Iekaisums

Aizsāka Izmisis 

Izmisis
Iekaisums
01.07.2009 20:10
Sveiki. Jau kādu laiciņu man ir problēmas ar urīnpūsli (vismaz man tā šķiet)... Urinējot ir nelielas dedzinošas sajūtas un visu laiku izdalās arī tādi strutveida izdalījumi... Nekas nesāp, jūtos labi... Kā to visu izārstēt mājas apstākļos, jo pie ārsta nevaru atļauties aiziet... Dzēru gan to pastu, gan lietoju urinal, bet nepalīdz. Paldies.
Re: Iekaisums
01.07.2009 20:30
Izklausās nopietni, un varētu būt arī STS. Domāju, ka bez medikamentiem iztikt nevarēs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iekaisums
02.07.2009 13:30
Ko noziimee "nevar atlauties aiziet pie aarsta"... pat 1Ls nav prieks gimenes aarsta???? Bet prieks Urinal atradaas.....
Izmisis
Re: Iekaisums
02.07.2009 19:45
Nu, ja nevar palīdzēt kādi bezrecepšu medikamenti, tad nekas cits neatliks, kā griezties pie ārsta... Pie ģimenes ārsta man jābrauc pusi Latvijas, tādēļ ir ar to grūtības! Tāpēc man interesē, ko varētu aptiekā iegādāties...
Izmisis
Re: Iekaisums
02.07.2009 19:57
Par STS
http://www.liis.lv/anatom/Antomija/44/44teksts.htm
Re: Iekaisums
02.07.2009 20:44
Nav lētāk aiziet pie cita ģimenes ārsta/terapeita tur, kur dzīvo?
Izmisis
Re: Iekaisums
06.07.2009 02:51
Labi, pietiks asprātības... Ja nevarat atbildēt uz jautājumu, tad klusējiet... Dzīvot pareizi man mācīt nevajag...
Re: Iekaisums
06.07.2009 12:34
Truliķis... Tev tak saka, ka leetaak buus pie tuvaakaa aarsta aiziet.. nee nu var jau pagaidiit kameer neaugliigs paliek un tad iet pie aarsta

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Iekaisums
07.07.2009 15:32
Pie dermatovenerologa ar aizdomām par sts nevajag nemaz ģimenes ārsta nosūtījumu,tikai vizīte gan maksās 5 Ls.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 18?
Ziņa: