vitamînu daudzums

Aizsāka Signne 

Signne
vitamînu daudzums
25.04.2008 22:55
Pçc ilgas slimoðanas ar angînu un antibiotiku dzerðanas LOR man ir izrakstîjis dzert sekojoðas lietas:
Magvit B6 2x dienâ
Mildronâts 500 mg 1x dienâ
Riboxîns 2X dienâ
Calcigran 2-3x dienâ
Askorutîns 3x dienâ
Tanakan 2x dienâ
Zivju eïïa 1x dienâ
Mani interesç, vai tas viss nav par daudz. Kautgan temperatûra vçljoprojâm turâs ap 36,8-37 un ir locîtavu un sirds sâpes, kâ arî it kâ raustâs asinsvadi.
Aizmirsu vçl, ka bija izrakstîts neirorubin, bet to nemaz neiepirku.
Jâpiebilst, ka man ir 22, angînas diezgan bieþi mçdz atkârtoties.
Re: vitamînu daudzums
26.04.2008 00:09
kaads tur daudz... peec mana meera ziidainja devas.
Dzeru sezonaali mildronaatu pa gramam dienaa, riboksiinu 3-4 ripas 3x dienaa 2 meeneshus no vietas, calcigran... nelietoju, jo mikro makro elementus uznjemu ar citiem preparaatiem, zivju eljja... omega 3 manupraat un kaukaads vitamins tur bij....

nez... es domaaju ka tur nekaa iipasha nav. A neirorubin ir B grupas vitamiini. Nu nekas traks... re ku mans dienas maiziites saraxts :) http://www.universalnutrition.com/store/images/packaging/161.jpg

vieniigi man fiziskaa slodze sameeraa normaala sanaak.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Signne
Re: vitamînu daudzums
26.04.2008 00:16
Nu Tu jau arî sportists esi, ne?
Bet nu labi, izdzerðu ðo visu. Alko jau nevar kopâ ar ðiem lietot, ne? Tik ilgi noslimojos, ka gribâs atpûsties, iedzert... uh
A kâ vispâr ir, ja temperatûra turâs, mandeles ir izskalotas tîras, LOR tikai saka, ka jâpaiet laikam lîdz temp. nostabilizçsies, drîkst alko lietot?
Vçl ir dzirdçts, ka no visiem ðitiem apvalkotajiem vitamîniem nierakmeòi veidojas, nav tâ?
Re: vitamînu daudzums
26.04.2008 01:33
kaadi vel nierakmenji? :D
Driizaak ir dzirdeets, ka cilveekiem kuri shausmiigi gaida kad driixtees dzert diagnosticee alkoholismu :D

Un tam ko Tu tur dzersi manupraat mazs sakars ar alko nesavietojamiibu, bet nu tas toch nav normaali ja cilveeku jau velk iedzert :) Maacies no manis - nedzer vispaar un reizi 12-15 meeneshos izdzer 500ml snabi :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Signne
Re: vitamînu daudzums
26.04.2008 10:01
Prièom tur alkoholisms? Vienkârði laiciòð forðs, visi brauc kautkur ðaðliku sacept, aliòu iedzert, bet es jau tik ilgi slimoju. Nedzeru nemaz bieþi reizi nedçïâ vai divâs, nedomâju, ka tas ir kautkas slikts.
Re: vitamînu daudzums
26.04.2008 12:00
:)
es gan uzskatu, ka tikko cilveeku saak vilkt uz kaadu vielu, kura ir atkariibu izraisosha - taa JAU ir atkariiba. Ne velti ir taads teiciens - sveetdienas apkoholikjis. Starp citu alus ir kaitiigaakais no visiem alkoholiskatjiem dzeerieniem, aknu inde :D

Neticeesi, bet es shogad esmu bijis jau 5 piknikos, bet alkoholu nevienaa no tiem nelietoju ;) Labaakais veids kaa paarbaudiit vai esi atkariigs... pusgadu nelietot un paskatiities - velk vai nevelk ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Signne
Re: vitamînu daudzums
26.04.2008 16:58
Es arî esmu bijusi daudzos piknikos un alkoholu nelietoju, bet cilvçli jau neiedalâs tikai alkoholiíos un nedzçrâjos. :) Tiem, kuri ðad tad iedzer jau arî velk. Vai Tu domâ, ka kâds dzer, kuram negribas nemaz?
Re: vitamînu daudzums
26.04.2008 20:37
Neticeesi... paziistu neskaitaamus cilveekus kurus nevienu nevelk iedzert. Jaa kompaanijas peec pusglaazi viina vai 25g konjaka meedz izdzert, bet nevelk. Ja velk.... taa ir atkariiba. Un tas, ka lielaakaa dalja saka.... es neesmu atkariigs jo es jau tikai 5dienas vakaros dzeru tusinjos... ir lielaakaa kljuuda. Respektiivi otmazka, lai tas nebuutu jaatziist. Ja cilveeks ir stresains un grib iedzert, vinjsh tajaa meklee mierinaajumu, kuru starp citu nekad neguust ;) ja cilveeks saka es dzeru kaa zaales - atkal jau atmazka, jo alkohols var nodereet tikai asinsrites uzlaboshanai (25g) vai nosaciitai nervu nomierinaashanai (tie pashi 25g). Pie kam... jo vienkaarshaaks shnabis, jo tas mazak kaitiigs. Jo krutaaks konjaks, jo kaitiigaaks. Par alu jau izteicu viedokli (ne savu, es vnk ticu peetijumiem un aknu analiizeem). Un ja to visu zinot... cilveeku velk :D ...paliec vien pie sava :) Es palikshu pie sava un buushu atkariigs no sporta uz kuru mani velk ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: vitamînu daudzums
26.04.2008 22:34
Mateus : 25 g attiecas uz kaadu cilveeka masas diapazonu ? Taksh ir starpiiba vai meiteens 50 Kg ienjem shito doziiti, vai smagsvars uz 120 Kg ?

"Jo krutaaks konjaks, jo kaitiigaaks" - a var kaadu linku, vai kas shim apgalvojumam ir pamataa ?

____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: vitamînu daudzums
27.04.2008 01:07
nemekleeshu, bet pastaastiishu saviem vaardiem... ja alkoholu attiira no visiem blakus produktiem un to paarpalikumiem, paliek paari... principaa spirts :) Lai buutu peec iespeejas bagaataaka garshas bukjete un dazhaadi aromaati, to visu atstaaj iekshaa. Jo vairaak atstaaj iekshaa un ljauj tam nostaaveeties, jo vairaak to pashu blakus produktu utm paliek iekshaa. Saliidzini kaut uz sevis... izdzer 07 vnk maskavieti... bet naakamaa reizee cik vien daargu konjaku speej atljauties - peec tam saliidzini pohas :D

aa...par 25g... 100g dienaa meenesha garunaa un vienalga kaada masa...domaaju pieradums buus gana speeciigs. Starp citu..parasti tie 120kg ir tauki, zem kuriem sleepjas tikai nedaudz vairaak par tiem 50kg galjas :D nu paarspiileejot... bet tauku masa neko nemaina :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 27.04.2008 01:08 by Mateus.
Re: vitamînu daudzums
28.04.2008 10:44
Signne

Ir OK. Es arî apmçram tikpat lietoju ar daþâm atðíirîbâm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Xtreme
Re: vitamînu daudzums
29.04.2008 13:18
Nû, esmu savulaik iedzçrusi gan maskavieti, gan arî dârgu konjaku ir gadîjies dzert... Pohas ir bijuðas nesalîdzinâmas, tb, pçdçjâ gadîjumâ to gandrîz nebija... Pçc Mateus teorijas sanâk, ka tam, kas dzers tîru spirtu, pohu nebûs vispâr? Nu nav tâ.
Re: vitamînu daudzums
29.04.2008 13:51
Hmm? Vispâr, smagâkâs pohas manâ mûþâ bija kâ reiz pçc dârgu konjaku dzerðanas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
G.
Re: vitamînu daudzums
29.04.2008 16:58
Protams, nezinu nianses, bet jebkurâ gadîjumâ tie ir ðausmîgi daudz lîdzekïu vienlaikus. Rodas baþas par pacienta kuòìi, ankâm, nierçm, tâdu blâíi liekot dabût iekðâ. Godîgi sakot, man uzreiz jâdomâ par farm-firmu iespaidu. Jâ ok, to visu var attiecinât uz vispârîgu organisma stiprinâðanu, bet nu...
Magne B6 un neirorubîns – ne viens pret viens, bet nu faktiski tas pats vien ir. Vai tieðâm abus nozîmçja? Tas gan bûtu riktîgs sviests. Varbût tomçr rakstîja – vai nu vai?
Mildronâts un riboksîns – abi miokarda vielmaiòas stimulatori. Hmm...
Kalcigranam vispâr nav nekâda sakara ne ar LOR vainu, ne antibiotiku sekâm organismâ. Mierîgi var triept iekðâ arî drusku vçlâk, ja nu vajag citâ nolûkâ.
Tradicionâli pçc antibiotikâm cenðas atveseïot zarnu floru, vitamînus, minerâlvielas maksimâli kompaktâ veidâ nevis 3-4-5 daþâdos preparâtos.
Re: vitamînu daudzums
29.04.2008 18:09
kaadaam niereem.... kaadaam aknaam :D:D:D:D
G. tu kaut ko jeedz vispaar ;)
Un B6 pardozeet...nezinu vai ir reaali. Es jau 5 gadus dienaa dzeru 5000% no B6 dienas normas. Zini... man analiizes tas neietekmee.. nu nevienas.

Mildronaats NAV miokarda vielmainjas stimulators!!! Nerunaa ko nezini. Riboksiins ir anabolaois stimulators ne vielmainjaa kaa taadas kaa arii taa kliiniskie peetiijumi... ups... nav ;)

Mildronaatu kaa reiz iesaka kopaa ar riboksiinu, bet man aarsta nekad tik mazas devas nav teicis dzert.

Sorry... bet anonimais G. pamato to ko teici... pagaidaam Tu esi pretrunaa gan ar manu sporta gan gjimenes aarstu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
G.
Re: vitamînu daudzums
29.04.2008 20:22
Nesçdçðu un nepierâdîðu, nav man tik bûtiski. Palasi kaut vai zâïu anaotâcijas, kas ir kas. Atbildot forumâ cenðos raksturot situâciju kâ tâdu, nevis operçt ar aktîvo vielu formulâm (ja tâ pieet, taisnîba jau tev ir). Un manâs - t.i. ârsta - acîs augstâkredzamais ir skarba polifarmâcija - nav nekâda pamata nozîmçt magni un neirorubînu vienlaikus, pat neiet runa par vitamîna pârdozçðanu. Par palîgvielâm un par to, ka medikamenti metabolizçjas aknâs un nierçs esi dzirdçjis (tâdas aknas, tâdas nieres). Un par pçcantibiotiku sanâciju zarnu traktam, no kuras te nav ne smakas? Un es iepriekð jau sâku ar to, ka nezinu nianses un 100% oponçt nevaru. Kâ man sevi de-anonimizçt? Negribu. Bet diezgan sen ienâku te ðad un tad pakomentçju. Un esmu ievçrojusi, ka tu visiem baigi kategoriski un agresîvi brauc virsû, ja viedoklis ir kontra. Es nekad nelîdîðu par kaèâðanos kâdu mâcît, jo neesmu tik kompetenta. Bet, ja tu neesi ârsts, kâ tu vispâr vari atbildçt uz ðo jautâjumu? Tagad kopçsi un ievietosi, cik vien spçdams, lai pateiktu pretî? Bet es savu viedokli pateicu un vairs ne vârda te neteikðu. Arlabunakti.
Re: vitamînu daudzums
29.04.2008 20:35
Piedod, bet tieshi palasot taas pashas anotaacijas, var nonaakt pie secinaajums, ka nekas netiek pardozeets ;)
Ja jau esi aarsts, luudzu pasaki savu vaardu uzvaardu, lai zinu, pie kura aarsta nekad neiet, jo taadi aarsti kaa Tu mani noraxtija uz sirdslimnieku tieshi savas nekompetences deelj... pie kam no ljoooti tjipa krutas aarstnieciskaas iestaades ;)

Ja kaut ko apgalvo, tomeer buutu jauki dzirdeet pamatojumu. Piemeeram, ka Magne B6 ripaa ir 5mg B6 vitamiins, bet neirorubinaa B6 ir 50mg. Savukaart mediciiniski liela deva B6 skaitaas 500 un vairaak miligrami, kaa arii 500mg devai blaknes saakas reti kad aatraak kaa peec 5 meeneshu lietoshanas. Ko mees no taa secinam? Liela deva saakas no 500mg dienaa, bet Magne B6 + Neurorubine summaari sanaak 55mg. Paardoozeshana NAV iespeejama kaa taada. Un kopaa noziimet nav jeegas? Pamato to luudzu... lai nesanaak tukshi vaardi... cik man zinaams, tad tomeer ir jeega noziimeet kopaa... bet taa kaa Tu sakies esam par aarstu... vari luudzu pastaastiit kaadeel nee?

PROTAMS, ka esmu neko nezinoshs vitamiinos un to lietoshanaa sportists, tieshi taadeelj gribu dzirdeet nevis - taa ir un viss, bet gan kapeec taa ir... jo deelj taadiem - dari jo es saku... augstaak jau mineeju ko es dabuuju izjust ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
gudreïiem
Re: vitamînu daudzums
20.01.2009 16:09
Jau daþus mçneðus esmu pumpâs.Ik rîts nâk ar jaunu pumpu kolonijâm. Paldies dievam, vais nav jçlumi.. sekas no neirorubîna injekcijâm..

mani mati neesot izkritu;si no ilgviïòiem, tâ apgalvoja friziere... Mildronâta blakne - mati izbirstot.

Par pârçjo, kas speciâlistesprât, man bija jâlieto, mans ì.â tik spçja izdvest- ðitop nç, ðito nç...
Re: vitamînu daudzums
21.01.2009 00:10
mildronaata blakne? :) nu nu... kaa vienmeer paluugshu kaut vienu piperaadijumu ka vinjsh peec kliiniskiem peetijumiem pieraadiits kaa kaut ko daroshs preps ;)

nourorubine... tur ne tikai vitamiini, individuaala alergjiska reakcija. Nekas vairaak.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: vitamînu daudzums
23.08.2014 20:37
cik jus varat dzert ?
Re: vitamînu daudzums
24.08.2014 10:28
Ko tieši?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 23?
Ziņa: