mazais draugs

Aizsāka vipsis 

mazais draugs
25.06.2009 23:15
Pirms 100 gadiem bērnībā (vēl tagad atceros to sajūtu) kaut kāds action notika un es uz vēdera izkritu no gultas. Mazais draugs (ar ko Jāņu nakti jāmeklē papardīte) bija gatavības stāvoklī, līdz ar to - notika neticamais - es to salauzu! Pašam domāt, ka kaut kādas saites ir sarautas. Tepat forumā var lasīt, ka tur kaut kas kaut kur uz kaut kuru pusi ir.
Man sāpe, ka viss ir padevies "pa kreisi". Pa labi viņu gribēdams nevari dabūt (neļauj saites, muskuļi, nezinu, kas tur tāds ir), bet pa kreisi, līdz pašam vēderam...
Kā uz to pusi visu laiku skatās, tā i ar laiku ir pats mazliet saliecies. Tagad jau pēc U burta (gandrīz :) ) sāk izskatīties...
Vai tur ko var darīt?
bosiks
Re: mazais draugs
27.06.2009 19:36
nu a pie dakteriem esi kādiem bijis? neticu ka tu viņu salauzi.
Re: mazais draugs
28.06.2009 00:20
Hmm? Krieviem ir teiciens - s duru i huj slomaķ možno...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: mazais draugs
28.06.2009 00:41
Nesaprotu kaadeelj uzreiz nedevies pie aarstiem? Protams, ka arii ''mazo draudzinju'' var saulauzt un ja taa notiek, tad var sanaakt palielas ziepes. Shito lasiiju internetaa. Tev bija jaaveershas pie aarsta uzreiz, kad tas notika, bet labaak veelaak nekaa nekad!!! Neesi cirvis, aizej pie aarsta, ja vien tieshaam esi viirietis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 17?
Ziņa: