Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.

Aizsāka sergejs 

Sveiki!Ir tā, ka dzemdes vēzi mammai atklāja 2 stadijā šā gada maijā, jau jūnijā bija operācija, un bišķiņ vēlāk jau sākās sešu ķimijas kursa terapija.Kad sākās ķimijas kurs, runāju ar mammas ārstējošo ārstu, prasīju kādas ir cerības?Viņa atbildēja, ka pēc viņas domām viņa izveseļosies.Pagāja ķīmijas kurs, uztaisija vēža marķieru (Nosaka vai ķīmija ir ko līdzējusi).Marķiers parādija, ka vēža šūnas ir izplatījušās vēl vairāk.Mamma pēc ķimijas kursa ir galīgi novārgusi, vēders uzpūties, un ir tā, ka viņai vēders sāp, rokas un kājas tirpst (šad tad).Taga viņai piešķīra jaunu ķīmijas kursu kurš (maksā 10tūkst. Ls) ies viņš līdz martam.Es nezinu ko darīt, vai laist viņu to darīt, vai meklēt kādu citu veidu, kā ārstēt vēzi.Viņa guļ gultā un knapi paiet var.Viņa raud un cieš (es kopā ar viņu), nezinu kā palīdzēt viņai.Mammai ir 49 gadi.Esmu izmisumā, jo negribu viņu zaudēt...
Iesakakiet lūdzu kā man rīkoties, jo tas ir neizturami sāpīgi noskatīties, kā mamma iet postā.
Paldies, cerot uz atsaucību Sergejs
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
27.09.2009 18:22
To, cik tas ir sāpīgi noskatīties, es zinu, daudzi zina.
Ja būtu atklāti citi veidi, kā ārstēt vēzi, tad ārsti cilvēkus nemocītu ar ķīmijterapiju... Jums pašiem ir jāapmaksā tie tūkstoši par terapiju?
Nē, to valsts ir piešķīrusi.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
28.09.2009 16:36
citiem tikai pēc 2. un 3. ķīmijas kursa uzlabojumi.., bet n visi jūtas šajā laikā slikti..Palīdzi mammai ar blakus būšanu, centies izklaidēt drūmās domas..Varbūt vajag pie kāda cita onkologa nokonsultēties? TURIES!
Domaaju, ka ir jaaturpina taa kjiimja. Citaadaak taapat to veezi neizaarsteet, bet shitais var paliidzeet un tad mammai kljuus daudz labaak :)

Lai jums veicas!
noteikti ir japamegjina. nevar zinat kads bus iznakums. iespejams atveseljosies. ja nepamegjinasiet nozhelosiet to visu muzhu
zinu...man te labi paziņas teica, ka ir viena sieviete kura gulēja gultā, knapi varēja pakustēties un viņa sāka dzert petrolijas lampu petroleju.Ārsts reāli viņu norakstija, teica, ka tur neko nevar darīt...bet dzerot to, jau pēc nedēļas viņai parādijās ēstgriba un nezinu pēc cik ilga laika jau bija kājās augšā un taga ir vesela un dzīvespriecīga.Nezinu, varbūt paprovēt?Zinu, ka domas dalās par šo preparātu, bet ja izejas nav?!
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
28.09.2009 21:27
Nu tā, tīri teorētiski, ja ir ļoti slikti tāpat tad galu galā var visu kaut ko mēģināt... Vispār runa parasti ir par tīrīto petroleju (vai varbūt destilēto) un to ir visai problemātiski dabūt. Varbūt der arī vecā "parastā" petroleja bet tā kas veikalos ir kā lampu eļļa vai "petroleja", patiesībā ir pavisam cita degviela...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
jautājums kur to dabūt?Runa iet par attīrīto petroleju.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
29.09.2009 10:49
Var pameeginaat zemes taukus uzlietus uz snaba palietot.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
29.09.2009 10:52
Atceros savā pagastā bērni savai mammai vārīja mušmiru novārījumu,jo bij padzirdējuši ka palīdzēšot.Rezultātā maamai jau aizgāja līdz 3 stadijai un viņa nomira.Lai es savai mammai dotu petroleju,tad man noteikti būtu nepieciešams Tvaika ielas dispansers.Ja Sergejs mīl savu mammu, tad lai viņš nopērk Vācijas zinātnieku izstrādātu preperātu Imunalogic pie ļoti smagām saslimšanām,jo staru terapija iznīcina pilnībā imūno sistēmu kura ir radikāli ātri jāatjauno,plus jādod Formula99 un ārstēšanās kurss 3 mēnešus. http://medical.novanutria.com/
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
29.09.2009 11:06
es mācību laikā strādāju par sanitāri onkoloģijā. tur bija retais, kas nebija izmēģinājis šo petroleju, visādus varžu fragmentus un tamlīdzīgas lietas. laikam jau ir tā, ka šādā situācijā jumts brauc visiem. nezinu gan neviena, kurš tāpēc būtu izārstējies. turklāt kur ir jābūt trakam cilvēkam, lai spīdzinātu slimniekus šādā veidā un vēl kam tādam ticētu 21. gadsimtā.

visi cilvēki mums ir doti vienreiz. varbūt vērts drīzāk domāt par to, kā izbaudīt šo kopā būšanas laiku. turklāt onkoloģijā zāles tagad ir labas — visu, kas ir darāms un paveicams, tās izdarīs.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.09.2009 11:09 by Runcene.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
29.09.2009 11:48
Nu nez, domāju, ka tie ķīmijterapijas preparāti ir nesalīdzināmi kaitīgāki organismam par to petroleju... cits jautājums vai peroleja palīdzēs uz ko es skatos diezgan skeptiski...
Kas attiecās uz Immunalogic un novanutria tad tas vienkārši ir nākamais naivo cilvēku dullināšanas solis. Es negibu teikt, ka vēža slimniekam nav vajadzīgi uztura bagātinatāji bet tos vajadzētu saskaņot ar ārstu jo daži no augšanu veicinošiem vitamīniem noteikti ir jāierobežo.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
29.09.2009 12:05
ķīmijpreparāti noteikti ir toksiski, bet tāda diemžēl ir ši slimības specifika. turklāt kāda jēga dzert naftas produktu, no kura NEKAD NEVIENAM nekāds labums nav bijis, vien tik, cik VTT aģentūras info.

onkoslimniekiem ir vērts konsultēties ar imunologu, bet to jau parasti ārstējošais ārsts pasaka. neko nedrīkst lietot uz savu galvu. tas tiešām var būt bīstami.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
29.09.2009 12:29
Runcene, tā nav, ka nekad un nevienam. Cik zinu no lasītā, tad tie palīdz tajos vēža gadījumos, ja tas naftas produkts nonāk tiešā kontaktā ar vēzi. Tas ir , kaut kur kaklā, barības vadā, kuņģī. Tā, acīmredzot ir inde vēzim.
Atveseļošanos no vēža nosaka tas, vai vēža šūnas kādas darbības rezultātā tiek iznīcinātas un vai organisms pēc šīs apstrādes spēj atgūties.
Organismam pašam ir lielas dziedējošas spējas. Ja tam tiek dots, kas ir nepieciešams, un netiek piepičkāts ar to, kas tam nav vajadzīgs, organisms var izdziedināties arī pats. Protams, ticībai un pārliecībai par izveseļošanos ir milzīgs spēks.
Bet, ja ir sākta ķīmijterapija, un nav īsti variantu, ko darīt tālāk, droši vien labāk ir turpināt to pašu, paralēli padomājot, ko var darīt lietas labā, lai organismu stiprinātu.
Vēzim nepatīk sārmaina vide, tāpēc vēlams dzert sārmainu ūdeni (piemēram veikalos dabūjamie- Zaķumuižas, Akvapils ūdens), var dzert koraļļu ūdeni, tur būs vēl arī mikroelementi (mēnesī izmaksā ap 14 Ls), dārzeņu sulas, burkānu, ķirbju, un daudz. Dārzeņus ēst, sautējumos un bez gaļas. Tas viss sārmina , attīra organismu un liek vēzim atkāpties.
es jau arī neesmu par to petroliju pārliecināts, bet ir atšķirība kādu lietojot var iegūt vēlamo rezultātu, jo man liekās, ka cilvēki manā situācijā, dzirdot vārdu petroleju paņem nez kādu, neattīrītu vai kādu citu un rezultāts ir kapos.Man tie cilvēki teica, ka vajaga krievu attīrīto pamēģināt pa pāris pilieniem dienā.Kā jums liekās?Tiešām nevienam nav bijusi saskarsme ar petrolijas lietošanu?
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
29.09.2009 18:57
Pamēģini pameklēt Krievijas netā. Tur mēdz būt daudz dažādas receptes.

Varbūt šeit vari pajautāt
http://ariom.ru/forum/f10.html&sid=615ce69dd00b7a2d558d44e78825d176

Vairāk tautas apgrozās.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
29.09.2009 21:56
Sergej, es atradu kaut ko par ārstēšanu ar petroleju. 2004. gadā ir iznākusi tāda grāmata Atveseļojies pats 2. daļa, (mīkstos vākos, virsū pūce, varbūt Rēriha grāmatnīcās vai kādā citā vēl ir.) Tur ir dažādas receptes par ārstēšanu ar petroleju. Petroleju varot nopirkt homeopātiskajās aptiekās, citādu lietot nevajadzētu.
Šeit ārstēšanas shēmu ir aprakstījusi arī dziedniece Inga Dāboliņa (internetā atradu viņas koordinātes: http://www.zintnieks.lv/comment/dz08.htm) varbūt vari sazināties ar viņu?



Edited 1 time(s). Last edit at 29.09.2009 21:57 by strawberry.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
30.09.2009 01:01
http://www.gzt.ru/topnews/health/255748.html

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
30.09.2009 05:20
Atvainojos, bet kāda Jūsu mātei ir stadija?
Onkoloģiskās slimības parasti iedala pēc TNM kur katram burtam galā cipari.
T1 T2 T3 T4
N1 N2 N3
M1 M2 M3 un tur tādā garā.
Stadija jau viena pati nav tik svarīga, jo ja liels tumors, tad bez Mts var 2 stadiju iedot.
Ir, piemēram, T1N0M0 ir arī T3N3M3 .
Ķīmija jau ir šaušalīga lieta, bet vai petroleja ko līdzēs?Nav man zināšanu par petroleju.Bet, izplatīšanos- vai tikai marķieri ir, vai arī metastāzes,mezgli jau konstatēti?Jāskatās arī ,kādas šūnas, kur ir Mts.
Nezinu pat ko ieteikt, man personīgi ir skeptiska attieksme pret ķīmijas terapiju.
Uzskatu, ka viņja ļoti ļoti labi palīdz audzēju ārstēšanā.Izcils līdzeklis.
Tomēr, daudzas ķīmijas ir ļoti stipri blakusefekti un sekas var arī būt.
Kādas ķīmijas terapijas medikamentus lietoja terapijā?
Tur viņiem nosaukumi un tad var pameklēt zāļu aprakstā komplikācijas,blaknes un visu ko.
Ņemiet gan vērā, ka neesmu onkoloģijas nozarē.Te rakstu tāpēc, ka ķīmijas efektu gan novēroju labam draugam.Ilgstoši.
Uzskatu, ka ķīmija var ļoti labi palīdzēt.Tikai, no viņas pašas var... .... ....
joll - M3 gan nemēdz būt :) tur pietiek jau ar M1, kas norāda, ka attālinātās metastāzes existē...

man pašai visa pagājušā ziema pagāja septiņās ķīmijās un 25 staros, un, ja Sergej, tavai mammai izrakstītās zāles ir herceptīns, tad nešaubies, un ved mammu tās zāles salaist līdz marta mēnesim.. tas vien, ka tās ir mammai izraxtītas, liecina, ka viņas audzēja tips ir gana agresīvs, un izraxtītās zāles ir ne tikai dārgas, bet arī šim agresīvajam audzēja tipam pašas labākās..

petroliju gan mammai neiesaku.. ja lietosiet herceptīnu, tad jau ķermenim slodze būs liela..

ja nebūtu operējusies, izgājusi 7 ķīmijas kursus un starus, tad droši, ka tagad dzīva nebūtu, jo mans v'ēzis bija 3. stadijā, bet tagad esmu atkopusies, atgriezusies darbā un pat jūtos ļoti labi..

Sergej, veixmi tavai mammai, un neatsakies, lūdzu, un nepieļauj, ka mamma atsakās no ārstēšanās ar herceptīnu.. turieties, gadās, ka viss beidzas ļoti labi!!! :)
Diemžēl ķīmijterapiju palīdz pārdzīvot spēcīga imunitāte un tā ir lieta, kas slimniekam trūkst. Vienīgā metode, cik dzirdēts, kas palīdz ķīmijterapijas kursā ir pāris dienu badošanās (calorie restriction) pirms kursa. Badojoties ķermenis pārslēdzas uz citu režīmu un šūnas sevi vairāk aizsargā, bet vēža šūnās šis ieslēgšanās mehānisms ir bojāts un komandas neklausa, tapēc tās paliek mazāk aizsargātas. Tas dod nelielu priekšrocību veselajām šūnām pārdzīvot terapiju. Ķīmijterapijas neefektivitāte galvenokārt ir tapēc, ka ārsti baidās dot pārāk lielu devu. Lai kā nebūtu par to ir jākonsultējas ar ārstu.
ai nu taas petrolejas un mushmires, varzhu kaajas un tamliidzigi, man par to gribas smieties un reizee lamaties, tikpat labi, var iet uz laiziit trepes un karotes lociit taisnajaa zarnaa, sakot, ka arii tas izdziedinnaas smagi slimos un pavisam vairs nedziedinaamos.
ja ir shaubas par arsta profesionalitaati, vajag konsulteeties ar citu onkologu un pec tam vel ar citu, un atteikties no kiimijterapijas un pieveersties mushmiru varijumiem un petrolejas dzershanai NEVAJAG, tikpat labi var uzreiz dziivu apglabaat un sho '' briinumzaalju'' ievieseejus noslaaniit par cilveeku chakareeshanu. nu domaat vajag ar galvu, ja reiz tie visi briinumefekti buutu tik efektiigi, ka izaarsteetu tas slimibas, tad sen jau buutu ieklauti aarsteshanas kursaa un kimijterapijas kaa taadas buutu sleegtas un arii aarsti nebuutu vajadziigi, ja tie dziednieki - sharlataani (atvainojiet par manu skarbo subjektiivo viedokli) butu tik aarsteetspeejigi.
saprotams, ka cilveeks, slimiibas nomociits un netiiciigs kluvis, ka kads vel spej vinam liidzet, izmisuma mociits ir gatavs noticeet jebkam, pat tam, ja es teiktu, ka grauziet galda kaajas un buusiet vesels. nu miiljie, esiet praatigi jel
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
01.10.2009 23:02
anest

Kopumā jau pareizi runāts, ja vien nebūt tā, ka arī ar pilnīgi oficiāliem dakteriem var pamatīgi "ieberzties" un tur vairāk kā citās profesijās izpaužas "sava mafija"...
Savulaik man pazīstams ķirurgs - onkologs (spējīgs un sakarīgs cilvēks) aizgāja no darba slimnīcā suboordinācijas dēļ jo viņam bija smagi noskatīties uz slimnieciņiem kas mira tāpēc, ka augstākstāvošie neļāva izmantot progresīvākas metodes...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
02.10.2009 03:01
Droši vien.Indētāji kļūdas nekad neatzīs.
Visa ķīmija ļoti labi palīdz pret vēzi.Viņa vēzi nobeidz, tās ļaundabīgās šūnas.Viņas dalās ātrāk, kā normālās, tas dod to, ka mirst ātrāk kā parastās šūnas.
Visa ķīmija obligāti var nonāvēt audzēja šūnas.Piemeklēt tikai zāles un lietot.
Palabojiet mani, ja nav taisnība.
Slimnieks noteikti var tikt izārstēts.
Palabojiet,ja kāds ir onkologs šeit.
Tikai ķīmija dod daudz komplikāciju un sekas var palikt.
Droši vien, no ķīmijas var nomirt slimnieks arī.
Radiācijas terapija-RADIOTERAPIJA.
Ļoti stipri iedarbojas uz audzējiem.Diemžēl, ne visu šūnu veidiem palīdz.
Pazinu sievieti, kurai bija krūts vēzis, viņai veica operāciju un apstarojuma seansus.
Ārstiem izdevās pilnībā izārstēt slimnieci.Viņa nodzīvoja 30 gadi, nomira no citas slimības pie kaut kur 75-77g.v.
Operācija- personīgi pazinu kungu, kam bija veikta plaušu vēža operācija, nodzīvojis pēc operācijas 35 gadus.
Man ļoti labam draugam nepaveicās ar vēža ārstēšanu.Vēzi laikam galu galā pat izārstēja.Vismaz no vēža nenomira.
Bet tik un tā nomira.Tās šūnas gan onkologi bija teicami apstrādājuši,ar labu efektu.Radioterapija, ķīmijas. Tik smalki neatceros dalījumu tajos nosaukumos, kura tur paliatīva, kura terapija, Ķīmijas efekts uz organismu- briesmīgs.Vēl briesmīgāks, kā paša vēža simptomi.Nesalīdzināmi.
Jāsaka,ka ar šūnām gan radiācija, gan ķīmija bija tikusi labi galā.Īpaši spēcīgs bijja radiācijas efekts, kas panāca to, ka varēja dzīvot bez pretsāpju līdzekļiem.Turklāt apstarošanai bija pat labāks efekts ,kā solīja ārsti.Ķīmijas cikliem acīmredzot uz pašu audzēju bija ļoti liela ietekme, ko rādīja analīzes,tā kā domāju, ka ķīmija var labi nobeigt ļaundabīgo audzēju šūnas.
Sīki un pareizi zina onkologi.
Petroleja- izlasīju, ka viņa ir bīstama, naftas produkts, ir saindēšanās grāmatā ielikta kā viela, ar ko var saindēties.
Mušmires-būtu jocīgi,ja viņas palīdzētu.
Dziednieki?Vai kāds var pateikt,ka viņs zina,ka ir kādam konkrēti palīdzēts?
man ir tā priekšrocība, salīdzinot ar šeit visiem pārējiem, ka esmu visai augstāk minētai terapijai izgājusi cauri un izbaudījusi uz savas ādas, un tieši tāpēc par visu varu spriest adekvātāk :)

ja vēžiniex ir operējams = tas ir super! - jo tiek izvāktas no organisma lielākā daļa ļaundabīgo šūnu, vēl jo labāk, ja ķirurgs operējot audzēju neskar un rezekcijas virsmas ir tīras.

ķīmijterapija? ļoti individuāli panesama lieta, ko iepriekš nevar paredzēt - ko organisms spēs un ko nespēs izturēt, netā ir info, ka, piemēram, no taxola mirst 1% sepses dēļ. man pazuda leikocīti, parādījās visādas strutām pildītas pumpas pa visu organismu, bet izturēju to visu, un par to man liels priex :) ar leikocītu skaita dabīgu atjaunošanu noņemos vēl joprojām - peldu jūrā :) pašlaik jūrā ir +12 grādi, redzēšu asinsanalīzē, vai tam ir kāds iespaids uz leikocītu atjaunošanos, tik zinu, ka, sākot peldēt jūrā pirms vairāk kā 3 mēnešiem, pazuda visas nenormālās herpes no lūpām, kuras mani mocīja nost.. :)

staru terapija ir diezgan viegli panasams pasākums, pat, ja dozas ir tuvas maximālajām. pēc staru beigām tik jāsakopj stipri apdegusī āda, bet to var mēneša laikā sakopt.

un pašlaik esmu kopā ar hormonterapiju, un arī tas nav nekas graujoši nepanesams. lietoju jau kādu laiku, tā kā asinis jau piesātinājušās ar audzēja augšanu bloķējušām vielām, bet īpašas sūdzības man nav.

un tieši tāpēc es saku = ir jāārstējas, ir jāiet visam cauri!!! ārsti ir super! - vismaz tur, kur ārstējos, priecājos tikties ar saviem dakteriem :) un nekādas petrolejas, mušmires vai citas lietas, vismaz ne ārstēšanās laikā, jo ķermenis to visu režē nespēj izturēt.

lai veicas visiem, kuri ārstējas to visu izturēt, palikt dzīviem, atkopties, un dzīvot tālāk! :) veixmi!!
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
02.10.2009 13:52
Skeptiķiem ,kuri uzskata ka Nova Nutria ir kārtējais blefs Vācijas profesora stāstījums par Imunalogic kā jaunākās paaudzes preperātu pie ļoti smagām saslimšanām,ieskaitot vēzis: http://www.youtube.com/watch?v=ox_rOO03UCE&feature=related
Nu ja - jautaajums Tev: cik Tev ir gadu, vai cik gados atklaaji sho slimiibu?
ku

tieshi tapec, es ne velti mineeju, ka, ja ir shaubas par aarsta profesionaliitaati, vajag doties pie cita aarsta un tad veel pie cita, un ja uzticiiba nerodas, tad mainiit aarstus tik ilgi, kameer uzies to iisti dakteri, par kura profesionalitaati un cilveeciski labo gribu nebuus ne mazaakas shaubas. tas ir taapat, kaa atrast savu iisto frizieri, maniikirmeistaru un visbeidzot iisto kurpju izmeeeru
diagnozi vārdā nosauca 52os gados, tagad - bik vairāk :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 13?
Ziņa: