ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām

Aizsāka zvaigzniiite 

zvaigzniiite
ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām
22.04.2009 10:36
Man jau otro dienu pa visu plaukstu uzmetušās ūdenspumpiņas. Citas lielākas un citas mazākas. Visam klāt vēl arī nieze. :( Jau agrāk novēroju pa kādām 2,3 pumpiņām. Bet tās tā neniezēja un pārgāja. Tagad saradies vesels bataljons. Un nesaprotu no kā... Varbūt kāds mani var apgaismot???
Re: ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām
22.04.2009 12:48
Ja to ir daudz, tad iespeejams esi sakeerusi kaski.
Re: ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām
22.04.2009 13:02
Izklausās pēc alerģīska dermatīta
zvaigzniiite
Re: ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām
22.04.2009 20:47
Nu,tik stulba jau neesmu,lai nesaprastu,kas ir kašķis un kas nav. Neniez jau pirkstu starpas utml. Bet kādas 20 ūdeņainas pumpas tieši uz plaukstas (rokas iekšpusē). :(
Es velejos zinat vai jums ir joprojam sis te pumpas??? Jo man tiesi tada pati problema =( Unj nesaprotu ka lai tieku ar vinjam gala :( Viss vairak man vinjas ir tiesi uz pirkstiem un barinjos,pats riebigakais tas ka vinjas veel sulo ja tiek traumetas :( Tiesam riebiga kaite.... Un vinjas man jau kadu pusgadu,bet intresantakais tas ka vinjas paradas un pariet,tas veselosanas period ir ilgs,un kad pariet tad uz neilgu laiku tikai un sakas tas murgs no jauna =( Pllzzz heelp me =( Ir kadam ideja kas tas varetu but un ja ir tad ka to arstet ar kadiem lidzekliem ????
Es aizmirsu kā sauc, bet sākās ar higro...(ja pareizi atceros), ādas ārsti labi pazīst šo vainu.
Ui, sajaucu, laikam tomēr hydrosis.
Vai var kāds ieteikt lūdzu kādu smēri pret ūdeņainām pumpiņām plaukstas iekšpusē un ko vsp darīt,lai viņas novērstu?
jo nezinu no šīs uzmetās..:(
Taču, vai tik grūti aiziet uz ādas dispanseru Briāna ielā ? Ja arī kāds jums te pateiks kas par slimību, tāpat varbūt nebūs tik precīzi, jo zāļu lietošana arī ir ļoti individuāla. Šī jau nu nav tā slimiba, kur ādas ārsti nevarētu palīdzēt
kefīrs
Re: ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām
23.09.2009 17:16
biju Briāna ielā. un? ārsts pateica, ka "nezinu, kas tas jums ir, bet kaut ko izrakstīšu" un kaut ko arī izrakstīja. tik pat labi es to smēri varētu uz stenderes smērēt, efekts būtu līdzvērtīgs. lūk.

es atklāju, ka man tām pumpiņām tīri labi palīdz gentamicīna ziede (man gan viņu citai vainai aptiekā iemaisīja).
tas nu nevar būt, ka Briāna ielā nevar noteikt diagnozi? Varbūt jūs atteicāties veikt analīzi, vai neņēmāt vērā ārsta norādījumus? Ārsts varēja pirmajā reizē izrakstīt zāles, lai izslēgtu kādu citu slimību, bet ar norādījumu, ka jums jāierodas atkal, ja nepalīdz konkrētās zāles. Un tad izmeklēšana turpināsies.
Man ir tāda pati problēma :(...biju pie dermatologa viņš tik smēri izrakstīja.Šīs pumpiņas man ir uzrokām, agrāk es tas spiedu arā pēc tam bija jāmocas ar sāpēm un ieplaisājušu ādu.Tagad mēģinu viņas vnk.neiztikt,nespiest, nekasīt.Liekas ka arī nemetas tikd daudz kā agrāk.
Man ari uz pirkstiem udenainas pumpas.Smereju sera ziedi,palidz pret niezi,bet bus jaiet pie arsta,lai nosaka kas tad isti tas ir
Sveika :)
Arī man ir šāda veida pumpas uz rokām un nezinu no kā.tas jau man sākās bērnībā...Varbūt tu tam esi atradusi risinājumu un vari pateikt man?
Re: ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām
07.01.2012 02:23
Tā ir alerģija, man arī kādreiz tādas bija!

Viņas man uzmetās un nogāja, bet es viņas visu laiku spridzināju, tādejādi viņas gāja uz priekšu!

Bet tad atklāju, ka viņas man uzmetās no teipa, sporta plākstera, tad es viņu vairāk nelīmēju tad arī pārgāja.!

Man bija gan uz rokas, gan kājas tur kur līmēju tur viņas metās, varbūt jums arī ir tāpat!

Palīdz nižfram krievu smēre!



Edited 1 time(s). Last edit at 07.01.2012 02:24 by zei4a.
es zinu kas tas ir..vakar atradu interneta..taa ir hiperhidroze...un lai tiktu vala no tam pumpam ir jaizvairas no kofeina lietošanas..nevar est šokoladi dzert teju tikai dabisko un nedrikst dzert kafiju,kakao, kolu...citur raksta ka to nevar izarstet tikai uz laiku aptureet šeit ir adrese kur par to ir aprakstits http://easyget.lv/dzivesstils/read/15175/
Labdien...
Lieta tada ka man piemetusies kaut kada alergija vai kaut kas cits jo vairakus menesus mokos ar udenainam pumpam uz rokam pirkstiem, delnas, rokas virspuse...Pumpinas ir mazas ar udenainam galvinam trakoti niez bet vienu esmu iegaumejis verdosa udeni turot rokas patiikami, atbrivojosa sajuuta ...
Luudzu paliidziet iesakiet kadu smeri ja ir bijusi tiesi tada pati situacija jo pie arsta aizgaju izrakstija dargas zales pret alergiju bet tapat neka neliidzeja..

Paldies par ieteikumiem.. :))
Re: Udenainas pumpas kuras niez
26.07.2012 20:05
Tikai dermotologs . Punkts.
Muļķības, dermatologs nezina kas tas ir. Jāpārbauda aknas un aizkuņģa dziedzeris. Tur iepriekš viens pareizi rakstīja, jāsamazina kafija un trekni ēdieni, ļoti labi būtu vasaru padzīvot uz dārzeņiem, vajadzīga liela pacietība, es tiku vaļā.
Re: ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām
31.07.2012 20:34
Nav divu vienādu cilvēku.
Muļķības ir muļķiem.Un muļķiem var palīdzet tikai muļķi.
Dermatologs macās 5-10 gadus!
Nu nezinu, pati apmeklēju 2 dažādus dermatologus, un vēl joprojām mocos ar savām pumpainajām rokām. Katram pietam uzdāvinot 15Ls. Pretī saņēmu recepti smērei, un ideju ka iespējams tā varētu būt kāda alerģija.
Sveiki

Man ir tā kad šī nau 1 reize kad man ir ūdeņainas pumpas pirkstu starpās ,,,es aizgāju pie ārsta man teica ka kašķis ....nē tas nau kašķis un nevarēja būt man ieteica kašķa smēri tas nepalīdzēja bet man ieteica citu smēri man viņa palīdēja bet tagat ir tas pats gadijums un tas atkārtojas ir iespēja kad to nevar izbeikt tikai laika stapa kad beidzas un tad atkal sākas nu nezinu ...un tagat man tā ir alerģija ....es domāju šo kaiti ir jaizpēta jo ar to slimo daudzi cilvēki un nu var jau aiziet pie tā dermotologa bet es jau tur biju samaksāju naudu un nu viņi paši nezina kas tas ir.......
Sabina Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es zinu kas tas ir..vakar atradu interneta..taa ir
> hiperhidroze...un lai tiktu vala no tam pumpam ir
> jaizvairas no kofeina lietošanas..nevar est
> šokoladi dzert teju tikai dabisko un nedrikst
> dzert kafiju,kakao, kolu...citur raksta ka to
> nevar izarstet tikai uz laiku aptureet šeit ir
> adrese kur par to ir aprakstits
> http://easyget.lv/dzivesstils/read/15175/


Hiperhidroze taču ir pastiprināta svīšana, vai tad pie tās uz rokām pumpas novērojamas?
Man arī šis ir bijis vairākas reizes un ar katru reizi trakāk - sevišķi pēc dzemdībām.
Es daudz ko mēģināju, pat sēravota ūdenī mērcēt - no sēravota ūdens kļuva it kā labāk, taču nepārgāja.

Taču vienīgais, kas tiešām palīdzēja ir kalanhojas ziede, kas jātaisa pašam! Tas tik tiešām ir viens brīnumaugs.
Hey, kā to ziedi ( kalanhojas ) var sabrūvēt ? :)
Re: ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām
29.11.2012 00:25
Mazdakteris1

Neņem ļaunā bet kārtējo reizi Tu dod ne visai gudru padomu, apelējot pie mediķu autoritātes. Tu ļoti labi zini kāda ir reālā situācija medicīnā un zini, ka dermatoloģija vispār atrodas stipri tālu no EBM (evidence based mdicine), vismaz pie mums, Latvijā...

Kas attiecas uz tām pumpiņām uz plaukstām tad man arī bija periods kad viņas sāka mesties un arī man bija iespēja izbaudīt dermatologa nekompetenci. Tā kā es visādas pumpiņas neciešu tad es viņas visas kniebu pušu un atklāju, ka palīdz ja to pumpiņas vietu pēc tam sasmērē ar jodu (uzliek punktiņu uz katras pumpiņas). Tad viņas vairs nevairojas. Tas nav visai estētiski (jods raksturīgi krāso ādu) tāpēc to vajag darīt pēc iespējas ātrāk, tiko kāda pumpiņa parādās bet ja ir airāk tad brīvdienu sākuma vai citā laikā kad rokas nav jārāda.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pamēģiniet kādu laiku nelietot produktus kas satur kofeinu( šokolādi zaļo tēju arī gāzētos dzērinus bet ne visus) un tad paskatieties vai kas mainās..man paliek labāk bet grūti izvairīties no ta kofeina :0
http://www.zalesinfo.lv/?urls=modules/news_result?next=261

nav jau ta ka es svistu taka "cuka". svisanu gandriz pamanit nevar..vienigi kad uzmetas tas pumpas tad rokas ta mazliet...man vismaz ir ta ka nevaru to kofeinu tur taja majas lapa viss ir aprakstits
Hothammer
Re: ūdeņainas pumpiņas uz plaukstām
20.08.2013 11:25
Man tādas nav tieši uz plaukstām, bet uz rokām, kājām, uz kakla nedaudz bija. Tā vien liekās ka alerģija pret kādu augu. Jo uzmetās tieši pēc tam kad tiek pļauta zāle. Brālim tas pats bija bet pa visu ķermeņa augšdaļu, jo pļāva zāli bez maikas.
Man ar tādas bija. Pēdējā laikā, paldies Dievam, nav bijušas. Uzstādīju sev diagnozi - alerģija! Jo kas gan cits tas var būt:) Nolēmu iedzert Fenkarolu, ja kas, īpaši nekaitē arī. Man palīdzēja. (tātad tiešām alerģija). Ar cik labi, ka ne man vienai tā bija (piedodiet par egoismu)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 4?
Ziņa: