ausu caurduðana

Aizsāka narinja 

ausu caurduðana
19.04.2008 13:09
Pirms 3 dienam man ar pistoli izðâva ausîs caurumus. Tagad labâ auss ïipiòa ir piepampusi un sapiga,bet kreisâ viss ir normâli. Vai man bûtu jâgrieþas pie ârsta,jo ir radies kâds iekaisums,vai varbût tas ir normâli pec ausu caurdursanas?
Re: ausu caurduðana
19.04.2008 13:38
He, man arî tâ bija agrâk, kad dûra caurumus. Vina auss ok, bet otra vienmçr piepampa, bet pçc kâdâm pâris dienâm jau pârgâja. Tas laikam normâli.

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
Re: ausu caurduðana
19.04.2008 14:06
pavelc nedaudz nost uzmavu, skalo ar klingjeriishu tinkt. vai uudenjrazha paarskaabi cauruma vietu. tas jaadara kaadu laiku peec shaushanas pat tad, ja nekas netuukst.
narinja
Re: ausu caurduðana
19.04.2008 14:30
Jâ,es jau skaloju ar ûdeòraþa pârskâbi,bet man jau ir 3 dienas pagâjuðas kopð caurdurðanas, bet piepampums nepâriet, varbût pat paliek vçl lielâks,îsti nesaprotu. Bet nekâdi nesanâk man to uzmavu pavilk nost,nemaku laikam vel rikoties:) bail,ka nonemsu pavisam un pec tam vairs neuzliksu...
hem
Re: ausu caurduðana
19.04.2008 15:20
kad es caurdûru ausis man viena auss kâdu mçnesi mazliet asiòoja ik pa laikam , bet tad viss bija ok :) tagad tik mainu auskarus
Re: ausu caurdušana
20.04.2008 10:28
Tev ir alerģiska reakcija. Sāpīgi niez, ja?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 11?
Ziņa: