Ādas problēma

Aizsāka fbi 

fbi
Ādas problēma
22.01.2010 13:35
Labdien!

Man uz sejas ir parādījies tāds pleķis, kas ir noklāts ar sausiem dzelteniem gabaliem un apakšā āda ir sasārtusi un nedaudz iesprēgājusi! Ja mazgājoties šie dzeltenie gabali noiet, tad no ādas nāk ārā tāds kā šķidrums, kas atkal veido to dzelteno pārklājumu! Periodiski uznāk arī nieze! Par ko šādi simptomi varētu liecināt? Paldies par atbildi!
Re: Ādas problēma
22.01.2010 18:25
Piodermija,mikrobu ekzēma....:)
fbi
Re: Ādas problēma
10.03.2010 16:50
Kādu laiku lietoju Fucidin antibiotisko ziedi - 1 nedēļu, 2 reiz dienā! Pēctam pārtraucu, jo pazuda šī problēma, bet pēc dažām dienām atkal atgriezās! Turpināju lietot 2 reiz dienā to pašu Fucidin! Atkal pārtraucot (pēc 1 nedēļas kursa) pēc pāris dienām atkal vecā problēma (bet nedaudz mazāk izteikta)! Tad es īsti nesaprotu, ja Fucidin ir paredzēts, lai šo baktēriju iznīcinātu, tad kāpēc viņa atgriežās? Manuprāt tā ir streptokoka infekcija, Fucidinam ir jāpalīdz, varbūt kko pamainīt lietošanā, 3 reiz dienā varbūt? Ir kādi ieteikumi? Paldies!
Re: Ādas problēma
10.03.2010 21:29
Vislabāk tev palīdzēs dermatologa konsultācija. Ja domā, ka tā ir streptokoka infekcija, tad dodies pie ģiemenes ārsta, lai nosūta tev uz asins analīzēm!
fbi
Re: Ādas problēma
10.03.2010 23:54
Dermatologs 99% man to pašu Fucidin arī būtu izrakstījis!
Re: Ādas problēma
11.03.2010 09:58
Bet vienalga aizej uz konsultaaciju, jo Fucidin nav jau vieniigas zales - varbut ir kaadi citi liizdekli ;) Ceriiba mirst pedeeja :)
Re: Ādas problēma
12.03.2010 14:17
100% imunitātes problēma
fbi
Re: Ādas problēma
12.03.2010 18:49
Uztaisīšu vēlvienu Fucidin kursu, ja tad nepaliks labāk, tad gan pie ārsta! Vēl pa citu tēmu jautājums, ja man blakus tai vietai ir dzimumzīme, un sanāk ziedi nedaudz tur uzsmērēt virsū, tas nekas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 15?
Ziņa: