Redzeslauka zudums un neiropatologs

Aizsāka Lea 

Redzeslauka zudums un neiropatologs
08.10.2008 11:50
Sveiki!
Man ir jautâjums – vai kâds ir bijis situâcijâ, kad vienai acij daïçji pazûd redzeslauks? Biju jau pie acu ârsta, visu pârbaudîja, neko neatrada( dr. Solomatina centrâ/tur biju veikusi arî lâzerkorekciju), nosûtîja pie neiropatologa, jo aizdomas esot par nepietiekamu galvas apasiòoðanu. Neiropatologs paskatîjâs uz mani, paklaudzinâja ar âmurîti un nosûtîja uz kompjûtertomogrâfiju un dopleogrâfiju (pati to prasîju), lai gan viòð uzskatîja, ka man ir vienkârði migrçna. Pçc burbuïvannas, mana problçma saasinâjâs, pâris minutes pçc vannas, viena acs palika miglaina, zîlîtes kïuva daþâda lieluma, viena maza, otra nenormâli liela, zvanu uz Gaiïerzeru, dabûnu rokâ to paðu neiropatologu, pie kura biju, tas saka, ar kompjûtertomogrâfiju viss ir kârtîbâ, vaina esot acîs, ja reiz zîlîtes daþâdas un iesaka man izsaukt âtros. Es totâli apjuku, bet âtros neizsaucu. No rîta situâcija bija stabilizçjusies, bet iekðçjs stresss ir tik un tâ. Tagad gaidu, kad jaunnedçï tikðu uz dopleogrâfiju, bet lîdz tam.. vienkârði gaidît? Un ko darît, ja arî dopleogrâfija uzrâda, ka viss ir kârtîbâ? Îpaðu reiboòu nav, tikai pçdçjâ laikâ sâp mugura, lai gan guïu uz ïoti laba matraèa. Darbs - sçdoðs, bet kustos. :)
varbut vaina ir n.opticus inervacija, pie vina ievainojuma ir noverojamas kads no redzes lauka zudums..
Re: Redzeslauka zudums un neiropatologs
09.10.2008 21:45
Ja ir peksns redzes pasliktinasanas lidz pat zudumam, sauc atros un uz slimnicu pie arsta - uz stradiniem piem.iespejams kaut kas netia pamanits
burbulvannas labak atlikt u kadu laiku.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: