Furunkuls ( abces ) uz papçþa.

Aizsāka Kristaps P. 

Sveicinâti!
Jau pusotru nedçïu man uz kâjas ir abces (furunkuls), tieðak sakot uz papçþa,tâda diezgan neierasta vieta.
Pie ârstiem biju , izspieda ko varçja , sapes protams bija neizturamas , bet ko lai dara , itkâ tagad ik dienas vçl kautkas nedaudz iznâk laukâ.
Man ir jautâjums aptuveni cik dienas man vçl ir obligâts gultas reþîms , un vai piemçram ja es tagad dotos neliela ekskursija uz divâm dienam , vai tas atstâtu ïoti negatîvas sekas kâjai.Un kas var notikt?
(Ja viòa man vairs îpaði nesâp , varbût vnk nejûtu)
Paldies jau iepriekð!
Vai tieðâm mîïâ tauta neviens nevar atbildçt?
Re: Furunkuls ( abces ) uz papēža.
18.09.2008 21:38
nu neko konkretu jau tev ôåèäâóå nevar, nenoslogo kaju un dodies ekskursija ja ta tik svariga./
Un vçl viens jautâjums?
Lietojot ðòabi , kâjai kautkas nelabs taè nevar notikt?
Un kâdas kategorijas alk. vispâr ir izslçgts? Rûgstoðais to es zinu , bet lidz kâdiem grâdiem , aptuveni? 20-30%?
Re: Furunkuls ( abces ) uz papçþa.
19.09.2008 22:05
A alkoholikji :D
kaa kas taa gudro ko tagad dzert ko nee :D
nu NEKAD to nesapratiishu... lai gan nee... runaa, ka taados gadijumos kad near atteikties taa esot slimiiba un par to nesmejas :|

Vai tad abscesu vispaar var taa izspiest? Man pazinjam pus dibenu sagraizija deelj abscesa :o

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Kâ nekâ pârgajiens , pasâkums 2 dienu garumâ , tâpçc ari prasu :) ko var ko nevar , nçesmu es dþeks-alkoholiíis:D

Nu tur gâja uz abcesa pusi , bet nu nau tik tâlu.
Auch uz dupða :)
Re: Furunkuls ( abces ) uz papçþa.
20.09.2008 09:38
Nu tas ko es zinu ko dara abscesa gadijumaa (peec taa pazinjas staasta): liek drenaazhu un tiira tur kaut kaa to visu... ja neliidz liek uz galda un griezh. Chalis peec 2 meeneshi atgriezaas treninjos. Bet nu vinjam ar shprici gan jau sanaaca zarazu kaut kaadu ievazaat. Kas ir interesantaakais lielaakoties abscesu dabun tie kuri shpricee polenees :D Bet es to izskaidroju ar to, ka kachakiem taas shprices ir daudz un biezhi. Eniivei... abscess sux :(

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 18?
Ziņa: