Kondilomas

Aizsāka maigonis 

Kondilomas
29.05.2008 16:05
sveiki ! esmu 18 gadu jauns puisis un lieta tâda, esmu mistiskâ veidâ ticis pie kondilomâm... kâdi ieteikumi lai no viòâm atbrîvotos?
Re: Kondilomas
29.05.2008 16:06
Mistiski?

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
Re: Kondilomas
29.05.2008 22:42
Vispâr jau pie viòâm mistiskâ veidâ netiek... kaut gan tagad varbût ir tâ ka pirms nodraèîðanas jâmazgâ rokas ar Safeguard...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kondilomas
30.05.2008 10:01
Jâiet pie dermatologa uz Briâna ielas vai pie sava âdas ârsta poliklînikâ. Mistiskâ veidâ pie kondilomâm netiek....Varbût tâs nav kondilomas?
Atbildi dos dermatovenerologs,jeb kâ saka tagad,STS speciâlists.
Vai tieðâm tev nav bijuði sex kontakti?
Re: Kondilomas
30.05.2008 18:22
sexkontakts bijis tikai ar prezervativu... pie dermatologa gan neesmu bijis, bet tâs izskatâs pçc kondilomâm(pats sev noteicu diagnozi) nav nekâdas ziedes vai medikamenti lai ârstçtu ?
ZAXX
Re: Kondilomas
03.06.2008 12:45
Labâkais risinâjums bûtu Kondilomu likvidçðana nodedzinot ar elektrîbu(procedûra nesâpîga,ja nu vienîgi nedaudz nepatîkama vietçjâ anestçzija)Tie,kas iesaka piesaldçðanu,tad neticiet(tâs ir muïíîbas,nosaldçt var tikai âdas virsçjo kârtu),efekts uz nedçïu(2nedçïâm,pçc laika,atkârtosies,izaugs no jauna,vajag atbrîvoties no saknîtes,kas ir dziïâk zem âdas...)
Es gan ieteiktu Urologu(varat pajautât 1slimnîcâ...)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 2?
Ziņa: