ARS

Aizsāka dasa 

dasa
ARS
26.08.2008 20:26
Pasakiet lûdzu kâ no centrâlâs stacijas nokïut uz Arsu? Ar kadu transportu? Vai ari kas tu netalu atrodas, lai var orienteties?
Re: ARS
26.08.2008 20:34
ar 3.trolejbusu lidz pieturai makslas muzejs un tad uz prieksu lidz valdemara un elizabetes ielas krustojam, parej pari noej vienu kvartalu iesnicas Latvij virziena pa elizabetes iela ( uz stura sarkanais krusts) un tad vienu kvartau pa skolas ielu - jo nogriezoties uz skolas ielas - redzesi ARS siltiti)
Re: ARS
26.08.2008 21:07
ar kaajaam buus aatraak. izpeeti netaa Riigas karti. no Chakmarijas pa Elizabetes (garaam viesniicai Latvija) ej liidz Skolas ielai, iegriezies pa labi Skolas, aizej liidz Dzirnavu stuurim... tur arii buus.

ar 3. trolejbusu var 1 h braukt...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: ARS
26.08.2008 21:19
ari fakts :)
dasa
Re: ARS
27.08.2008 08:54
A ar taksi cik varetu no stacijas maksat aizbraukt?
Man nav nekadas skaidribas ka tur noklut!!!!!!!!!!
Re: ARS
27.08.2008 10:13
nu tad brauc ar 3 trolejbusu janevelies kajam iet, jo taksis tapt stav ka 3.trlejbuss sastregumos. uz ielas tacu ir cilveki - ja saproti ka kaut kas ne ta - pajauta
Re: ARS
27.08.2008 12:13
Nu nez, ja cilvis tiktâl nerubî fiðku ka nu ne ðâdi ne tâdi to arsu nevar atrast neskatoties uz to, ka internets iz pa rokai tad varbût nav vçrts uz turieni traukties jo vçl bûs vajadzîgais kabinets jâmeklç un droði vien tur viss par dârgu izrâdîsies...

p.s. Manuprât visçrtâk no stacijas uz ARS nokïût ir ar kâjâm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 24?
Ziņa: