laima slimiiba

Aizsāka Liene19 

laima slimiiba
28.12.2009 22:30
gribētos uzzināt vai kāds ir slimojis ar laima slimību un vai un cik ilgi pēc tam ir bijušas jūtamas sekas???

man bij pirms triis gadiem ta saucamaa borelioze - cik atceros taa tas saucas., puse no sejas bij paralizeeta,neviens muskulis nestraadaaja. :(
jaaasaak,jaamaacaas bij visi sejas muskulji vingrinaat. :( taasbij tiiraaakaas shausmas.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.12.2009 23:30 by puce.
Re: laimas slimiiba
28.12.2009 22:51
Daudzi ir slimojuši. Tā ir LAIMA, nevis LAIMAS slimība (nepatīk man, ka apsaukā latviešu dievību par slimību!)
Re: laimas slimiiba
30.12.2009 07:46
Pat Infektoloģijas centra atskaitē parādās LaimaS slimība: http://www.infectology.lv/docs/268/2009-dok/amb-atsk.pdf :)
Re: laima slimiiba
30.12.2009 08:51
"Lyme" ir vietas nosaukums angļu valodā. Man arī pēc loģikas labāk patiktos "Laima".



Edited 1 time(s). Last edit at 30.12.2009 08:52 by Noela.
Esmu lasījusi ka laima slimība (borelioze) var arī viegli pāriet,bez sekām.Man bija plankums ilgi (pus gadu) ,bija antivielas asinīs pret borēlijām ,gandrīz mēnesi dzēru antibiotikas (ērci neredzēju) ,viss ir beidzies labi.. Tagad gan šķiet ir celiakija,bet tā jau cita opera...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 13?
Ziņa: