GoodLife 2000 . Fitlain.

Aizsāka Nikita 

Es gan izmantojot HERBALIFE notieveju uz 10 kg un vel man kunkulis no labas kruts pazuda, un man nevajedzeja operet, kaut gan biju idzerusi 3 men antibiotikas (un tas neko nelidzeja)!!! Tas kura netieve rij ka cukas! Un viss!!! Tad jums nekas nepalidzes.... un nav ko vainot visu apkart.. vainojiet pasas sevi!!!!!
zane
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
22.12.2005 23:52
A ja nerij arî herbalaifu nevajag.
Mna gan Herbalife palidzeja notievet!!!
zane
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
23.12.2005 00:05
Un kâ tad palîdzçja? Riji kâ ruksis un tievçji?
Es lietoju shis tabletites - rezultats viens - nieru mazspeja un pietukums ta ka kauns uz ielas iet.
Nedela slimnica.
nu padomajiet pasi - vai sadas zales var pardot bez ieprieksejas arsta izmeklesanas.
Man dakterits teica, ka vareja but ari letals iznakums.
godavârds, piegriezies
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
06.02.2006 23:54
Nu, cik var òemties! Godavârds, man slikti metas, cik cilvçki var bût nejauki, ïauni un nenovîgi. Nu, kâpçc kâdam bûtu jâpazûd, te nav nekâds komercforums. Man varbût rauj uz masu visis ðiti rixi, mixi utt., kas to viendara kâ sçþ forumâ, un nepalaiþ garâm nevienu tçmu, tieðâ vârda nozîmç - oarâli gânâs. Nevis vajag kâdam tîties prom, bet nevajag bâzt degunu tçmâs, kas Jums nav saistoðas. Man starp citu, lôti gribas pakomunicçt ar kâdu citu, nevis ar vieniem tiem paðiem snobiem un nejçgâm, kas nemitîgi uzstiepj savu viedokli.Man pat ïoti interesç atsauksmes gan par fiteline, gan par hebrbalaifu, gan par citiem uztura bagatinâtâjiem, man gribas mierîgas sarunas, kur cilvçki dalâs savâ pieredzç, nevis pârkaitinâtas, nervozas bûtnes, kas ir gatavas otram pârgriest rîkli. Cits ðeit iegrieþas vienreiz mçnesî, varbût vispâr pirmo reizi mûþâ ar jautâjumu,kas uz dodto brîdi ðíie aktuâls, kâ piemçram ðodien, bet kas seko? ...Ak tu muïíe, idiote, tevi apkâsîs, utt, kâ var tâdu naudu tçrçt, utt. Vienam ir un viòs tçrç, bet kâ-tâ jau ir viòa darîðana. Tâpçc, bûsim iecietîgi viens pret otru, un ïausim brîvi komunicçt, padalîties personîgâ pieredzç, lai cilvçkam ir izvçles iespçjas padomât.Cits naudu notçrç cigaretçs un alkoholâ, cits azartspçlçs, bet cits uztura bagatinâtâjos? Un, kas tur slikts?
zane
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
07.02.2006 00:12
Tev kâds no ðejienieðiem UB buòdþu no rokâm izrâva? visiem ðitiem kâsçju kantoriem ir sapulces- staigâ vesels un izcili pozitîvâ gaisotnç gûsti apstiprinâjumu savu tçriòu lietderîgumam.
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
07.02.2006 00:40
godavârds, piegriezies

Uzsita massu no Nakataani teemas? Taa ir un buss. Miera tev nebuus.
anonymus
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
07.02.2006 13:46
Viòu ðtruntu cena 1! mçnesim

FitLine® Optimal Set (All-Day-Pack) Price: 142.13€
Item No. 970010009
FitLine® Optimal-Set including FitLine® Basics® PLUS, Activize® OXYPLUS and Restorate, One month supply
godavârds, piegriezies
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
07.02.2006 21:46
Rix
Nediskusçju es nakatanî tçmâ,jo esnçesmu kompetenta ðajâ lietâ, un man ðî tçma ir sveða. Tu esi absolûti precîzi kïûdîjies!Redzi, kas ar tevi notiek, tu mçìini bût visâs tçmâs, un saskati iespçjamo ienaidnieku un fitlain lietojâju it visâ, kam tavs domu gâjiens ðíiet galîgi nepieòemams.Tu gribi citus piespiest domât tâpat tâ ku, bet tâ nav un nebûs. nav tâ nav tâ , kâ tev gribçtos.Godavârds, tu esi smieklîgs - tev miera nebûs! Miera jau nav tev, bet ne man, jo nemîtîgi bâz savu ziníarîgo degunteli, kur vajag un kur nevajag, gribi bût svarîga persona. Nu, nesanâk tev, godavârds, smieklîgs tu esi!
Mani vienkârði ðokç, cik primitîmi un aprobeþoti var bût cilvçciòi, kas to vien dara, kâ cauri diennakti dirn pie kompjûtera.
,,,
Re:
07.02.2006 21:59
Rix nu gan te ir cauru diennakti :-)
Bet Tu ðokçjies vien :-) Nervus Fitline îpaði labi savedot kârtîbâ ;-)
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
08.02.2006 11:49
godavârds, piegriezies... what ever..

OK, likaas man stipri liidziigs tas tavs stils draugam "garaamejot". Tas pats aukstspraatiigais stils un domu tukshums. Piedod ja kluudos.

Nu ja jau visiem te baigi nepatiik ko es rakstu un kaa es domaaju - varu arii te nenaakt. Taadaa veidaa ir aizgaajushi daudzi aarsti no shejienes - taapeec ka cilveeki kas neko nejeedz mediciinaa salien forumaa nejau taapeec lai BEZmaksas paliidzeetu cilveekiem, bet naak te chatot, apmierinaat savas seksuaalaas perversijas un nomakshkereet kaadu pacientu savaam "manipulaacijaam".

Man starp citu ir esmu citaa laika joslaa, posts kas tapa 07-02-2006 00:40 pec mana laika paradiijaas 10:40 - labs laiks lai dotos guleet. Kas attiecas uz biezho apmekleejumu - man buutu par to jaataisnojas? Man pashlaik ir brivs laiks un es to pavadu kaa man patiik.
,,,
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
08.02.2006 11:53
Tu to pavadi nepareizi :-)
Bûtu labâk Fitline reklamçjis, naudiòa nâktu :-)
Re: Nikita
11.02.2006 13:32
fitlainisti ir sektanti
fitlainisti ir chempioni... visi labaakie sportisti lieto fitline, fitline ir zelta veertee.. nevajag vairs pat est!!! Tad vel panjemam klaat Herbalife, KCG, koraljljus... kas vel tur bija... karoche visus peec kaartas... vieniigi nav reaali to visu apeest :DDD
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
11.02.2006 15:06
fitline ir zelta veertee.. - tieshi taa, tikai jeegas nav tik lielas.
duhals
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
29.03.2006 22:09
karoci sodien satikos ar vienu paarstaavi puudereeja smadzenes neticu estam visam
duhals
Re: GoodLife 2000 . Fitlain.
29.03.2006 22:20
piekriitu viniem visiem katik pikis naak par cilveeku kas maksaa pievienas vietas pasi cel uz vinu naudas maajas baseinus unttvisi tic jo taadi maak sarunaat paskaties cik jaunu autinu viniem braukaa pa riigu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 17?
Ziņa: