niez tûplis

Aizsāka kakao 

niez tûplis
02.07.2008 22:28
Sakiet, vai tas liecina, ka man ir târpi? It kâ pats no sevis neniez, bet pçc defekâcijas niez un pçc tam ir saplaisâjis apkârt un sâpîgs (ðíiet, ka pat puðums parâdijies). Nezinu, ko iesâkt. Iet uz aptieku un prasît târpu zâles vai tas vispâr var bût cits iemesls?
kas
Re: niez tûplis
03.07.2008 01:02
Tie ir hemoroîdi.Ej uz aptieku pçc svecîtçm.
Re: niez tûplis
03.07.2008 12:58
Apmazgâðanâs,ziedes,regulâra vçdera izeja. Arî svecîtes uz nakti.
Izlçgt asus,þâvçtus,kûpinâtus ,saldus produktus. Vispâr vajag iet pie protologa.
Veiksmi
Re: niez tûplis
03.07.2008 14:44
Un tas ir mûþîgi? Tâ teikt visu mûþu jâievçro viss tas un jâlieto tâs svecîtes jeb tas tikai kâdu laiku? Nav gan iepriecinoðas ziòas :(.
Re: niez tûplis
03.07.2008 16:12
Palîdziet! Mçìinu pierakstîties pie proktologa, bet kas nu atvaïinâjumâ un pie kura vispâr pieraksti tikai septembrî. Man vajag pçc iespçjas âtrâk ne tikai medicînisku iemeslu dçï. Protams, çrtâk bûtu tikt pie sievietes, varbût kâds var nosaukt vçl kâdus uzvârdus, kurus varbût meklçtâjâ nepamaniju. Man jau vairs nenâk prâtâ iestâþu nosaukumi, kur varçtu meklçt.
Re: niez tûplis
03.07.2008 16:43
ar shito vari aizdoties pie jebkura kjirurga... sievietes shajaa jomaa ir visnejaukaakaas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 18?
Ziņa: