dîvainas sajûtas

Aizsāka duglass 

duglass
dîvainas sajûtas
21.08.2008 01:11
Nezinaaju kaa lai nosauc iisti ðo teemu, bet nu pastaastiiðu kas par lietu un tad jau sapratiisiet.

Nesen biju pie viena drauga tusiòaa, kur speeleejaam vienu speeli visi pie galda, dzeeraam alinju un gaajaam pirtii. Pirtii bija tik labi un patiikami, ïoti izsviidu un tad izejot aaraa, gaajaam uzreiz seetaa un katram ar aukstu uudens ðïaacienu paarlaida paar íermeni, pec tam, kad gaajaam iekðaa, jutu, ka ir reiboniitis, bet tas paargaaja, bet tas bija peec katras reizes. Kopaa gaajaam pirtii triis reizes. Tad atbrauca veel cilveeki un gribeeja pacienaat ar ko stipraaku - ar ðòabi, es pats jutos tieðaam labi un domaaju, kaapeec gan nee. Kopaa kaadas 2-3 glaaziites izdzeeru, es it kaa iedomaajos, ka kopaa ar alu galiigi nav labi, bet tajaa briidii deeï labaa garstaavokïa neatteicos, taa sanaaca. Peec tam arii vienu glaaziiti balzaamu un tad viss, vairs neko. Bija jau riits un gaajaam maajaas, pa ceïam jutos diezgan saguris, taads savaads. Paargaaju maajaas un senèi teica, ka es esot baals, pats jutu, ka runaaju taa citaadaak, taa aatri kaut ko staastiiju un tad uzreiz ieliidu guleet. Tad kaadu neilgu laiku paguleeju un tad atmodos un saaku mociities, saaka naakt virsuu drebuïi, saaku riistiities un gaaju uz tualeti, bet vispaar neko nespeeju izvemt, bet vispaar jau iisti nebija ko, galva saapeeja ðausmiigi un jutos nomociits, jo gaaju meeìinaat vemt ik reizi, kaa uznaaca arvien trakaakas galvassaapes. Ar mokaam daþas reizes izveemu ko dzeltenu un palika uz mirkli labaak un tad atkal gaaju meeìinaat guleet. Tad iedzeeru zaales kuòìim. Izmeeriiju temp. un bija tuvu 38, domaaju, ka tas no lielaas riistiiðanaas, meeìinot pavemt. Tad, kad iedzeeru taas zaales, leenaam, bet paargaaja un biju paspeejis novaargt, tad centos eest. Lieta taada, ka es jutos taads kaa mazspeeciigs, kad vakaraa gaaju guleet, taada sajuuta gultaa bija, ka ir slikti ar sirdi un ir vaargums. Tagad jau ir viss kaa naakas, bet briiþiem uznaak sajuuta, ka sirds liek maniit, ka tas vareetu buut no alus + ðòabis un arii no pirts...

Man buutu jaauztraucas, ka taadas sajuutas?
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 01:14
Varbût iepriekð biji saíçris kâdu vîrusu?
duglass
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 01:16
nebiju gan, viss pirms tam bija labi. varbuut alus + ðòabis lika maniit un arii taa pirts, vienkaarshi man tagad ilgaaku laiku ir bijis mazaktiivs dzivesveids, ar nelieliem iznjeemumiem, varbuut taapeec esmu ne tik stiprs un to sirds juut?
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 01:28
Visâdi var bût. Man jau ðíiet, ka alkohols un pirts nav savienojami lielumi. Kad biju jaunâka, pirtî arî dzçru alu, un daþkârt pçc tam man sâkas migrçna. Tai jau arî ir visâdas izpausmes, man vairâk kâ galvassâpes un reibonîtis.
duglass
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 01:31
bet tas ðvakrums peec taas gruutas dienas, vai tas vareetu buut deel jauktaa alkohola vai vienkaarshi pirts + alko, vai sirdij tas viss par smagu?
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 01:36
Uztaisi sirdij kardiogrammu, tad jau redzçsi, vai viss OK.
Ja ir notikusi organisma saindçðanâs ar alkoholu, tad jau arî var bût kaut kas lîdzîgs.
duglass
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 01:39
Zini, tie dþeki, kas atbrauca, tie nebuutu no tiem, kas vestu leetu alkoholu, bet gan tieðaam labu, nee nu visaadi jau var buut... varbuut probleema tikai tajaa, ka sajaucu ar alu? Man pumpas arii uz sejas uzmetaas, nu jau paariet, uz muguras, plecu daïaa arii bija vairaak nekaa visu laiku, pirms tam jau tur ïoti nedaudz bija, liekas, ka no kuòìa...
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 09:02
Kâ Tu vari zinât, kas pudelç iekðâ, ne jau dþeki pie vainas, bet raþotâji...varbût saindçjies un dabûji kâdu kuòìa iekaisumu...
Laila
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 09:52
Man drîzâk liekas, ka tie simptomi Tev no aknâm. Un aknas dod virsû uz sirdi.
duglass
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 11:57
Ok-es pieïauju, ka te kaut ko murgoju un sadomaajos, man vienkaarði varbuut vajadzeetu citu dziivesveidu, kas ðo visu un ðis domas izsleegtu-jaasaka, ka peedeejaa laikaa mans dziivesveids ir bijis neaktiivs, ko ïoti driiz jau taisos mainiit.
Laila
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 12:35
Nesapratu - kâds sakars neaktîvam dzîvesveidam ar Taviem simptomiem?
duglass
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 12:52
vienkaarshi domaaju, ka kas taads varbuut ir deel neaktiiva dziivesveida, ka neesmu taa teikt-sirds nav pieradusi pie slodzezs un taa, jo atceros, ka nesen bija jaaspeelee futbols un bija ljoti gruuti paskriet, bet citu reizi jau atkal labi... varbuut par to sirdi tieshaam tik sadomaajos un nekas vairaak...
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 17:14
pastastisu tav ko lidzigu!biju pie draudzenes uz pirti,mazliet ar iedzeru,iegaju pirti!kad iznacu ara tas pats kas tev dulla galva un sirds jocigi klauvee!man ta jau ir bijis agrak pat karsta vanna ieejot,ja tu iegaji loti karsta pirti noperties tad sirds dod tev zinu ka pa karstu,ta nadrikst,var pedalus atstiept!varbut temperatura ar no ta sacalas,bet izvemt tu varbut vareji kunga sulu!pamegini nakamreiz neiet tik karsta pirti!
duglass
Re: dîvainas sajûtas
21.08.2008 18:30
man vispaar esot tajaa vietaa nebija slikti, tikai palika slikti tad, kad biju savaa gultaa! parasti eju karstaa vannaa un nekad nav bijis reibonis no taa, un es tur izdzeeru 3 alinjus + 3 glaaziites 50g ðòabja.
Re: dîvainas sajûtas
22.08.2008 12:46
Jauktais grâdîgais /pirts nav savienojamas lietas.
Pumpas norâda uz aknu darbîbs traucçjumiem.
Varçtu bût saindçðanâs.
Re: dîvainas sajûtas
22.08.2008 15:11
Bet ja es agraak jau lietoju zaales kuòìim deel iekaisuma, man pumpas pazuda gan no muguras, gan sejas, tagad tikai ir uz muguras, bet nedaudz, uz sejas nav, pa retam kaada tik uzmetas, iespeejams peec alkohola lietoðanas.
kaa vispaar aknas var paarbaudiit?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 13?
Ziņa: