EEG un xanax - ietekme?

Aizsāka Risotto 

Risotto
EEG un xanax - ietekme?
15.07.2009 17:27
Vai Xanax lietošana (0.5 mg vienu reizi dienā) ietekmē elektroencefalogrammas rezultātu? Ja jā, cik ilgi iepriekš vajadzētu nelietot šo medikamentu? (jāsaka, nezinu, kā gulēšu bez..)
Re: EEG un xanax - ietekme?
16.07.2009 00:28
Tajā dienā,kad taisīs-nelietot.
Risotto
Re: EEG un xanax - ietekme?
17.07.2009 10:00
Sopranos1944, paldies par atbildi! :)
Varu pat sakoncentrēties uz vairākām dienām iepriekš, ja tas palīdz gūt objektīvāku rezultātu.

Gribēju vēl vaicāt - jau pierakstījos, bet ilgu laiku uz priekšu (ARSā), vai ir kāda rekomendējama vieta, kur EEG taisa labs speciālists un varbūt agrāk kā pēc 4 nedēļām? Paldies!
Re: EEG un xanax - ietekme?
17.07.2009 11:45
Vispār jau tieši EEG dokam tas būtu jāprasa. Gana specifisks izmeklējums, lai nespeci neko sakarīgu nepateiktu
Risotto
Re: EEG un xanax - ietekme?
17.07.2009 12:29
,,,
klau, un kā lai es to pajautāju?.. zvanīšu es reģistratūru?... Iešu vēlreiz pie nosūtījušā neirologa un maksāšu par vizīti, lai uzdotu šo jautājumu?.. Teorētiski viņa zina, ka lietoju xanax, neko neteica..

Man IR aizdomas, kā loģiski domājošam cilvēkam, ka xanax varētu deformēt EEG objektivitāti, tāpēc vismaz te cenšos kaut ko noskaidrot.
Re: EEG un xanax - ietekme?
17.07.2009 13:07
...atkaartoju veelreiz- TE tu neko ticamu nenoskaidrosi... kaut vai zvani uz regjistratuuru un pajautaa vai un kaa var to rezultaatu interpreteetaaju rokaa sadziit, lai sho pajautaatu...
Re: EEG un xanax - ietekme?
18.07.2009 00:15
Dr.Gintere 1slimnīcā baigi laba speciāliste un taisa EEG. ļoti rūpīgi izmeklē.
Re: EEG un xanax - ietekme?
18.07.2009 00:52
par xanax... tas ir tas pats preps ko kaitkaad ap 70 gadiem sintezeeja?
Tieshaam nekas jaunaaks nav izgudrots? Vai arii es prepus tagad jaucu?
btw... kam vinju lieto? trauksmeem, panikaam?
man kad bija taada probleema izraxtija ..lexotanil laikam... tas ir kas cits?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: EEG un xanax - ietekme?
19.07.2009 22:35
Xanax-trauksmei,bailēm...lexotanil ir vājāks par Xanax..un nav tāds pieradums un blakussparādības.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 10?
Ziņa: