sirsniòa

Aizsāka jopciks 

jopciks
sirsniòa
21.10.2008 18:29
hello! Sodien biju pie ÌÂ, ar sûdzîbâm par sâpçm pierç. Viòa man pamçrija spiedienu(kurð bija 145 uz 100 apmçram), paklausîjâs ar to endoskopu(vai kâ arî viòu tur sauca) un pateica, ka man esot izmaiòas sirds kreisajâ pusç un nosûtîja pie kardiologa. Vçl viòa izrakstîja zâles - magnium B6, un veel mikstuuru:):):)....mani interesç - ko tas viss varçtu nozîmçt? asj pysis, maò 16 godu, nasmieíieju!!! Païdisj!!!
Re: sirsniòa
22.10.2008 13:30
paklausijaas un diagnosticeeja izmainjas? :D Kreisajaa pusee... tas atgaadina to kas ir visiem kachakiem.. kreisaa sirds priekshkambara hipertrofija... bet to gan parasti eho nosaka ne jau paklausoties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sirsniòa
22.10.2008 14:55
Mateus - drosi vien auskultativi sadzirdeja ko tâdu, kam nevajag but.
jopciks
Re: sirsniòa
22.10.2008 19:11
nu iespçjams, jo agrâk biju nodarbojies ar fitnesu....tas stipri apdraud manu veselîbu?
Re: sirsniòa
23.10.2008 03:45
vnk nodarbojoties ar fitness kreisaa sirds priekshkambara hipertrofiju nevar ieguut. Tur ir jaatreneejas gadiem un smagi. Un veelams ar steroiidiem, lai vel lielaaka slodze. Tad 100% ka dabuusi taadu shtelli. Nu lidz 55 gadiem kachaki parasti nodzivo.. taalaak jau kaa kursh :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: