Balti pleķi no solārija!!! ;((

Aizsāka Kima 

Sveiki,
Lūdzu kko iesakat. Man ir tāda problēma, ka nu jau 2 gadus cīnos ar šiem - atvainojos - stulbajiem pleķiem. Es slīkstu depresijā, jo tikko viens cilvēks man paziņoja, ka no viņiem vispār nevarot tikt vaļā, ar to jāsadzīvo visu mūžu...pēc kā es izskatos?!;( Man ir vēders noklāts ar šiem pleķiem - krūtis nav skartas, sākas zem krūtīm un viss vēders, un mugura protams ir viss traģiskākā, man pilnīgi nāk raudiens....lūdzu dārgie cilvēki, iesakat kko, kā var tikt no viņiem vaļā??? Var taču vai ne???? Es nevēlos visu mūžu izskatīties tāda;( Lūdzu, lūdzu palīdziet... Saprotu, ka solārijs PILNĪGI izslēgts no manas dzīves...
aksausmas
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
06.04.2009 19:58
man tavas problēmas :(
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
06.04.2009 22:51
Ziniet ir tādi ādas ārsti. Ja tos dažreiz mēģināt lietot, var kas labs sanākt.
Tādu vainu var izraisīt piemēram pityriasis versicolor. Ārstējās ar spec sēnīšu ziedēm, šampūni u.t.l.

Te būs interesants raksts blondīnes līmenim http://www.patti.lv/solarijs_betakarotins_vita_priedite_adas_problemas

Ar cieņu parupjš bet cilvēku mīļošs
Raimonds ;-)
Paldies parupjais cilvēk - taču ne tuvu neēsmu blondīne;)...taču esmu bijusi gan pie dermatologa, gan ģim ārsta....esmu lietojusi speciālas smēres, lietoju speciālu ķermeņa kopšanas kosmētiku (losjons, šampūns, dušas želeja, speciāla smēre)...pleķi pārstāja vairoties, taču pazust tie negrasās...un man tagad šobrīd ģim. ārste iesaka dārgus vitamīnus, taču vai kkādi vitamīni spēs tikt vaļā no šiem pleķiem?
Aizej takš saulītē pasildies. nav nekas labāks par dabīgo sauli, jo tur nāk pilns UV/IR spektrs + mazās devās.
Solārijs ir sava veida cepeškrāsns.

Vispirms "jānobalinās", paies kāds laiciņš - tad dabīgi nosauļoties :)
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
07.04.2009 10:04
Ja tas ir vitiligo, tad darīt tur var maz ko un sauļošanās šķiet tik to pleķu skaitu vairos... Pēdējā laikā gan reklamēja kaut kadu brīnumlīdzekli cīņai ar to...
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
07.04.2009 10:56
Visticamākais šos pleķus novērst nekādi neizdosies jo viņu būtība ir iedzimts nevienmērīgs pigmenta sadalijums ādā.
Tikai nesaprotu kāpēc tāda sīkuma dēļ vajag tā iespringt... vai arī galvā ir tāda miskaste, ka pilnīgi nav iespējams saprast kas dzīvē ir svarīgs un kas nē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Parasti es vasarā ļoti ātri varēju nosauļoties brūna un nekādu problēmu nebija!!! Taču pleķi parādijās no solārija...tādēļ domāju, ka tas nav iedzimts!!!
Ku! Tas nav sīkums, ne es normāli varu ieiet pirti kopā ar draugiem, vai uz jūrmalu aizbraukt pasauļoties...visi prasa, kas Tev vainas?!? Tas ir sīkums????
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
07.04.2009 11:47
Vienreiz pasaki, vairāk jau neprasīs... Vitiligo lielākoties parādās ar laiku, jo īpaši, ja mīl sauļoties... Un citu iespējamu melaimju fonu tas tiešām ir sīkums... Ne mirstama vaina, ne kā...
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
07.04.2009 12:09
Kima

Varbūt man smadzenes citādāk iekārtotas bet domāju, ka sīkums. Katrā ziņā man tas nebūtu par iemeslu lai neiepazītos ar foršu sievieti... un galu galā priekš kam tev vīrietis kas piesienās visādiem sīkumiem, tagad viņam pleķi liekas aizdomīgi, vēlāk kāda krunka vai strija nepatiks... un vēl caurums ne tāds kā domā izrādīsies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
07.04.2009 13:46
Piekrītu KU!!!
Jebkurā gadījumā cilvēkā galvenais nav tas , kas ir ārā, bet tas, kas ir iekšā.
Protams arī āriene nav mazsvarīga, bet katrā gadījumā uz to nevajadzētu saspringt, izbaudi dzīvi, jo tajā pašā laikā citiem cilvēkiem ir daudz, daudz nopietnākas veselības problēmas, nekā nekaitīgi balti pleķīši uz ādas...
Dont worry, be happy!!!
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
07.04.2009 15:20
Pēc apraksta var būt gan vitiligo,gan vienkārši sēnīte-klijveida jeb daudzkrāsainā ēde,kas arī izpaužas sākumā ar sarkanīgiem plankumiem,kas vēlāk kļūst balti.To var ārstēt ar pretsēnīšu medikamentiem,bet pēc solārija un svīšanas tā mēdz atkal izpausties.Ja vēlies apskatīties,kā izskatās-internetā meklē bildes pityriasis versicolor.
MinnaP
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
13.04.2009 12:13
Jums jau viegli teikt - nav mirstamā vaina!
Piemeram Indijā vīrs var atteikties no sievas, ja viņai ir vitiligo :/
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
13.04.2009 12:21
Nu, un Tu gribi sev vīru, kurš no Tevis atteiksies vitiligo dēļ?
MinnaP
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
13.04.2009 12:41
Neparliecināji!
Vīriešiem jau zemapzina sēž instinkts, kas liek meklet veselīgāko matīti, kurai nodot savus gēnus. Tas, ka vīrietim dažas veselības nobīdes liekas OK liecina, ka: 1) nav cita labāka varianta; 2) nav ieinteresēts ar viņu audzinat bernu pulciņu.
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
13.04.2009 12:54
Njā, ja nu par instinktiem, tad tie vīrietim liek apsēklot pēc iespējas vairāk mātīšu, nevis ar vienu audzināt bērnu pulciņu...
MinnaP
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
13.04.2009 14:50
Svaki Tev ar instinktiem :(
Vīrietim tomer ir svarīgi, lai dzimst un izaug garīgi veselīga jaunā paaudze.
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
13.04.2009 15:06
:))) tā liela daļa sieviešu sevi māna :))) ja nu joprojām par instinktiem...

pie kam- kāds vitiligo sakars ar garīgo veselību???
MinnaP
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
13.04.2009 21:57
Tas par, ko tu runā saucās - bulimia nervosum sexualis.

Sakars ar garīgumu ir tāds, ka mums atšķirība no dzīvniekiem ir ne tikai miesa, bet arī dvēsele. Līdz ar ko, lai piepildītu saukli "ejiet un vairojities", cilvekam ir jāuztur sevi labā formā kā arī jāizvēlas veselīgs partneris bērnu radīsanai, lai no kopejās nodokļu maksātāju naudas nebūtu jaārste visādi brīnumi, kas sadzimst. Plus vēl abiem jāspēj jauno paaudzi izaudzinat par lietas koku, lai pārējai sabiedrībai nekristu uz nerviem :)

Bet, jā, ar sauļosanos solarijā tam nav nekāda sakara!
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
13.04.2009 22:22
... paskaties apkārt, kas tik nevairojas ... a te nieka vitiligo traucē... ļoti garīga savienība iespējama ar cilvēku, kuram tas te traucētu...
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
14.04.2009 03:11
COME DOWN!
Mjāāā...paldies par ļoti izsmeļošām atbildēm, kas vsp nebija par tēmu;(( Tiešām domāju, ka ieteiksiet kko sakarīgu...bet nekā...Paldies par to pašu!!! Pagaidām man ieteica dzert vitamīnus VITAKUR PLUS....tie uzticību nevieš, bet ķeršos pie pēdējā salmiņa....
Neieteica tāpēc, ka - ja tas tiešām ir vitiligo - tad tur neko nevar padarīt. Nav līdzekļu, ar ko to varētu labot, atliek tikai ko mainīt savā galviņā, jo visu mūžu ciest par kaut ko, ko nevar mainīt - skumja perspektīva. Manai radiniecei ir ļoooti izteikts vitiligo, skolas laikā arī viņa, nabags, pārdzīvoja ne pa jokam, bet pēc tam ļoti ātri aptvēra, ka ir pievilcīga ar visiem plankumiem un šā iemesla pēc nav atteikusies ne no pludmales, ne pirtīm, ne baseiniem, ne arī no vasarīgiem apģērbiem.
Turklāt arī raksti dīvaini - ja reiz biji pie ādas ārsta, tad taču droši vien pateica, vai tā ir ārstējama vaina (sēnīte) jeb pigmentācijas īpatnība, kuras gadījumā nekas nav maināms? Kas tad vēl to varētu pateikt, ja ne ādas ārsts?
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
14.04.2009 12:33
Es domāju, ka autore šeit meklē galvenokārt mierinājumu un ceru, ka ir to saņēmusi. Globāli skatoties, gaišie plankumi uz ādas patiešām nav nekāda problēma. Katrā ziņā tas pilnīgi nav par iemeslu lai nevarētu strādāt labu darbu, atrast labu vīru un dzemdēt bērnus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nu draugs jau man ir un viņu tas nesatrauc, taču mani gan...Dermatoloģe teica, ka tā ir sēnīte...un es prasīju kā lai tiek vaļā no tiem pleķiem, kad sēnīte ir izārstēta un neiet vairs plašumā - viņa man ieteica aiziet pāris reizes uz solāriju...izdarīju tā...kad gāju viss bija ok, neko nevarēja redzēt, biju smuki brūna, taču krīzes dēļ vairs nevaru atļauties solāriju...un kā brūnums palika gaišāks(sāka iet nost), tā arī plēķi atkal parādījās tajās pašās vietās...Paldies par atb, noteikti aiziešu pie cita dermatologa!
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
14.04.2009 15:22
...kaut ko Tu fleitee...2 gadus gaaji uz solaariju, lai nemaniitu plekjus peec seeniites? ... kaa tad...
Nē...pirms 2 gadiem pamanīju šos pleķus (un pārtraucu iet uz solāriju), taču viņu nebija daudz, neņēmu vērā...domāju ka pāries, taču viņi tikai vairojās un vairojās, kaut arī pārtraucu iet uz solāriju...un pagājušās vasaras beigās tik aizgāju pie dermatologa...un viņa pa ziemu ieteica aiziet pāris reizes uz solāriju...taču tas nelīdzēja (sākumā lidzēja, taču kad pārtraucu un brūnus lēnām gāja nost...pleķi palika atkal balti...nevis vienā tonī ar ādu)....tā lūk...
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
15.04.2009 11:33
...ja taa ir seene, tad no taa var tikt valjaa... ja vitiligo- tad nevar...
Varbūt zini kā no tās sēnes var tik vaļā??? Nopirku šodien vitamīnus ādai...pasmērēšu atkal to ziedi, kuru man ieteica dermatologs un, protams, turpināšu lietot dermatologa ieteikto kermeņa kopšanas kosmētikas līniju...tad jau manīs kā būs!?!
Re: Balti pleķi no solārija!!! ;((
15.04.2009 14:20
Lai zinaatu kaa, ir jaazin, kas taa par seeni... un plikiem vitamiiniem buus par iisu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: