pote pret hepatîtu

Aizsāka vipsis 

pote pret hepatîtu
01.09.2008 17:06
Bija darbâ mums potçðanâs akcija. Pirms nu jau trim mçneðiem. Tad teica, ka trîs mçneðus varu valkâties, tad vajag atkârtot poti. Es pçc 2.5 mçneðiem aizgâju uz citu kantori, kas man tuvâk. Tur mani pasûtîja. Teica, ka max ir 1.5 mçneði. Viòi nenesot atbildîbu (saprotu viòus) un lai es eju pa ceïu.

Jautâjums - vai drîkst visu procesu sâkt no jauna un pçc cik ilga laika kopð pirmâs potes? Tajâ satraukumâ aizmirsu paprasît, vçl uz darbu bija jâskrien...
li
Re: pote pret hepatîtu
03.09.2008 23:17
Uz ðo jautâjumu vislabâk atbildçs Infektoloìijas centra potçðanas kabinetâ. Strâdâ katru dienu, arî brîvdienâs, lîdz astoòiem vakarâ.
Re: pote pret hepatîtu
04.09.2008 08:48
Cik maksâ pote pret hepatîtu? Vai pret A un B ir kompleksâ pote vai atseviðía, cik reizes jâvakcinçjas?
juta
Re: pote pret hepatîtu
04.09.2008 10:15
Otrâ atkârtotâ pote ir pçc mçneða, treðâ - pçc pusgada! Tu esi jau nokavçjusi otro poti, stulbi dakteri kârtçjo reizi :( Kombinçtâ pote (A,B hepatîtam) maksâ ~ 32 Ls.
Re: pote pret hepatîtu
04.09.2008 11:11
Nokavçjis :) Nu bet tas tâ

Nu neko. Man paveicâs, ka polise sedza maksâjumu.

Bet otrs jautâjums paliek atklâts par to poðu kûres atsâkðanu.
Bûs jâaizripo uz Infektoloìijas centru
Info
Re: pote pret hepatîtu
23.01.2010 09:36
Neliela informācija pārdomām par b hepatīta poti jaundzimušajam:

http://bhepatitavakcinauncitaspotes.wordpress.com/?p=3&preview=true
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 6?
Ziņa: