Ìimenes ârsta norîkojums

Aizsāka Hepatits 

Hepatits
Ìimenes ârsta norîkojums
10.05.2008 20:13
Gulbja laboratorijâ veicu asins analîzi. Analîzçs uzrâdija pozitîvu- B hepatîts. Cita daktere ieteica veikt sîkâkas analîzes infektoloì. centrâ. Griezos pie sava ìimenes ârta- tas ir sîkums, vienkârði esmu nçsâtâjs un viss, un, protams, nekâdu norîkojumu nedeva. Biju aizbraucis uz infektoloì. centru- tur saka- jâ, ir jâveic sîkâkas analîzes un prasa no manis ìim. ârsta nosûtijumu utt. Vai tâ visi ìimenes ârsti gaida îpaðu lûgðanos un tâda rîcîba ir pieòemama?
pinko
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
10.05.2008 20:17
Mana ìimenes ârste vispâr nekur nesûta, pat uz parastâm analîzçm. Paðsajûta slikta, katru vakaru temperatûra, ðai po...
Tâ ir norma viòiem - ievilkt nâsîs naudu par pacientu, bet lai dabûtu nosûtîjumu, jâlien uz vçdera un jâlûdzâs. Kropïi, jâcer, ka tas viss viòiem nâks atpakaï.
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
10.05.2008 21:02
Nevajag bût þmodiem, vajag ar ðokolâdîtçm pacienât un drusku aploksnîtç ielikt un bûs jums viss ko vajag...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
10.05.2008 22:03
Ir ârsti, kas ðokolâdîtes vienkârði nepieòem.
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
10.05.2008 22:58
Jâ, ir... viòiem ðokolâdes, kafija un brendijs jau aknâs ieeduðies... òem tikai naudâ...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Hepatits
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 07:04
Gribçtos saòemt , tomçr, kompetentâku atbildi no profesionâïiem, kas balstîta uz likumiem, nevis emocionâlas replikas.
mâsa
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 09:42
mani ìimenes ârstu - tas ir vienîgais ieteikums. Tâ nav normâla situâcija. manai mâsai tâpat uzrâdîja analîzçs hepatîtu un bija jâbrauc uz infektoloìiju. Nosûtîjumu dabuja bez problçmâm. Tai nevajadzçtu bût normai, kas tev notiek.
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 10:23
Hepatit,

ja gribi profesionaalu atbildi, kas balstaas uz likumiem, tad ej uz MADEKKI. Te tauta apgrozaas un paliidz cits citam taa, kaa maak. ku! jau uzrakstiija, kaa shaados gadiijumos riikoties.
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 10:51
Jâ, var doties uz MADEKKI (tagad, ja nemaldos, tas iestâdîjums kaut kâ savâdâk saucas - laikam Veselîbas inspekcija). Vai arî palûdz ìimenes ârstam rakstisku atteikumu dot nosûtîjumu. Vari mâjâs jau pats uzrakstît un dot viòai tikai parakstît. Parasti tad atrod arî spçkus un iespçjas iedot nosûtîjumu.
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 11:31
MADEKKI jeb Veselîbas inspekcijas kontroles nodaïa atrodas Rîgâ, Sadovòikova ielâ 20, tel. 67221244
Mançjâ dr. taisni otrâdi- naudu neòem (varbût, par maz dodu?) , bet par dâvaniòâm vienmçr priecâjas.
Ðokolâde gan nav oriìinâla lieta. Dzirdçju reiz tâdu joku: "Kâ Tu domâ, cik ilgi mani bçrni çdîs ðokolâdes un es dzerðu alkoholu?" :)
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 12:25
Peec likuma gjimenes aarstam nav jaadod nosuutiijums, ja vinjsh taalaaku izmekleeshanu neuzskata par nepiecieshamu. GA uzskata par viirusa neesaataaju un taadas ir vinja tiesiibas. Jaskataas, kas tur ir tais analiizees, bet ir analiizes, kas var buut pozitiivas, tomeer nenoziimeet, ka ir slims ar hepatiitu.
hmmm
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 13:17
Man liekas, ka B hepatîts ir pietiekami noptietni, lai ìimenes ârts dotu norîkojumu uz tâlâku izmeklçðanu.
Hepatits
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 22:16
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> Peec likuma gjimenes aarstam nav jaadod
> nosuutiijums, ja vinjsh taalaaku izmekleeshanu
> neuzskata par nepiecieshamu. GA uzskata par
> viirusa neesaataaju un taadas ir vinja tiesiibas.

Nesaprotu tik, uz ko balstâs GA uzskati, ja nav veikta sîkâka analîze (laikam antigçni, ja nekïûdos, vai kas cits?), jo dotajâs analîzçs tikai sausa fakta konstatçðana HBsAg pozitîvs!?
Bet es tak varu nepiecieðamîbas gadîjumâ saòemt nosûtîjumu pie cita speciâlista un rûpçties un bût atbildîgam par savu veselîbu?
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 23:01
...nekur nebija mineets kaadas tieshi analiizes ir veiktas... sanjemt nosuutiijumu var pie speciaalista, kuru GA uzskata par nepiecieshamu, nevis kuru par nepiecieshamu uzskata pacients... savas izklaides par savu naudu...
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
11.05.2008 23:28
Vislabâkais ìimenes ârsts ir Dr Astrîda Tetere neko jau pârâk daudz nejçdz medicînâ,bet ar nosûtîjumiem un slimîbas lapâm vienmçr palîdzçs pat bez bombongâm.Pat daþkârt piezvana uzprasa kâ jûtâs cilvçks
rr
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
12.05.2008 13:11
Naivie cilvçciòi....Kâda tad jums bûs jçga, ja sûdzçsieties Veselîbas inspekcijâ )ex Madekki)???
Eksperti aizies pie Tava ìimenes ârsta, pakratîs pirkstu, visi kopîgi izsmiesies par pacientiem un viss. Tak nevajag bût tik naiviem...
Re: Ìimenes ârsta norîkojums
12.05.2008 13:16
Ir jau lietas par kurâm var sûdzçties, bet par norîkojuma nedoðanu protams, ka pilnîgi garâm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 9?
Ziņa: