dzirdes nerva iekaisums

Aizsāka Klaudija 

Klaudija
dzirdes nerva iekaisums
04.07.2009 13:33
ilgu laiku sāp galva,pie neirologa ārstējos ar ginku un midocalmu,ir ostiohondroze un nedaudz paaugstināts asins spiediens,bet ne tik ļoti lai dzertu zāles,pagājušonedēļ norāvu to caureju vemšanu,pārgāja apmēram 26 st laikā,pēc 2 dienām sākās troksnis kreisajā ausī,auss tā kā notirpa un aizlikta,sajūta kā vatē
devos pie lor Jelaginas,konstatēja dzirdes nerva iekaisumu,te i netā lasu ka tas esot neatgriezeniski,vai tiešām man visu mūžu zvanīs ausīs,tad man jālec no tilta jo to jau nevar turēt
izrakstija trental un medrol
esmu ōti sabēdājusies
Re: dzirdes nerva iekaisums
04.07.2009 13:49
Man jau kādus 24 gadus zvana... nu un...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
e.z.
Re: dzirdes nerva iekaisums
04.07.2009 16:23
kāpēc viņa tevi nesūtija uz slimnīcu? tikai 2 dienas pagājušas? Un zāles nekādas nenozīmēja?
e.z.
Re: dzirdes nerva iekaisums
04.07.2009 16:24
ā, trental un medrol- tad jau būs labi, lai iedarbojas zāles. Vēl vari padzert B grupas vitamīnus neirorubin forte, piemēram. Un nebēdājies, ir lielas izredzes, ka aties gan, jaa tik maz laika pagājis
Re: dzirdes nerva iekaisums
04.07.2009 17:38
pēc pieredzes... neurorubine labaak shpriceet nevis beztolkaa ripas riit. Tas ko ripas panaak 2 meeneshos, shprices jau 3 nedelejaas panaaks.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Klaudija
Re: dzirdes nerva iekaisums
04.07.2009 23:00
nu pēc pirmās zāļu dienas neko labāk gan nav,galva tikai sākusi vēl papildus sāpēt,tipa migrēna
Re: dzirdes nerva iekaisums
04.07.2009 23:51
migreena ir arii taada kaa tjipa?
man shkjita ka migreenu nevar ne ar ko citu sajaukt... taa man maate staasta.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dzirdes nerva iekaisums
05.07.2009 06:52
Cik es zinu nerva iekaisums ,tas ir nopietni.
Traģēdija būtu ja iekaistu abas puses.....
Kura auss ir slima?
Mans draugs palika kurls uz vienu ausi pēc "cūciņas".
Dzīvo,iztiek ar vienu ausi.Ļoti emocionāls. Jo dzird ar kreiso ausi. Tā signālus sūta uz labo smadzeņu puslodi,kas atbild par jūtām,emocijām.Viņam visu mūžu grūtības ar matemātiku.Varbūt dēļ dzirdes? Labi dzied, ir muzikāla dzirde.
Klaudija
Re: dzirdes nerva iekaisums
05.07.2009 18:34
iekaisis kreisās auss nervs
Klaudija
Re: dzirdes nerva iekaisums
06.07.2009 16:09
šodien ģimenes ārste telefoniski ieteica dzert Betaserc ,nu baigi daudz to zāļu jāstrebj
ko sakat dzert vai ne,kopā baigais kokčiks jau tā kuņģis netur,slikta d''uša un caureja atgriezusies
Klaudija
Re: dzirdes nerva iekaisums
07.07.2009 18:35
dzerot betaserc var būt vemšana
Re: dzirdes nerva iekaisums
12.07.2009 00:53
Es lietoju Betaserc 3gadus katru dienu pa 24mg,nav nekādu blakussparādību,izņemot tukšāks maks... :)))
Klaudija
Re: dzirdes nerva iekaisums
21.07.2009 15:31
kādam mērķim lieto sopranos
Pirmā diena: no rīta šķiet ka kreisā auss nogulēta, vēlāk ap pusdienām aizkritusi, pēcpusdienā trokšņi, jūtami pasliktinājusies dzirdamība ar kreiso ausi.
Otrā diena: trokšni ausī, dodos pie ārsta (lora) stradiņos. Visādas pārbaudes, audiogramma, secinājums - dzirdes, kreisā auss nerva iekaisums (250hz -40db). Vakarā slimnīcā ielika, sistēma , zales vēnā.
Trešā diena: sistēma, zāles vēnā, trokšņi samazinājušies.
Ceturtā diena: sistēma, zāles vēnā, vēlāk barokamera ( skābekļa procedūra) trokšņu tikpat kā nav, jūtams ka uzlabojusies dzirdamība.
Izskatās ka šāda ārstēšana varētu būt efektīva.
Turpinājums sekos.
Re: dzirdes nerva iekaisums
19.11.2015 11:16
Jā, ākūtā situācijā tas varētu būt efektīvi. Bet interesanti kā būs ikdienā. Barokamerā tak nesēdēsi, ar kapeļņicu pie rokas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 12?
Ziņa: