salšana

Aizsāka drudzis 

salšana
06.10.2009 18:51
Par ko varētu liecināt salšana-drebuļošanās(drudzis?) samērā siltā laikā?
Visizteiktāk no rītiem (it īpaši ja agri ceļos), neskatoties uz to, ka telpā silts, vai arī pie gaisa maiņas (izejot ārā - pat ne salā) krata nenormāli drebuļi, klab zobi, lai gan esmu piemēroti apģērbies.
Tas ilgst vairāku gadu apmērā, un šķiet tas pieaug intensitātē.
Temperatūras nav. Svara pazemināšanās arī nav novērota.
Īpasi tas pastiprinās, ja vēl iedomājos - cik man ir auksti.
Re: salšana
06.10.2009 18:53
Jāpiebilst vēl - pēdējo gadu laikā esmu novērojis, ka vienmēr esmu ģērbies/vēlējies ģērbties - siltāk nekā pārējie.
Re: salšana
06.10.2009 19:03
tā nav medicīniska problēma. vismaz Tavā gadījumā ne. gandrīz ikviens, kuram ir neiroze, fobijas, depresija utt. salst pastiprināti. nav tā, ka zāļu lietošanas laikā salsti mazāk?
Re: salšana
06.10.2009 19:08
Paldies.
Es jau pats shaubiijos, kurā sadaļā šo rakstīt. Vienkārši domāju pārliecināties vai tur nav kas medicīnisks.
Gruti pat saprast, Šķiet abos gadījumos salstu, bet laikam zāļu lietošanas laikā vairāk.
Re: salšana
06.10.2009 19:11
Tas ko esmu ievērojis, un pamanam dīvaini. Vienmēr esmu aizrāvies ar peldēšanu, gan baseinā, gan atklātos ūdeņos, principā vienmēr esmu peldējis. Bet kādus divus gadus nav pat vēlme līst baseinā un pavisam nē - atklātos ūdeņos, šīs salšanas dēļ.
Re: salšana
06.10.2009 19:19
man nebūs gudras atbildes šai gadījumā, jo es pati ļoti salu, kad lietoju antidepresantu + traki svīdu. pat šausmas atcerēties. ziemā salsti jau tā un vēl ūdeņi gāžas aumaļām. diezgan lielas mokas. es gan domāju, ka ir kaut kādas zāļu kombinācijas, no kurām vajadzētu būt labāk, bet tas nu ir katram savs. ej nu uzmini.

vienkārši varu ieteikt psihoterapeitiski darboties ar pamatcēloni, tikai tad tas viss kaut cik savāksies. sākumam pamēģini varbūt kaut ko no relaksējošiem pasākumiem... kaut kādus aromātus, spa, masāžas, meditācijas (nav obligāti reliģiskas)... šeit īslaicīgi var līdzēt kas netradicionāls. ideja ir tāda, ka jāmazina trauksme.



Edited 2 time(s). Last edit at 06.10.2009 19:45 by Runcene.
Re: salšana
06.10.2009 19:32
šito paskaties...

http://www.ziedu-energija.lv/Baha_ziedi.php

ar aromātiem arī ir dažādi: katru cilvēku nomierina kas cits, lai gan skaitās, ka citrusaugu smaržas mazina depresiju un trauksmi, var tādu eļļu uzpilināt kaut kur pa nakti. siltas tējas mājās vakarā pie mūzikas, kamīna utt. nekādi kofeīnu saturoši dzērieni utt.
Re: salšana
06.10.2009 20:11
Paldies, Runcene!
Re: salšana
07.10.2009 16:40
Man jautaajums ir taads pats, tikai par peedaam visu laiku nonormaali salst, a pashai ta silti...,- kaut kas nenormaals, cik zinu, man vienmeer taa ir bijis, bet tas nav nepaartraukti, ir reizes, kad pamanu, ka silti peedaam.

A.M.
Re: salšana
15.10.2009 21:57
Laikam mana probleema neskaitaas probleema! Jeb jaasaak jauna teema, lai varbuut kaads vareetu kaut ko atbildeet...

A.M.
Re: salšana
16.10.2009 21:32
drudzis Rakstīja:
Par ko varētu liecināt salšana-drebuļošanās(drudzis?) samērā siltā laikā?
Visizteiktāk no rītiem (it īpaši ja agri ceļos), neskatoties uz to, ka telpā silts, vai arī pie gaisa maiņas (izejot ārā - pat ne salā) krata nenormāli drebuļi, klab zobi, lai gan esmu piemēroti apģērbies.
Tas ilgst vairāku gadu apmērā, un šķiet tas pieaug intensitātē.
Temperatūras nav. Svara pazemināšanās arī nav novērota.
Īpasi tas pastiprinās, ja vēl iedomājos - cik man ir auksti.
-------------------------------------------------------
> Man arī tā ir. Tas parādījās īsi pēc operācijas - zem pilnas narkozes un vairākām cēlmetāla plāksnītēm un skrūvītēm. Kad lietoju medikamentus, to es vairs neizjutu. Bet, kad pārtraucu, tad tas atkal parādījās - īpaši no rītiem ļoti izteikti drebuļi un salšanas sajūta - it īpaši agros rītos. Tagad, kad esmu brīvs no medikamentiem jau 2 mēnešus, drebuļu vairs nav, bet salšanas sajūta ir palikusi, bet ir tā, ka tā ir kā izlīdzinājusies par visu diennakti. Tā liekas, ka pa dienu sācis salt vairāk, nezinu, varbūt tas ir tikai uz aukstā laika rēķina.


Runcene Rakstīja:
tā nav medicīniska problēma. vismaz Tavā gadījumā ne. [..]
-------------------------------------------------------
> Kā Tu vari būt par to tik droša?
Re: salšana
17.10.2009 13:17
Salšanai varētu būt vairāki iemesli.
Maza zemādasn tauku kārtiņa.
Bieži tas varētu liecināt par nieru saslimšanu.Jāpārbauda nopietni nieres.To caurlaidību.Parenhīmas iekaisumu...
Jauniem puišiem pie augsta adrenalīa un testosterona līmēņa ir sašaurināti perifērie asins vadi,kas izsauc salšanas sajūtu.
Mikla āda paaugstina ķermeņa siltuma atdevi.
Vajag konsultēties ar savu ārstu. Vajadzētu pārbaudīties arī uz fokālo (ierobežotu) infekciju. Zobi,nieres,prostata,deguna blakusdobums,pinnes,mandeles.
Ja neredz fokālo infekciju,arī reimatismu,tad Biloba un citi perifēro asins vadu dabiskie palašinātāji varētu palīdzēt.
Veiksmi.
Re: salšana
21.10.2009 00:48
...forshi, par mani, protams, ka nekaa... ne vaardinja...ei nu saproti pati, kas vainas manaam peedaam! :(

A.M.
Re: salšana
21.10.2009 10:32
To A-13
Perifērie asins vadi.
Pēdas ir perifērija.
Iesaku aiziet pie ārsta.
Neredzot cilvēku,neaprunājoties ar to, palīdzēt ir gandrīz neiespējami.
Ķīnas imperatora ārsti mācījās gadiem ilgi lai varētu noteikt saslimšanu apskatot tikai imperatora sievas roku(pulsu) vai aci.
Nevar prasīt no padomdevēja neiespējamo.
Veiksmi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 25?
Ziņa: