bailes no vēža.

Aizsāka sofija007 

bailes no vēža.
17.07.2009 20:02
sveiki! tā nu ir sanācis,ka novembrī manai mammai tika konstatēts vēzis-sarkoma.tieši kur (ķermenī) slimība bija radusies-ārsti nemācēja teikt,zinu tikai to,ka ginekoloģijas robēžās,bet izplatijās nenormālā ātrumā. šī briesmīgā slimība atņēma man mammu divu mēnešu laikā. no tēva puses radiem arī ir bijis vēzis. esmu dzirdējusi,ka esot vēža riska uzskaite ,vai kas tamlīdzīgs, kur,ja es pareizi sapratu,ik pēc kāda laika jaierodas uz parbaudem . skaidri neko nesapratu par šo uzskaiti. pavadot ljoti daudz laika slimnīcā,man ir izveidojušās drausmīgas bailes no tā visa. ar māsu uz maiņām pa naktīm palikām slimnīcā,un tas viss mani ir psiholoģiski iespaidojis,ka tās slimības vārds man vairs neiet ārā no galvas. gribās ātrāk tikt uz pārbaudēm un uzzināt ka viss ar mani ir kartibā.
lūdzu,pastāstiet man ko vairāk par šīm uzskaitēm un analīzēm,kuras būtu jāveic.
Re: bailes no vēža.
17.07.2009 20:16
jo Tu vairāk izmeklēsies, jo vairāk bailes barosi...

specifisku analīžu un uzskaišu diemžēl vai par laimi nav...

tradicionālais ginekologs, krūšu pārbaude; turklāt, kā pati redzi, ir vēža formas, kur nekas nav darāms.

runā par savām bailēm ar kādu, runājies ar māsu, citiem radiem, ar kādu, kas var atbalstīt. šīs bailes ir vairāk psiholoģiskas; es tagad varētu samelot, jo precīzus datus neatceros, bet onkoloģisko kaišu iedzimtības lietas pēc dažiem pētījumiem ir diezgan baltiem diegiem šūtas.
Re: bailes no vēža.
17.07.2009 20:23
nu taisnība vien ir ,ka pati sevi iespaidoju,.. pet par to uzskaiti man māsiņas onkoloģijas nodaļā stastija,jo puse no slimnīcas personāla pašas bij izgājušas cauri tam visam!?!!
Re: bailes no vēža.
17.07.2009 20:50
Nus, tad Tev jāsagaida, kad te parādīsies kāds, kurš ir kompetentāks onkoloģijā: te tādi ļauži ieskatās.

Es nesaku, ka nemaz vēzi nevarētu pārmantot, bet, spriežot pēc tā, kas notiek iedzimtā vēža institūtā Latvijā, es teiktu, ka tā ir tautas turēšana neirozē; tie, kas tur regulāri pārbaudās, kļūst arvien depresīvāki, tā kā nolemti, kā kas.

Psiholoģiskais aspekts šim pasākumam ir nepatīkams, un, ja kāds tur to vēzi arī pārmanto, tad es šaubos, vai tikai ģenētiski...
Re: bailes no vēža.
17.07.2009 22:22
bija viena diskusija pa TV ka par paarmantoto veezi var saakt uztraukties ja visi radi mirst ar vienu un to pashu veezi, bet ja dazhaadiem neesot nekaada pamata iedzimtiibas aizdomaam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: bailes no vēža.
17.07.2009 22:25
"pet par to uzskaiti man māsiņas onkoloģijas nodaļā stastija,jo puse no slimnīcas personāla pašas bij izgājušas cauri tam visam!?!''
Nevari uzzināt kas tas tāds ir? Man nav ne jausmas..
Mateuss pareizi redzēja TV pārraidē.
Re: bailes no vēža.
18.07.2009 00:11
Uztaisi onko marķieri,un viss būs skaidrs,vai uz Stradiņiem tur taisa anal. Nomierinies,man arī bija vēzis,izoperēja un esmu dzīva,ir gan invali'd.bet tas nekas...man arī tēva māsai ir bijis,mammas tēvam,manam onkulim u.t.t.tipa sanāk pārmantotais... :((
Re: bailes no vēža.
18.07.2009 00:15
Padomā par veselīgu dzīvesveidu. Ko ēd, vai pietiekoši atpūties. Lai vismaz no šīs puses vēža draudi samazinātos.
Re: bailes no vēža.
18.07.2009 00:46
ja jau ir paarmantotais tad sanaak ka Juus visi dzimtaa ar vienu un to pashu veeža veidu slimojat?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 16?
Ziņa: