hemoroidi

Aizsāka nezinams 

hemoroidi
10.06.2009 19:49
sveiki! es nezinu, bet man skiet ka tas ir kaut kas lidzigs hemoroidiem.. man analajai atveree - vairak uz arpusi ir pumpa balti peleeciigaa kraasaa.
kad pieskaras, sap, un tagad kad sezzu ari jutu nedaudz vinju.
vai tie skaitas hemoroidi?.. ko man darit? es negribu ne pie arsta iet, ne kkur citur..
Re: hemoroidi
10.06.2009 22:19
Varētu būt hemoroīds... parasti gan viņi ir vairāk zilganā nokrāsā...
Padarbini meklētāju, tēma ir daudz reiz cilāta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nezinams
Re: hemoroidi
10.06.2009 22:39
nu man ir drizak peleciigi balts.. gribeju spiest, bet strutu vieta minimali, ljoti minimali asinis paradijas..
es tiesham baidos.. man ir 17 gadi un nekur es neieshu, sodien jau visu dienu i-neta sezzu un mekleju atbildes. hemoroidi ir vienigais, kas ap analo atveri saistits, vel bija kaut kads viruss, bet tas ne ilgak pa 24h ilgstot.. man jau ir 24h..
pienemsim, ka hemoroids.. vinsh visu muzhu bus, nepaliks lielaks?
Re: hemoroidi
10.06.2009 22:49
beidz, netaisi paniku...

aizej pie kāda ķirurga taču. neviens neko uzreiz negriež un nedara — turklāt tie ir ārsti, kuri dibenus redz visu dienu: Tavējs nevienam neinteresē... kā forums var zināt, kas tas ir. iekaisīs, un sāksies riktīgs pē... ja pat tie ir hemoroīdi, ar smērēm utt. pieskatot, mazgājot un kopjot to vietu, nekas nāvējošs nedraud. cilvēki reizēm visu mūžu ar viņiem dzīvo. citi izoperē, lai netraucē, bet to taču ar varu neviens neliek darīt.

netā sēdēsi, salasīsies nezin ko, uzvilksies tikai, un viss.
aiziesi pie ārsta un vismaz dabūsi skaidrību.

labi, ka uzrakstīji, ka Tev ir 17 gadu... varētu padomāt, ka 3...
nezinams
Re: hemoroidi
10.06.2009 22:55
ok, ok.. bet arstam es savu dupsi neradishu..
nu ja izdomashu, pec kada laika, ja nenoies, tad kadi arsti izskata tik, teikshu, pretigas lietas un lien dibenos?

.. un varu es arstam pateikt visu kas ka, tikai lai vinš nelien mana dupsi?
Re: hemoroidi
10.06.2009 23:00
ķirurgi un arī īpaši dupšu cauruma speciālisti proktologi... bet tie gandrīz visi ir vīrieši.

kā viņš var zināt, kas tas ir, un kaut ko ieteikt, ja viņš to neredz???
nezinams
Re: hemoroidi
10.06.2009 23:06
esmu pats dzeks..
bet man bailes no operacijam, jo savu muzhu neesmu gulejis slimniicaa, nu labi, pirms 17 gadi, kad piedzimu.. man tiesham negribas nekadas griezhanas, spriceshanas..
a bus pieklajigi, ja es no sakuma parunatu ar savu gimenes arstu par to, vai labak pa taisno iet pie proktologa vai kirurga?
un vinji ar saviem pirkstiem lidis man pakalas caurumam klat? - psc - man tagad jau ir divaina sajuta!
Re: hemoroidi
10.06.2009 23:15
neko uzreiz negriež un nešpricē... vnk ar gumijas cimdu fiksi apskatīs, pateiks, kas tas ir un ko darīt...

no ģimenes ārsta droši vien var dabūt norīkojumu — tad polenes (valsts apmaksāts) ķirurgs būs lētāk. var iet privāti pa taisno.
Re: hemoroidi
10.06.2009 23:41
Nezināmais!
Nu var būt tumsonība!!!!! Pie ārsta neies,neko nevienam nerādīs,a kāda tad Tev starpība,kas tas ir?Ja jau tāpat ārstēt netaisies.
Re: hemoroidi
11.06.2009 09:53
Ar izkārnījumiem ir parādījušās arī asinis. Tas jau ir tā pāris dienas. Ko tas varētu nozīmēt?
Re: hemoroidi
11.06.2009 11:43
Vai nu hemoroīdi vai ticamākais, ka plīsums... Bet var būt arī daudz nopietnākas problēmas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: hemoroidi
11.06.2009 17:00
jau kadas 3-4 dienas..
es artstet gribu, un pec kadam 3 dienam ieshu pec norikojuma, ja nekas nemainisies..
kadas nopietnakas? :O
Re: hemoroidi
22.09.2009 11:43
Es arī cīnījos ar hemoroīdiem, asinis un vispārējais. Liku svecītes un vēl dzēru tur Duplax vai kā tur sauca, kas nav no lētajiem, izšķiedu naudu vienvārdu sakot.
Tad lūk es pieveicu šito kaiti dzerot tikai smiltērķšu eļļu, iesaku noteikti.Un nekādas svecītes.Eļļa protams nav lēta, maza pudelīte maksā kādi 3ls vai vairāk, bet jādzer regulāri, laikam hemoroīdiem 1 - 2 tējk dienā, vismaz 2 nedēļas.
Re: hemoroidi
01.01.2010 21:41
man kadreiz bija mazins tas bumbulitis pie aanusa, liekas, ka paliek lielaks, sak jau ari bik sapeet, kas tas ir pa bumbuli, kauns iet pie arsta, ka tada vieta, no ka isti tas rodas un ka pret to cinities,????? :(
Būšu vesela
Re: hemoroidi
11.01.2010 20:22
Es gan saņēmos unVeselības centrā 4 aizgāju pie proktologa. Tur ir vislabākie speciālisti šajā jomā. Esmu sieviete,dakteris bija vīrietis. Sākumā jau tā jocīgi ir,bet viņš ir ārsts un to dara katru dienu gadiem. Vajag tikai tikt pāri saviem kompleksiem. Toties tagad man ir miers,ka zinu ,ka nekas slikts man nav. Jo labāk vienreiz sevi pārvarēt,nekā vislaik prātot kas man tur, vai tik nav kaut kas slikts.
Re: hemoroidi
12.01.2010 21:31
es gan neteiktu,ka vc 4 ir labākie speciālisti,tas ka stažējies dakteris Amerikā vai vēl nez kur nenozīmē,ka viņš ir labs speciālists. manam vīram viens no šiem vc4 dakteriem pēc kliedzošas sāpju pārbaudes lika pārbaudīt zarnas,jo redz,varbūt asinis radušās dēļ zarnām un,neskatoties uz to,ka pieaudzis cilvēks pat bļauj uz apskates galda, lika iet uz sāpīgu zarnu pārbaudi,kur zarnās pa dibenu pūš gaisu iekšā,un sāpes tādas kā sievietei dzemdībās apmēram - vīru no šī murga atrunāju un aizgāja pie cita ārsta,kuram nez kādel diagnoze bija uzreiz skaidra - divi milzīgi plīsumi,kas tika izgriezti.
Re: hemoroidi
12.01.2010 21:51
Nabaga vīrs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mmm
Re: hemoroidi
22.04.2010 11:28
vai, ja hemoroidi jau ir iznakushi uz aaru posterizan smere un svecites var palidzet???
Re: hemoroidi
22.04.2010 13:23
Smēre atieglo situāciju jebkurāgadijumā taču svecītes ieslīd iekšā un ārējiem hemoroīdiem nekas netiek. Vispār vairākkārt rakstiju par to, ka uzgali kas ir Posterisan smēres komplektā labāk nelietot un smērēšanu veikt ar pirksta palīdzību lai vairāk smēre tiek anālā kanāla sākuma daļā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mmm
Re: hemoroidi
22.04.2010 19:16
Tas nozimee, ja smereshu ar Postirizan tad arejais hemoroids var izzust? JO Tagad ir taa, ka visu laiku to jutu un gruti sedet! Uz tausti tas ir kaa neliels bumbulis. Vai varu to smeret vairakas reizes diena? Jaa, un veel, vai var megjinat pie viena dzert arii Ginkor Forte? Tas itka arii ir pret to.
mmm
Re: hemoroidi
22.04.2010 20:11
Starp citu, vai seezhot uz klona vai uz aukstas virsmas arii var dabuut hemoroiidu, kursh ir uz aaru???
Re: hemoroidi
22.04.2010 21:27
mmm

Pirmkārt jāsaprot to, ka hemoroīdus izārstēt šī vārda tiešajā nozīmē nav iespējams. Hemoroīds ir anusa vēnas varikozs paplašinājums kurš iekaist, notrombējas un sagādā ciešanas. Ar dažādiem līdzekļiem var panākt to, ka iekaisums pāriet, sāpes un diskomforts pazūd un vēnas pamazām saraujas. Bet pilnīgi tur nekas nepazūd un pie kārtējiem nelabvēlīgiem apstākļiem atkal viss sāksies no gala. Daļēji problēmu var risināt ar operācijas palīdzību bet arī tas pilnīgu garantiju nedod jo izoperējot vienu vēnu, process pēc kāda laika var sākties citā vēnā.

Smērēt ne tikai var bet arī vajag vairākas reizes dienā. Var katru reizi kā pastiprinās diskomforta sajūta. Un pirmajās dienās tas var būt 5 un vairāk reizes. Pamazām arvien retāk. Protams, ka var lietot papildus dažādus organismu un asinsvadus stiprinošus līdzekļus.
Ar aukstumu hemoroīdiem ir mazs sakars jo tā nav saaukstēšanās slimība. Pastāv uzskats, ka vēsums anusa rajonā ir pat vēlams hemoroīdu profilaksei. Tas gan nenozīmē, ka tīšām vajag saldēt dibenu. Tā var hemoroīdu vietā iegūt citas daudz nopietnākas problēmas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: hemoroidi
22.04.2010 23:45
es lietoju PROCTO-GLYVENOL, varbūt ir kas labāks?
Dzirdēju ka jādzer smilšērkšķu eļļa. tas arī palīdz?
daaa
Re: hemoroidi
13.12.2010 00:39
nezinams Rakstīja:Vot sudi ir man ir tieshi tada pati problema un nezinu ko darit :( teikshu ka ir pie arsta kauns iet
memory 2
Re: hemoroidi
17.02.2011 23:30
Vai var būt tā, ka uz āru izlīdušie hemoroīdi nemaz nesāp un neasiņo? Tas bumbulis tur vienkarši ir un viss?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 19?
Ziņa: