magnetiskās rezonanses slēdziens

Aizsāka aam 

magnetiskās rezonanses slēdziens
20.03.2009 18:36
šodien saņēmu atbildi! mugurkaula kakla daļas deformējoša spondiloze c5-c6 līmenī ar nelielu spondilofītu un diska kompleksa velvēšanos mugurkaula kanālā, stenozēta foramināla atvere c5-c6 līmenī labajā pusē. tākā man tas neko neizsaka un pie ārsta tikai nākamnedēļ vai kāds nevarētu to izskaidrot vienkāršāk, ko tas nozīmē un kā to var ārstēt ja tas ir nopietni. paldies.
Re: magnetiskās rezonanses slēdziens
21.03.2009 11:34
laikam šeit nav neviena tik augsta līmeņa speciālista.
Vienvārdsakot -- tev ir izslidejis disks, ka ari neliels kaula radzins spiež uz muguras smadzenem un dod tādas sudzibas kadas nu vinas ir, šeit jārunā ar labu neirologu vai vertebrologu par iespejam ārstēties, vēl varbūt manuālais terapeits.
Re: magnetiskās rezonanses slēdziens
21.03.2009 19:02
paldies! varbūt varat ieteikt kādu labu manuālo terapeitu?
Valērijs Kuzmins - varu teikt tikai to labāko.
Es ar savu magnetisko rezonanses slēdzienu biju pie izcilā dr. Gibnera, viņš pieņem TOSā, noteikti iesaku!
aam, lūdzu pastāsti, ko tev teica speciālisti. man ir kaut kas līdzīgs, disku trūce C5-C6 līmenī. Biju pie dr. Gibnera, ieteica operāciju, jo nu jau 6 mēnešus nevaru izārstēties.
Re: magnetiskās rezonanses slēdziens
04.04.2009 08:20
man ieteica dr. Suhorukovu pie viņa tikšu tikai 20.aprilī
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 9?
Ziņa: