HIV tests

Aizsāka kaspars 

HIV tests
08.07.2008 21:18
Labvakar, vai ir iespejams veikt korektu HIV testu 2 nedelas pec notikusa (neaizsargata) dzimumakta, ja it ka ir jau paradijushies iespejamie simptomi, t.i. nogurums, pietukushi limfmezgli u.t.t. (taa saucamie vieglas saaukstesanas simptomi). Vai bus jau izstradajusas antivielas kjermenii, kuras varetu uzradities analizes?

Paldies
zutis
Re: HIV tests
09.07.2008 11:36
http://www.torrentz.com/8574929361f0977b40257201544f515d1683bea2

http://www.dr.lv/phorum/read.php?3,306859,308518#msg-308518

Pçc daþâdu materialu noskatîðanâs internetâ arî man radâs pârliecîba ka HIV ir viena liela krâpðana. Brînos tikai ka ârsti uzvedas kâ tâdi klusi jçriòi.
Re: HIV tests
09.07.2008 13:09
Tad cik noprotu, jo mazaak zalju pec hiv pozitiva testa, jo labak?
Bet ko tad hiv dara? Pamazina cilveka imunsistemu?
kaspars
Re: HIV tests
09.07.2008 20:17
Zuti, vari atbildeet, ludzu!
Tas nozime, ka varu ari dzivot talak normaali peec (+) testa? Ja arii saslimst ar kaadu slimiibu peec tam, taa nebuus saistiita ar HIV?
zutis
Re: HIV tests
09.07.2008 22:18
Pçc manâm domâm: "HIV" antivielu esamîba var norâdît ka ir problçmas ar veselîbu (kâda no daudzâm citâm saslimðanâm pie kurâm var bût HIV+), bet ne uz to ka tev ir kâds mistisks HIV vîruss, kura eksistenci cik man zinâms vispâr neviens nav pierâdîjis! Un ja HIV neeksistç, tad ar to arî nevar saslimt. Pçc (+) testa vienkârði vajadzçtu nostiprinât imunitâti, dzîvot veselîgâk, tikai nekâdâ gadîjumâ nelietot kaut kâdu AZT, vai lîdzîgu indi ko neapzinîgi ârsti varçtu mçìinât iesmçrçt, citâdi tieðâm var sanâkt âtrâ nâve. Tâs tikai manas domas. Neesmu ârsts.
zutis
Re: HIV tests
09.07.2008 23:05
>pçc (+) testa vienkârði vajadzçtu nostiprinât imunitâti, dzîvot veselîgâk

un protams, ja ir kâda cita saslimðana no kuras radâs tâs antivielas (+) tad to arî ârstçt :)
Essss
Re: HIV tests
09.07.2008 23:10
Skaidra lieta! :) Vienu tikai nesaprotu, kaapeec tad cilveeki par sho neaptiesumu, kas ir radiits, nerunaa visaa pasaulee VAIRAAK? Jo es domaaju, ka maz zina, ka ir taadi pretaspekti pret visu HIV un AIDS!

P.S. Paldies.
zutis
Re: HIV tests
09.07.2008 23:43
Es arî gribçtu zinât atbildi uz ðo jautâjumu!
Re: HIV tests
10.07.2008 08:41
Man palika jocîgi ,lasot jûsu komentus.
Neeksistç HIV,AIDS? Bet kâpçc tad no viòa mirst?
Arî daudzi slaveni un bagâti cilvçki.Ko ,nu nekâdi,nevarçtu noslçpt un viltot.
Nevajag cilvçkiem ieskaidrot pretçjo. Tas izklausâs pçc ðarlatânisma.
Cita lieta, ja runâjam par íîmioterâpiju.
Vîruss pats par sevi ir unikâls veidojums, ko nevar nogalinât tik viegli,kâ baktçriju. Vîruss ir uz robeþas starp dzîvo un nedzîvo.Tâpçc viòu nogalinât ir daudz grûtâk nekâ ðûnu.
Tieði tâpçc ir jâpieliek lielas pûles lai izvairîtos no saslimðanas ar HIV. Jo to ir veikt vieglâk.
Ir jâsaprot, ka ðodien AIDS izzâestçt nevar.Ðo slimîbu var piebremzçt. Diezgan ilgi.Bet gala rezultâts bûs viens.....
Slimîba saucas-Iegûts imûndeficîta sindroms. Tas ir , HIV vîruss lçnâm noârda organisma imûnaizsarg sistçmu.Soli pa solim.
Cîòâ iesaistâs visa organisma aizsargsistçma. Aknas,liesa,kaulu smadzenes,limfmezgli.
Íîmio terâpija it kâ sit nost vîrusu, bet rada problçmas aknâm,liesai,kaulu smadzençm.
Tikai kopâ ar ârstu var ðo problçmu regulçt.
Re: HIV tests
10.07.2008 10:32
Mazdakteris1

Var jau bût, ka tu kâ mediíis arî pazîsti kâdu HIV vai AIDS slimnieku bet man ne tuvos ne tâlos paziòu lokos neviena tâda nav no kâ viegli izdarît secinâjumu, ka vai nu tas viss vairâk vai mazâk ir blefs vai arî tas skar kâdas ïoti ðauras ïauþu aprindas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: HIV tests
10.07.2008 10:47
...nepaziistu personiigi nevienu ar Zhilbeera sindromu... laikam taadas slimiibas nav...
Re: HIV tests
10.07.2008 10:51
Nu gan salîdzinâji, paskaties kâda aþiotâþa ap vienu un otru slimîbu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: HIV tests
10.07.2008 11:17
jaa un mirstibas un dzives kvalitate jua ar atskiras - tapec jau pievers tAM LIELAKU VERIBU.
Cik nu man sanacis redzet HIV pacientus - es neteiktu ka vinu ir maz un ka tas lietas butu baigi uzpustas
Re: HIV tests
10.07.2008 11:28
autoram infoermacijai- akutais retrovirusu sindroms (visi tevis nosauktie simptomi) attistas 2-6 ned pec inficesanas.
laika posmu no inficesanas lidz av paradisanas asinis (6-12 ned) sauc par memo zonu, av vielas nav nosakamas, hiv var piradit nosakot serdena ag p24 vai ar plimerazes kedes reakciju. pirma ir nepietiekami jutiga,otra darga.
zutis
Re: HIV tests
10.07.2008 17:33
Mazdakteris1 un pârçjie: novelciet un noskatieties ðo interesanto filmu (angïu val.), tâ vismaz man lika mainît domas par HIV (argumenti ir spçcîgi un neizklausâs pçc ðarlatânistu murgiem):

http://www.torrentz.com/8574929361f0977b40257201544f515d1683bea2

(lai novilktu, vajag bût uzinstalçtam kâdam no BitTorrent klientiem, piemçram no http://utorrent.com/)
kaspars
Re: HIV tests
10.07.2008 18:03
Nav nepieciesams pat vilkt. Te bus google live stream video. 2h

http://video.google.com/videoplay?docid=-8142733917997460212
kapsars
Re: HIV tests
10.07.2008 18:06
No sakuma varbut neliksies interesanti, bet kad tiks uzskaititi fakti u.t.t., paliks tiesam interesanti. Iesaku but pacietigiem un noskatities.

Ari es biju Paarsteigts!!!
Re: HIV tests
13.07.2008 19:57
Kâpçc man jâtic ,tam,ka AIDS nav,ja par to mâca med iestâdçs?
Tâ arî ir sazvçrest`ba?
Diemþçl angïu valodu nepârvaldu tâdâ lîmenî lai saprastu nianses.....
Apgalvot ,ka nav AIDS ir tas pats , kas apgalvot , ka nav TBC,Siflisa,Gonorejas, ïundabîgie audzçji....
kaspars
Re: HIV tests
13.07.2008 20:47
Vienkaarshi fakti paliek fakti. Taa filma tomer ir stiprs arguments tam visam. Tatad kaut kas nelimejas taja visa.
Re: HIV tests
13.07.2008 20:55
...ar laiku par lielaako tiesu muusdienu neskaidriibu priekshtati mainiisies... bet nez kaapeec tiem, kuriem IR HIV, ir dazhaadaas taa paziimes, un tiem, kuriem NAV, tiem arii oportuunistiskaas infekcijas un citas fignjas taa nepiesitaas...

;-) Katrs velk dekjiiti uz savu pusi- shitiem HIV ir izdomaajums, bet vakcinaacija gan darbojas ;-) Vakcinaacijas pretinieki tikpat spariigi pieraadiis, ka vakcinaacija ir fufelis...



Edited 1 time(s). Last edit at 13.07.2008 21:07 by ,,,.
ke
Re: HIV tests
14.07.2008 00:14
Ja HIV un AIDS ir mits un kads tam patiesam tic, tad aizbrauciet uz Afriku vai Malaiziju un paskatieties kas tur notiek, ja tas neparliecina, panemiet tais vietas paris ielasmeitas bez izsargasanas. Saubos vai kadam, kas apgalvo, ka HIV nav pietiktu dusa sadam gajienam, ja vien sis cilveks nav jucis :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 23?
Ziņa: