Vemsana un reibonis

Aizsāka vemeklis 

vemeklis
Vemsana un reibonis
23.12.2008 08:16
Sveicinati, sorit pamodos loti reiba galva, aibraucu uz darbu uznaca vemiens un izvemu apmeram pus kruzi kungja sulas, atzisos ka esmu gulejis 6h, bet nedomaju ka tas pie vainas. Pie manis bija atnacis cilveks ciemos kurs bija slims ar kaut ko lidzigu, slikta dusa un vemsana. Kadi ieteikumi apmeram kur meklet vainu?
Re: Vemsana un reibonis
23.12.2008 09:16
Kaa kur... aarsta kabinetaa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vemsana un reibonis
23.12.2008 09:55
Tagad daudziem ir kaut kâds vçdera vîruss - man visa ìimene gar zemi, vienîgais atkritçjs esmu :)
vemeklis
Re: Vemsana un reibonis
23.12.2008 14:11
pagaja 4 h un viss kartiba, galva nereibst un vemiens vairs nenak. kaut kada zaraza, varbut asinspiediens?
Re: Vemsana un reibonis
23.12.2008 14:13
asinspiediena mainja neizraisa vemshanu. Reiboni, gjiiboni varbut, bet ne vemshanu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vemsana un reibonis
23.12.2008 14:56
...arii vemshanu izraisa...
Re: Vemsana un reibonis
23.12.2008 15:03
ja?
hmm... tas man jaunums... taadu lietu vel neesmu piedziivojis...

aaaa.... paga..... peec nu LJOTI smaga treninja kad ir vemshana... tas arii vareetu buut shitas ja?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 9?
Ziņa: