Deguna dobuma problēma

Aizsāka chaarlijs 

chaarlijs
Deguna dobuma problēma
22.06.2009 02:21
Man ir tāda problēma, ka liekas, ka riikle nekad nav tuksha, tur vislaik veidojas kautkas lidzigs punkjiem, kautkadas gljotas. Tas nozime ka jebkura briidii to kas tur kaklaa ir varu iedabuut mutee un kautkur izspljaut. Pieljauju ka shaada probleema nav man vienam. Iipashi jau netraucee, bet tomer varbut kads ir zinosh un var paskaidrot kapeec taa ir un ko var dariit lietas labaa. Elpot caur degunu dienas laikaa parasti nav probleemu, bet biezhi vien ejot guleet deguns aiziet ciet. Ne pilniigi! Taa, ka var paelpot, bet nevar saprast vai guleet ar muti valaa vai tomer censties elpot caur degunu. Tomeer no riita pamostoties vienmeer elpoju caur degunu. Visvairaak shajaa lietaa kaitina tas ka ir biezhi jaaspljaudas. Veel piemineeshu to ka man liekas shii probleema saakaas tad kad saku dziivot Riigaa, pirmstam dzivoju Juurmalaa. Iespejams deelj pilseetas gaisa deguns pastiprinaati tur kautko izdala lai aizsargaatos, bet citiem tachu taa nav, tad kapec man taa jaabuut? :D Shii probleema man ir aktuaala jau kaadus 5~ gadus. Man pasham liekas ka taas ir kautkadas hroniskaas iesnas. Pie aarstiem pagaidaam neesu gaajis. Ja iesakat iet pie aarsta, tad iesakat labak konkreeti pie kura (kaada normaala, kas rubii un neliks dzert daudz neveseliigas zaales)
paldies :)
chaarlijs
Re: Deguna dobuma problēma
03.07.2009 19:23
skatos ka neviens nav atbildejis un shis topiks saak pazust, tapec uzrakstu lai vins atkal paradas pirmajaa lapaa, jo es gribu, lai kaads kautko iesaka
Re: Deguna dobuma problēma
04.07.2009 00:53
Izskatās pēc alerģijas,varbūt smēķēšana arī pie vainas,ja jau kaklā problemas.(tie visi spļaudās)Tā jau būtībā arī ir....ja jūtīgam degunam kautkas nepatīk,tikko kā pārmaiņas ,tad reaģē.Vai aizbraucot no Rīgas uz jūrmalu,jūties labāk..............tad tur arī būs atbilde.
chaarlijs
Re: Deguna dobuma problēma
05.07.2009 19:58
paldies par atbildi, bet nee es nesmeekjeeju! :) un aizbraucot uz juurmalu nekas nemainaas, pat ja nodzivoju tur nedeelju. vienigi shkiet bija kluvis labaak kad biju uz nedelju tunisijaa, tur bija mitraaks gaiss un katru dienu peldot saaljaa juuraa tur kautkaa bija izskalojies, bet kad agriezos viss kluva taapat
Re: Deguna dobuma problēma
05.07.2009 20:22
Tev varētu būt šķība starpsiena: jātaisa rentgenuzņēmums... ja vajadzēs, ārsts nozīmēs datortomogrāfiju. vai arī tūskaina gļotāda kkādu iemeslu dēļ — alerģisks esi etc...

Par ārstu Tu jautā tā dīvaini, jo tradicionālā medicīna taču dod zāles vai griež... deguni var būt ļoti lielas mocības, ja pats negrib aktīvi piedalīties vai iesaistīties. Ja šķība starpsiena un tā rada tik lielas problēmas, to zāļot nav jēgas: tur jāgriež un jākaļ :(

Pamēģini skalot ar HUMER ūdeni pieaugušajiem (aptiekās ir) un uz nakti pilināt eļļainus pilienus, kas domāti deguna gļotādas higiēnai (Lorozols, Coldastop utt.).

Stradiņos ir ok LORi.
chaarlijs
Re: Deguna dobuma problēma
08.07.2009 14:38
ok, paldies, buus tos liidzekljus japamegjina! :)
Re: Deguna dobuma problēma
12.07.2009 03:37
Esi tiko gribēju uzsākt šo tematu un viens jau priekšā,bet man situācija tāda,ka pirms 2mēnešiem saslimu ar vīrusu,tad kaklu un tad riktīgām iesnām,degunu skaloja LORS ik pārdienu špricēja degunā un kā rezultātā man puņķi pasliktinājās,BET tā kā man ir medic,izgl,tad pati izdzēru Rovamicyn 3000,5dienas un CIRRUS,viss pārgāja ideāli,un tad vienu rītu sākās,visu laiku aizdegunē velkās puņķi,tad pūšu to HUMMERU,nu mokos 30-40min,kad beidzot caur muti izspļaju pretīgu puņķi,un tā katru rītu jau 2mēnesi,pluss veel Rhinocort Aqua,tie ir labi,un kad galīgi nevaru tad 1tableti Cirrus,vispār tā nu slimīga neesmu,daudz vitamīni u.t.t.bet vienīgais esmu ļoti alerģiska,ļoti...un TAGAD ES domāju,vai visu mūžu man būs jākrēpojās no rītiem un jāņemas ar HUMMER???Eju nākošnedēļ pie sava mīļotā LORA,tas ir sakarīgs vecis,Kalvāne ni un ni....
Re: Deguna dobuma problēma
13.07.2009 23:38
Varētu kāds atbildēt???????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gribētu kāda speciālista komentāru savas problēmas risināšanai. Kādēļ aizkrīt deguns guļot vai arī pieliecoties, piemēram ravējot? Vakaros lietoju deguna plienus lai varētu normāli gulēt un elpot caur degunu. Iesnu nav.
Re: Deguna dobuma problēma
02.06.2010 18:02
Guļotis vai pieliecoties deguns aizkrīt tāpēc, ka galvā pieaug asinsspiediens. Tas droši vien sācies kādu reizi kad bijušas iesnas un lietoti deguna pilieni. Tagad deguns pie tiem ir pieradis. Var mēģināt atradināties konsekventi atsakoties no deguna pilieniem vairāku nedēļu garumā. Bet ja pilieni lietoti gadiem tad tas var arī nenostrādāt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Man arī līdzīga problēma , pa dienu deguns vaļā un kad guļu iet ciet , bet tikai kad guļu uz sāniem , un tikai viena puse - tā kas sanāk uz leju . Tad pagriežos uz otriem sāniem , tā puse kas bija ciet atnāk vaļā un aiziet ciet otra puse . Tā visu nakti . Uz muguras nevaru gulēt , jo tad krācu . Pie tam puņķu nav .
Teikšu godīg, ka man tieši identiski ir tā pat kā tev, ejot gulēt aiziet deguns ciet. Apguļoties uz sāniem atveras viena puse vaļā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 11?
Ziņa: