sastieptas vai pârautas saites potîtei!

Aizsāka H*O 

Laba diena, man vakar basketbola treniòâ gadîjâs lecot pçc bumbas, krîtot lejâ uzlekt uz viena èaïa pçdas, neveiksmîgi pameþìot potîti, bija arî krakðèis. vçlâk vçl spçju pastaigât, protams, pieklibojot, vakar turçju kompreses, smçrçju ar smçrîtçm utt. tâtad jautâjumi - vai bûtu jçga iet pie doka uzòemt rengenu, un kur iet ja vajadzçtu, jo nesen draugam lîdzîga íibele gadîjâs un maigi sakot tajâ vietâ, kur viòð aizbrauca dakteris nebija kompotents..
Re: sastieptas vai pârautas saites potîtei!
26.09.2008 14:55
Rentgenu ir vçrts uztaisît. Vismaz droðs, ka nav lauzts. Kâda mana paziòa ðitâ klunkurçja uz tjipa sameþìîtas potîtes, bet beigâs izrâdîjâs, ka ir lauzta un dabûja operçt.
Kurâ vietâ bûtu vislabâk aiziet nofoèçt?
Re: sastieptas vai pârautas saites potîtei!
26.09.2008 15:27
Ja Rîgâ, tad 1. slimnîcas traumpunktâ.
kâdu citu vietu Rîgâ nevarçtu ieteikt, kur varçtu uztaisît rengenu?
Re: sastieptas vai pârautas saites potîtei!
26.09.2008 18:11
Droði vien jebkurâ poliklînikâ, kurâ ir rentgens. Bet varbût tur vajag ârsta nosûtîjumu.
Re: sastieptas vai pârautas saites potîtei!
26.09.2008 18:52
ars,traumatologijas slimnica
Re: sastieptas vai pârautas saites potîtei!
26.09.2008 18:52
2.slimnica
Re: sastieptas vai pârautas saites potîtei!
26.09.2008 22:09
Ne tikai no lauztas kâjas var bût problçmas, arî no sastieptas, izmeþìîtas un pameþìîtas. Tâ ka ir vçrts pie doka aiziet, lai pçc tam gadiem nemocîtos.
Ja kâja ir sastiepta, tad sâpçs uzreiz, bet lielais pietûkums un sâpju vilnis nâks pçc pâris stundâm. Tâ ir viena no pazîmçm. Man vispâr, tâ riktîgi sastieptâ kâja sâka sâpçt tik pçc 8 stundâm- no sâpçm pamodos èetros no rîta.
Ja kâja ir "tikai" sastiepta, bet Tu par to neliecies ne zinis, var bût tâ, ka pçc tam Tu vçl ilgi, ilgi par to atcerçsies- viòa Tev atgâdinâs par sevi gadiem. Un ja vçl nepaveicas un otrreiz to paðu vietu satraumç...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 6?
Ziņa: