Svara palielinâðana

Aizsāka hakims 

hakims
Svara palielinâðana
09.05.2008 12:30
Sveiki! Es gribeetu zinaat, kaads buutu labaakais veids, kaa palielinaat svaru? Man ir 20 gadu un sveru 71kg, nu jau kaadu ilgaaku briidi svars aug, saakumaa bija ap 65kg. Jaaatziist, ka agraak smeekeeju, kaadus gadus 3-4, bet nu jau 4 meeneshus nesmeekeeju. Ko vajadzeetu lietot, lai svars augtu labaak, kaa buutu pareizi jaaeed un kas jaadara? Paldies jau iepriekð!
Guculs
Re: Svara palielinâðana
09.05.2008 14:53
Kâds augums? Kâda ir ikdienas aktivitâte?
hakims
Re: Svara palielinâðana
09.05.2008 15:47
Augums ir 190cm. Nu man jau svara probleemas bija sen, nekad nav bijis taads svars, kaads buutu labs manam augumam. Tieshi tagad ikdienas aktivitaate ir lielaaka, bet pirms neilga laika vairaak bija seedosh un mieriis dienas ritms.
Guculs
Re: Svara palielinâðana
09.05.2008 16:06
71kg uz 190cm augumu - tas ir kkas nedzirdçts. pat man, ar saviem 180cm ir 75kg, es tgd metu tauku masu nost :)
uzbaroties, principâ ir vienkârði. vieglâkais ceïð - çd visu, kam daudz kalorijas, bet veselîgi - auzu pârslas, 8% biezpienu, jogurti ar daudz ogïhidrâtiem, ðokolâdes batoniòð, kâ uzkoda, banâni, tauka gaïa. karoè viss, kur daudz kaloriju. gribi tauku masu? çd taukus. un çd 5x dienâ, kâ minimums!
ja gribi lieso muskuïu masu (uz kâ tomçr grûtâk aug svars), çd visu liesu, ar mazu tauku saturu + trençjies (jau cita tçma). ðî tçma jau aprunâta krustu ðíçrsu, par to, kâ aug svars. aug tâpçc, ka netiek patçrçts uzòemtais. tu, tâtad patçrç visu, ko uzòem, vai pat svarâ krîties. ja mâjâs ir svari - pasveries, pavçro!
svaru pielikt ir viegli, ja vien neesi pakïauts smagâm fiziskâm slodzçm ikdienâ, vçþa slimnieks vai hepatîta nçsâtâjs.
hakims
Re: Svara palielinâðana
09.05.2008 16:28
Nu ir taada lieta, ka pasham nemanot jau agraak, kaadus gadus 2-3 ir bijushas kungja probleemas un tagad tik taas atrisinaaju! Vai tas arii vareetu buut iemesls, ka neaug svars kaa naakas? Nu patiesiibaa tagad svars ir saacis pamazaam naakt klaat kaa jau teicu...
Guculs
Re: Svara palielinâðana
09.05.2008 16:45
kas tieði ar kuòìi bija?
hakims
Re: Svara palielinâðana
09.05.2008 16:55
Biju uz kobru un pateica, ka kungjii veidojas paaraak daudz zhults, kas savukaart bija izraisiijis vieglu kungja iekaisumu. Lietoju zaales-Motilium, kas samazina to zhulti, un tad jau var just, ka pirms dzershanas laika ja veel nav iedzertas, apetiite pilniigi nav. Izlietoju 3 iepakojumus peec kaartas, bet peedeejaas dienas mani maac nepatiikama lieta, kermenii ir taads nevariigums, no riita celjos ar mokaam un nespeeks, tad atmozhos un ir labi, tad pa dienu viss kaartiibaa un dienas viduu tad atkal uznaak paniikums, es iedomaajos, ka varbuut taas zaales nevar lietot tik ilgi un taapeec sodien vairs nedzeru. Tagad eedu pusdienas un apetiite bija ljoti laba, nevaru saprast kas iisti notiek...
Guculs
Re: Svara palielinâðana
09.05.2008 17:06
Ja apetîte laba, tad arî apmierini to. Paprasi savam ârstam, varbût vari samazinât devu zâlçm, un saki ka ir svara problçmas, ko izraisa nepilnvçrtîgs uzturs. No vienas bedres otrâ lekt nevajag ;P
hakims
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 17:13
Man tagad laikam ar kungji tieshaam viss buus kaartiibaa, juutu, ka ir labi, bet nomaac jau cita probleema - kameer dzeeru zaales, kas samazina zhulti, eedu kaa naakas (tagad arii eedu kaa vajag), bet tagad, kad tieshaam juutos labi, uzkaapu uz svariem un skatos, par 3kg mazaak, nu kaa tas var buut? Vai tieshaam taa vielmainja pagaidaam ir taada un viss, un jaapagaida, kad mainiisies? Es vairs neizprotu, kas notiek. Kaadi vareetu buut veel iemesli, kaapeec svars taa mainaas?
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 17:31
Kungjii veidojas paaraak daudz zhults? :)
kruts kungjis, man zhults veidojas pie aknas - zhultspuuslii ;)
Un kaadeelj lai svars taa pats no sevis augtu ko?
Kachaajies un buus svars. Ar laiku kad vielmainja jau nebuus riktiiga augs arii taapat. Es no dabas esju 65-67kg (184cm) tagad sveru 93kg, bet tas ir daudz eest (3500-5000kcal dienaa) un daudz treneeties.

tas 8% biezpiens ir kas kruts :) Es eedu 0.05% :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
hakims
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 20:01
Labi, neizteicos par to zhulti kaa vajadzeeja, tas taa :D Ko tad tu eed, lai tik daudz taas kcal uznemtu un cik reizes dienaa eed? Kas ir ar to 8% biezpienu? :)
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 20:05
Vasrbut vairogdziedzeris pie vianas?
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 20:10
Pabrauka paris nedelas pa tiem makdonaldiem redzesi kads progress bus.
hakims
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 20:52
aleksa3 - zini, es domaaju, ka nee, jo svars man meedz kaapt, bet deel taa, ka esmu veel jauns un vielmainja aatri straadaa, te noteikti vajadzees man iet uz zaali. :)
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 23:19
kermenii ir taads nevariigums, no riita celjos ar mokaam un nespeeks, tad atmozhos un ir labi, tad pa dienu viss kaartiibaa un dienas viduu tad atkal uznaak paniikums, es iedomaajos, ka varbuut taas zaales nevar lietot tik ilgi un taapeec sodien vairs nedzeru. Tagad eedu pusdienas un apetiite bija ljoti laba, nevaru saprast kas iisti notiek...
---
Man tieði tâda pati situâcija.Kad uzzinâsi kas tas var bût lûdzu atsûti PM.Ââ un dçï tâ motilium tas toè nevar bût
hakims
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 23:28
Tev arii taada pati probleema ar to zhulti kaa man? Arii lieto/lietoji Motilium? Vai arii tev ar svaru probleema?
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 23:42
Nç ar þultîm man nau problçmu,bet ar kuòìa skâbçm ar svaru man arî diezgan lielas problçmas nau stabils visu laiku krît no tâ motilium arî nekâda pârâk liela efekta nau piemçram es lietoju visâdus vitamînus denoxinal utt tos kurus`reklâmâs râda daudz labâk nekâ tâs íîmijas
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 23:47
Nu vispaar man taa lieta saakaas taa, ka vienu dienu, braucot autobusaa, nenormaali saaka saapeet galva, tad naakamajaa dienaa gaaju pie gimenes aarsta un nosuutiija uz to kobru, tur arii pateica kas ir, tad gimenes aarste izrakstiija Gasec Gastrocap-20 un to Motilium, tikko saaku lietot, rezultaats bija baigi labs, ljoti labi jutos un labaakais tas, ka bija laba apetiite un dabuuju klaat 5-6kg, tagad kaadi 2-3kg tikai palikushi no taa, kas naaca klaat. Laikam pie gimenes aarsta buutu vajadziiba iet ne? Es domaaju, ka man vajag, lai nosuuta izmekleet uz kaadu citu aparaatu...
Re: Svara palielinâðana
11.05.2008 23:59
Viss var but ka tev tas viss vienkarsi liekas vienvard sakot no nerviem piemeram man ari bija tiesi tas pats nezinaju kas ar mani notiek staigaju staigaju pie tiem arstiem visur tik saka ka viss esot normas robezas,bet ka tas var but ka analizes normalas bet sajuta tada taka mirst nost gandriz pasnavibu neuztaisiju,gimenes arsts ari tik bola acis sakot ka nezinot kas tas var but )
Re: Svara palielinâðana
12.05.2008 00:36
Domaaju, ka man ir kas cits.
Re: Svara palielinâðana
12.05.2008 20:39
eedu pirmo reizi jau 5.45 no riita un taa liidz vakaram 7-8x
katraa reizee censhos uznjemt 30-40g proteiinu un 60-70g ogljhidraatus i bikiit taukus. ne vienmeer sanaak bet censhos un savaacas kcal

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Svara palielinâðana
12.05.2008 23:03
Ko tiesi lieto proteiinam, galju? Un ko tieshi oglhidraatiem?
Guculs
Re: Svara palielinâðana
13.05.2008 11:42
galja, graudainais siers, biezpiens, olas. un biezpiens uz nakti.. mmm :)
Re: Svara palielinâðana
13.05.2008 22:41
www.kachok.lv <--daudz teemu par uzturu svara palielinaashanai. Un ari te ir runaats, tikai neviens laikam vel nezin ka te ir mekleetaajs

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Sveiki.
Esmu 166cm gara un man ir tikai 46kg.
tas nav normâli.
varbût ir kâdas tabletes,ko var dzert svara palielienâðanai?par çðanu neko nesaki,jo nav tadas apetites,lai riitu visu iespeejamo un taukaino:p
paldies jau ieprieksh.
Re: Svara palielinâðana
07.10.2008 11:33
Nu ja par eeshanu neko nesaki.. tad Tu ari te neko nesaki ;)
Dzer apinju uzleejumu, buus Tev apetiite. Peec garshas pretiigs kaa veermeles, bet apetiiti palielina.

Un veel... ja riisi visu taukaino driizaak sirdi uzseedinaasi nevis svaru palielinaasi. Eest 50kcal uz katru kjermenja kilogramu un buus Tev svars. Punkts.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Svara palielinâðana
07.10.2008 17:30
tad iznaak, ka 50kcal jaasareizina ar saviem kg un buus kcal daudzums, kursh jaaapeed, tad naaks svars klaat?
Re: Svara palielinâðana
08.10.2008 00:11
Jaa.
bet parasti apeest taas kalorijas pareizi kombineejot uzturu ir ljoti sarezhgjiiti un ljoti ljoti ljoti daudz.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tas ir þults reflukss, ja kunìî daudz þults.

Arî es ar to slimoju un mans svars ir ïoti zems. pie saviem knapi 180 sveru ap 58kg.

Prinicpâ viss saasinâjâ dçï nerviem, kâ rezultâtâ nogrâvu Heliobaktçriju un to refluksu.

Baktçriju iznîcinâju, ar to refluksu cînos.

Dzçru Motiliumu un Buscopanu. Palika labâk. Pavisam labi palika, kad sâku pa vakariem dzret Omeprazolu, drusciò svarâ pieòçmos.

Ja no rîta ir ok, pa dienu arî, tad vakarpusç ir pasûdîgi.

Kunìis neko taukainu vairs nepieòem, reizçm asass sâpes ieduras (èûlas nav, bija un sadzija). Tâ kâ kotletes un karbonâdes uzmanîgi. Needu neko marinçtu vairs.
Gâzçtu nedzeru vairs.
Re: Svara palielinâðana
09.10.2008 10:30
uz nervu pamata nograava heliobakteriju... es vieniigais ko taadu dzirdu pirmo reizi?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 15?
Ziņa: