Kontracepcija

Aizsāka Hmmm 

Kontracepcija
18.08.2008 19:31
Labdien, man ir jautâjums.
Man ir gandrîz 18 gadi. Kâdu kontracepciju man bûtu vislabâk izmantot, un vai es varu nopirkt Kontraceptîvos plâksterus bez ginekologa apmeklçjuma?
Re: Kontracepcija
18.08.2008 19:51
njemam trubu... zvanam uz unikliiniku un jautaajam ko var liidzeet.
Par aptiekaas peerkamo..ja baigi censhas VISU bez receptes var dabuut. Ari morfiju. Viena daama tikko par to kriminaalu atraava :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kontracepcija
18.08.2008 22:16
Es prasu par kontracepciju tikai, pârçjo man vçl nevajag:D
gugucis
Re: Kontracepcija
19.08.2008 17:03
Nopirkt jau var gan plâksteri, gan riníi bez receptes, tomçr labâk jau protams pakonsultçties ar savu ârstu.ðâ vai tâ reizi gadâ jâiet ira
Re: Kontracepcija
19.08.2008 17:11
Esmu jau bijusi, vnk eju kopâ ar mammu, un par tâdâm lietâm nerunâju. Paldies.
Re: Kontracepcija
19.08.2008 17:48
autore - aizej bez mammas un parunajies
es tik tâ...
Re: Kontracepcija
20.08.2008 18:05
Es ieteiktu nebojât sevi ar hormoniem. Tas plâksteris nav nekâds parastais leikoplasts, tâ ir pamatîga iedarbîba uz organismu.
Re: Kontracepcija
20.09.2008 16:22
Labdien. Man ir liela probleema. Es dzeru tabletes Yasminelle. Taas, kas lieto, zin, ka tas tabletes tiek iedaliitas 3 nedeljas.. Taatad biju jau otraja dzersanas nedelja, kad aizmirsu iedzert tableti.. Bija jau pagaajusas vairak ka 12 stundas.. Es loti apjuku, un sajaucu visu.. Nez kapec iedomajos ka esmu tresaja lietosanas nedelja un cik atceros tad pec instrukcijas bija uzreiz jasak jauna pacinja.. es ari savas mulkjibas pec saku dzert nakamo pacinju.. Bet izdzeru tikai vienu tableti un nolemu pameklet interneta.. Interneta bija instrukcija ka japanjem 7 dienas briivas, un tikai tad jasak dzert tabletes.. Es nobijos pavisam un partraucu dzert.. Pagaja 5 dienas un 5 dienaa man sakas menesreizes, kuram bija jasakas pec nedeljas taja pasa diena.. Ko man dariit? Kad partraucu dzert, domaju ka sagaidisu menesreizes un pirmaja diena saksu dzert, kaa tad kad pirmo reizi saku lietot tas tablete.. Vai taa drikst dariit?? Luudzu palidziet.. Esmu nezinja.. ja kas, sodien ir menesreizu diena..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: