Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā

Aizsāka čipka 

Vēlos dzīrdēt kādas atsauksmes par šo ārstu.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.11.2009 13:37 by puce.
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu(gastroenteralogs)Jelgavā
02.11.2009 17:14
Ļoti nemīlu šādus jautājumus.
Tas ir galīgi garām.
Netaktiski un stulbi.
Es vēlētos zināt jūsu vardu un pārējos datus ,lai varētu publiski apspriest jūsu raksturu spējas un visu pārējo.
Gribētos uzzināt ko par jums domā darba biedri,kaimiņi.
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu(gastroenteralogs)Jelgavā
02.11.2009 17:18
Nez, pirms iet pie man absolūti nedzirdēta doka, es ar visticamāk ievāktu infu vai nav galīgs krokodils...
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu(gastroenteralogs)Jelgavā
02.11.2009 19:29
Mazdakteris1

Es saprotu, ka tādas runas aizskar ārsta pašcieņu taču man jāsaka, ka šajos laikos ievākt informāciju par cilvēku kas pretendē uz komplicēta pakalpojuma sniegšanu, ir vairāk kā normāli...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu(gastroenteralogs)Jelgavā
03.11.2009 00:31
Pilnīgi normāls jautājums, es arī nekad neiešu pie ārsta, par kura kompetenci neesmu ievākusi info. Turklāt tagad ir maksas medicīna un man svarīgi, kam savu naudiņu atstāju. Un galu galā veselība ir tikai viena.
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu(gastroenteralogs)Jelgavā
03.11.2009 11:17
Ir ģimenes ārsts,kas vairāk vai mazāk var uz šo jautājumu atbildēt.
Vai vismaz ieteikt citu informācijas avotu.
Informāciju var ievākt no pacientiem uzgaidāmajā telpā.
Savu paziņu lokā,kas ir šo izmeklēšanu izgājuši.
Ārstam ar likumu ir aizliegts izpaust informāciju, ko viņš ir ieguvis par pacientu un viņa ģimenes locekļiem.
Domāju,ka viņam ir tiesības to pašu saņemt no pacienta.
Ziņas par speciālistu ir jāievāc diskrētā ceļā.
Par ārsta kompetenci runā :
-viņa prakses apjoms;
-pieredzes ilgums(darba stāžs);
- iestādes leģimitāte un pretsižs;
- uzvedība,runas veids pirmajā tikšanās reizē;
- honorāra samērība;
- jaunākā medpersonāla atsauksmes;
-jūsu iekšējās sajūtas un intuīcija.
Sievietes šajā ziņā kļūdas reti.
Veiksmi.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.11.2009 11:33 by Mazdakteris1.
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu(gastroenteralogs)Jelgavā
03.11.2009 11:53
Kopumā jau pareizi ir teikts, bet jāņem vērā vēl viena nianse, kāpēc vajag ievākt to informāciju. Lieta tāda, ka visi mēs esam reāli cilvēki, kaut kas mums padodas labāk, kaut kas sliktāk, kaut kam med dodam priekšroku, kaut kam nē. Tād lūk, ir ārsti kuriem vienas lietas padodas labi bet citas ne visai. Tāpēc ir labi, ja cilvis ar savu problēmu tiek pie tā, kam tas ir "zirdziņš". Bet ja nē, tad ir slikti jo dakteris srti kad teiks, ka viņam tava problema riebjas, viņam tā neinteresē un viņš ne visai to saprot (ja teorētiski tas ir viņa kompetencē). Tā tikai labi pazīstams doks teiks - es to lietu ne visai labi pārzinu, aizej pie mana kolēģa, viņš zin labāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu(gastroenteralogs)Jelgavā
03.11.2009 13:42
I kamdēļ jāiet uz to pirmo vizīti, lai nsokaidrotu, ka jams krokodils? Par to, starp citu, arī jāmaksā... Un uzgaidāmā telpā nu gan es neietu infu vākt... Prakses ilgums neko neliecina par ārsta kompetenci...
ja te, forumā, tiktu jautāts par manu ginekoloģi, kura 2 gadus atpakaļ turēja rokā manu vēzīti, bet palaida atpakaļ, un tikai pēc gada to diagnosticēju pati, bet, diemžēl, jau bija 3.stadija, tad nu es info gan neslēptu - pacientiem ir jāzin, ka viņi riskē ar savu dzīvību, izvēloties doku.
Mazdakteris1
Godīgi sakot esmu ļoti pārsteigta par jūsu satraukumu. Es domāju, ka pilnīgi loģiski ir ievākt informāciju par ārstu, par kuru man nav nemazākās informācijas. Esmu vispār no citas pilsētas un ne mana ģimenes ārste, ne arī kāds no maniem paziņām pie šāda ārsta nav gājis. Tā,kā manā pilsētā pieraksts pie šāda speciālista ir ļoti garšs,bet man konsultācija ir nepieciešama šobrīd, pierakstijos pie jau iepriekš minētā ārsta,kuram rinda praktiski vispār nav. Parasti pie ļoti labiem speciālistiem ir lielas rindas, tā kā pie šī konkrētā nav vispār - tas liek aizdomāties un lai lieki nebūtu jāizdod naudiņa,tomēr ievākt kādu info no cilvēkiem,kam jau ir bijusi darīšana ar šo ārstu.
Sākt iztaujāt rindu jau sēžot pie ārsta kabineta durvīm - tas gan ir sviests, ko tad es atnākšu un sākšu visiem uzbāsties ar jautājumiem?????????

(Es vēlētos zināt jūsu vardu un pārējos datus ,lai varētu publiski apspriest jūsu raksturu spējas un visu pārējo) - tā kā no mana darba nav atkarīga neviena cilvēka turpmākā veselība,tad droši vien nav nekādas nozīmes un arī nebūtu interesanti apspriest mani:) Kāds gan sakars ir ar raksturu, to gan grūti saprast - es tā kā ārstus pēc rakstura neizvēlos:(,bet gan pēc tā, cik daudziemun kādiemlīdzekļiemir spējis palīdzēt:)
Jauku dienu!
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu(gastroenteralogs)Jelgavā
04.11.2009 17:37
Paaugsimies-sapratīsim.
Palasiet satversmi.Ārstu ētikas kodeksu.Parunājiet ar savu psihologu.
Pasaulē ir daudz ļaunu cilvēku. Speciālistu konkurence.Psihiski slimi ,sadistiski un infantili subjekti.
Kāda tur starpība ar ko Jūs nodarbojaties. Vienlīdzības princips.Dodiet man savu vārdu un pilsētu.Es gribu zināt ar ko es sarakstos! Ja jau jūs variet publiski ievākt ziņas par ārstu,kāpēc es nevaru ievākt ziņas par jums? Kas tur slikts,runājot jūsu vārdiem. Neredzu principa patiesumu.
Tāda ir mana nostādne un nekas to nemainīs.
Mazdakteri 1, visu cieņu. BET! - mēs esam 2 puses - ārsts / pacients, no kuriem otru dzīvība atkarīga no pirmo profesionalitātes, kompetences, pieredzes, garastāvokļa, veselības stāvokļa, savstarpējām simpātijām / antipātijām utt, bet ne otrādi. tieši tas ir pamats pacienta interesei par ārstu, un ne jau neveselīga, pataloģiska ziņkārība. tāpēc dr. ar to vnk jāsamierinās - pie bendes neviens, arī jūs, negrib nokļūt. jā, un nekā personīga :)
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu(gastroenteralogs)Jelgavā
05.11.2009 11:30
mediķiem sen ir pienācis laiks pierast, ka ir tirgus. par frizieriem jautā. par kosmetologiem. par psihoterapeitiem. par santehniķiem (ok, kāds bļaus, ka tas nav tas pats, kas ārsts, bet, ja vajag mainīt mājā visu ūdensvadu un kanalizāciju, tad es nezinu, vai Mazdakteris ņems Vaņu no ielas). par datorspeciālistiem taujā, par dziedniekiem taujā, par zobārstiem, galdniekiem, arī par labākajām ēstuvēm.

ja kādam ārstam pašam vajag cita kolēģa palīdzību, viņš arī diskrēti ievāc ziņas. un ir tādi, pie kuriem neviens mediķis pats neiet. tā ir. es zinu:)

es strādāju jomā, kur par mani arī taujā... to es arī zinu. nu, un tad? tāpēc man būtu jāiet šauties? mediķiem, starp citu, arī dažkārt nekaitētu psihologi.

reizumis gan cilvēki jauc kompetences robežas, bet te nav runa par to. turklāt ja nu jau medicīnas augstskolā uzņem divnieku karaļus, tad viņi no tirgus ir jāizstumj. but then again, katrs ārsts savā mūžā kaut ko palaiž garām...

ja mediķis nevar izturēt, ka tādus jautājumus vispār uzdod, tad švaki. man pat ģimenes ārste ir korekti komentējusi un ieteikusi speciālistus. ja cilvēks ir medicīnā 35 gadus, tad viņš taču kaut ko zina. kaut vai to, kurš tiks ar mani galā:) un arī ar maniem 30 jautājumiem... :)
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā
05.11.2009 13:39
paldies, Runcen, ka ievietoji zobārstus starp dziedniekiem un galdniekiem ;D

bet visā visumā piekrītu Tev - mana prakse, piemēram, ir izveidota tikai un vienīgi pacientiem daloties pieredzē ar draugiem, radiem, kaimiņiem un kolēģiem. pacienti "no ielas" praktiski nekad nav bijuši, reklāma arī.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.11.2009 13:44 by puce.
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā
05.11.2009 13:46
... un pati NEKAD neeju pie jebkuras jomas speciālista, par kuru neesmu ievākusi info!
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā
05.11.2009 13:53
nu, man laikam tāda pieredze ar zobārstiem, ka viņi ir kaut kur pa vidu starp šiem 2... vismaz saistībā ar mani :D

neviens taču neko neraksta tāpat, zemapziņa pasaka priekšā :D

bet es cienu labu amata meistaru... tā viš ir.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.11.2009 13:54 by Runcene.
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā
05.11.2009 18:31
To> Runcene.
Diskrēti,korekti jā!. Es nekad neesmu teicis,ka nevajag ievākt ziņas.
Bet neviens mediķis,inteliģents cilvēks neiesaistīsies publiskā apspriešanā par otru cilvēku.
Tās ir tenkas.Sevišķi bīstami pret otru personu ir tad, ja tas notiek anonīmi no tenkotāja puses
Ar cieņu..
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā
05.11.2009 22:29
Nezinu,kāds izskatījās uzdotais jautājums, pirms pūce to izrediģēja. Ja lūgums bija ārstiem, lai raksturo citu ārstu, tad piekrītu- tas nav ētiski.
Ieteikums ievākt ziņas uzgaidāmajā telpā nav īpaši gudrs. Ko tad- es speciāli nākšu pāris dienas ātrāk un uzbāzīšos tur sēdošajiem pacientiem? Ārsts kabinetā, iespējams, klausīsies... Tas gan būs ētiski!
Man ir tiesības zināt un es gribu zināt, kam un par ko es maksāju un kam uzticu savu veselību!
P.s. Ja traumatologs, pie kura gadus 5 atpakaļ iegriezos, ārstēja dr, kas tolaik bija mana ģimenes ārste, tad tas nozīmē,ka viņa viņu uzskatīja par labu speciālistu?
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā
05.11.2009 22:48
man jau šķiet, ka te vētra ūdens glāzē. cilvēks pilnīgi rāmi pajautāja, un ja nu viņam tai miestā nav nekādu paziņu, kam jautāt?

palasiet calis.lv

tur meitenes ļoti daudz ārstu apspriež...

un neba šeit visas doku ienākšanas arī glītas bijušas, it sevišķi pašreklāmas.
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā
07.11.2009 09:33
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nezinu,kāds izskatījās uzdotais jautājums,
> pirms pūce to izrediģēja.


pūce pārlaboja gastroenterAlogs uz gastroenterOlogs :) pūce rediģē tikai gramatikas kļūdas jautājumos, lai pēc tam cilvēki var pareizi sameklēt meklētājā :)
Ļoti slikts dakteris. Radās sajuta ka vins ir loti neprofoseonals sava joma. Aizgaju pie vina ar vienu problēmu, izraxtija man tonnam zāļu, tagad man vienas problemas vietā ir 3, un tagad katru jamegina izarstet. Kad gaju 2x pie arsta, lai so faktu pateiktu, ka man tagad 3 problemas, vins nelikās ne zinas, izraxtija divas receptes un ej.
Man tagad jadoma bez arsta palidzibas ka izrasteties :/
Tada sajuta palika, ka vinjam visi pacienti ir viens konveijers - visu vienādi maļ, ka masinu rupnica, pat neiedziļinās. Ja Jums ir svarigs Jusu organisms, neieteiktu apmeklēt šo dakteri Jelgavas slimnīcā.
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā
27.03.2010 00:57
sausmas

Šausmīgi vispārīgs apraksts... vai nevarētu sīkāk, kas bija par problēmu un kādas parādijās klāt... Labi būtu ja varētu pateikt, ko izraksija...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ku!

Kam man stāstīt savas problēmas? Jūs būtu dakters, vai kāds komentētājs, kas gribējis manis pāris rindās par dr. J. Seleznovu izzināt sikak..?
Re: Atsauksmes par Juriju Seļezņovu (gastroenterologs) Jelgavā
28.03.2010 14:50
Es neesmu dakteris bet cilvēks, kas orientējas medicīnā. Bet ne es viens te tāds forumā. Ir arī lielāki speciālisti, profesionāļi. Bet kas attiecas uz Jusu problēmu tad kā mēs varam spriest par dakteri, ja nezinam kas par lietu. Ir problēmas, kas patiešām grūti padodas ārstēšanai un tādos gadijumos nav liela jēga izteikt pārmetumus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Esmu bijusi pie dr.Seļezņova, ļoti foršs dakteris- atsaucīgs un zinošs.Arī pati procedūra vairs nav kā padomju laikos. viss bija civilizēti un moderni. Riju kobru ar narkozi, tā kā nekas man nesāpēja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 20?
Ziņa: