíiet ka smçíçðana ar nesmçíçðanu dalâs uz 50:50, un gribat aizstâvçt savas tiesîbas smçíçt visur tikai tâpçc ka "man gribâs apmierinât savu vajadzîbu", taèu ja dirst gribâs uz ielas to nedari vai ne, bet pacieties un aizej uz butku un izpïûtî savu pïutku?
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
23.04.2008 10:02
...uhh, kâ man patîk 123...kas i, kuharkas un krâveja atvase, laikam tev nepielec elementâras lietas - starpîba starp brangâka vârda lietoðanu vietâ un nevajadzîgi galçji jçlu tekstu bîdîsanu...
...starp citu, butka rakstâs kâ "budka" - barbarisms, kas aizgûts no krievu "будка"...
...lûk tâ, tizlenît manu slienaino...:)
To pçdçjo teikumu savam penim vari teikt ne man opi. Jâ un esmu kuharkas un krâvçja atvase, nevis kâ tu vientuïâs mâtes vienîgais lolotais un mîlçtais puikiòð, kuram bçrnîbâ kaimiòu puikas atòçma ledenes un tagad vçl nevari pârdzîvot. Ej uzvelc dûmu un pavçro kâda nesmçíçtâja seju.
nu-latvieðiem vispâr aristokrâtija nav-tikai jaunbagâtnieki, miljonâri, kas sevi par sabiedrîbas krçjumu uzskata
zemnieku/arâju tauta esam...dzimtcilvçki ...tie laiki senâ pagâtnç, kad íoniòi valdîja;
kas Tev, madcynic dod tiesîbas citus tâ apsaukât, vai pats no austrumu bajâriem cçlies?
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
23.04.2008 10:57
...sçnît, par dzimtcilvçkiem Tu maldies...vajag tomçr mazliet pârzinât vçsturi...nevis atgremot vispârpieòemtos priekðstatus par to...tie bieþi vien ir maldîgi un pamatîgi sagrozîti, òemot vçrâ katra laika konjuktûras prasîbas...he, un íoniòi - tie no kurðu puses...pie tam, klasiskâ nozîmç - íçniòð, valdnieks - tiem bija maz sakara...
...123, a kas Tevi tâ aizskâra ( un te es nevainîgi plikðíinu savas debeszilâs acis )...iemâcies lietot znaki prepinaòija, kaza...:)...es Tev to kâ opis, kâ viedais...:)
Re: Cigareshu duumu elposhana - cik tas ir kaitigi?
24.04.2008 08:26
Vai,vai.... Cik kaislîgi!
Neviens dzîvs organisms(cilvçkveidîgais) nav paredzçts dûmu rîðanai.
Cigaretes satur :
-tvana gâzi,bet dzîvîbas uzturçðanai ir vajadzîgs skâbeklis;
-nikotîns ir adzîts par vienu no spçcîgâkajâm augu indçm un tur neko nevar mainît. Inde ir inde;
- darvvielas ir ienestas kancerogçno (audzçja)vielu sarakstâ un tas ir neapstrîdams fakts;
-râdioaktîvais polonijs uzkrâjas tabakas lapâs,to neapstrîd neviens speciâlists;
- zilskâbe ir kanstatçta tabakas dûmos un tas nav mîts;
- paaugstinâta temperatûra,kas iedarbojas uz noteiktu gïotâdu rajonu gadiem ilgi, ir spçcîgs kairinoðs faktors,kas kalpo par katalizâtoru ,ïaundabîgâ audzçja attîstîbai gïotâdâ....Fizikâ to mâca pamatskolâ.
Cilvçka vidçjais vecums ir 120 gadi.
Smçíçðana un dûmi apkârtçjiem ir viens no daudzajiem faktoriem,kas atòem mums dzîves kvalitâti un tâs ilgumu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 23?
Ziņa: