ceļi krakšķ

Aizsāka zzz 

zzz
ceļi krakšķ
21.05.2010 16:15
Sveicināti!

Man ir tāda problēma, ka mani ceļi visu laiku krakšķ. It kā neesmu pārāk mazkustīgs, ir fiziskās aktivitātes, bet tas neuzlabo stāvokli. Bērnībā bija izslimots reimatoīdais artrīds, bet nu jau gadi kādi 20 būs pagājuši. Vai tiešām tās vēl ir sekas no tā artrīda? Un vai ja ir bijis reimatoīdais artrīds, tad tas ir uz mūžu? Varbūt būs kāds, kas varēs atbildēt.
meee
Re: ceļi krakšķ
22.05.2010 00:36
man krikshkj kaaju pirksti.
Re: ceļi krakšķ
31.05.2010 17:44
es savulaik krakšķēju potītēs...
zzz
Re: ceļi krakšķ
01.06.2010 23:25
krakšķ un vēl sāp piedevām, apnicis jau līdz kaklam
Re: ceļi krakšķ
02.06.2010 11:25
Tad jau tomēr artrīts... Vispār glikozamīnu un kalciju daudz jālieto. B grupas vitamīni arī būs pašā laikā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
zzz
Re: ceļi krakšķ
02.06.2010 17:05
paldies par ieteikumu!
Re: ceļi krakšķ
02.06.2010 18:16
Ja locītavas krakšķ, tas nozīmē, ka Vata izgājusi no ierindas, par daudz vēja Tevī. Labākais līdzeklis - "iesmērēšana" gan no iekšas, gan ārīgi. Locītavu masāža ar siltu sezama eļļu, uzturā lietot ēdienus, kas nomierina vatu. Mazāk sausu ēdienu, vairāk šķidru, siltu, mēreni taukainu, saldu. Garšas - salds, skābs, sāļš. Dzert daudz NE aukstu ūdeni. Neizlaist ēdienreizes - tas vēl vairāk uzbudina vatu (saceļ vēju). Ievērot dienas režīmu - laicīgi iet gulēt, agri celtes.
http://www.holisticonline.com/ayurveda/ayv-vata-food-plan.htm
Lai veselība!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 17?
Ziņa: