plakstiņa raustīšanās

Aizsāka Ilitaaaaaaa 

Ilitaaaaaaa
plakstiņa raustīšanās
27.05.2010 14:57
Aptuveni mēnesi kā sākusues dīvaina periodiska acs plakstiņa raustīšanās, ko pati nespēju kontolēt. Tas notiek 2-3 reizes dienā uz dažām minūtēm.
Ko darīt un kā to novērst?
Re: plakstiņa raustīšanās
27.05.2010 19:26
Iespējamais iemesls - pārslodze. Risinājums - atpūta. Magne B6 var padzert.
Re: plakstiņa raustīšanās
27.05.2010 19:49
Es ieteiktu iet pie neiropatologa.un ievērot augstāk minetos ieteikumus.
Neko nevar ieteikt ja pacients nesniedz sīkakas ziņas( kaut vai aptuvenas) par sevi.
Vecums,dzimums,svars.Pedējo saslimšanu vēsture.Svarīgi zināt kāds ir asins spiediens. Vai ir vienādas abas acu zīlītes.Vai ziemā nav bijusi sejas apsaldēšana.Galvas trauma.Vai nav arī dzirdes traucējumi. "Skaņa" ausīs.Vai nav aizraušanās ar alkoholu? Jo tas izraisa "B" grupas vitamīnu deficītu un var veicināt nervu saslimšanu.Vai nav bijušas zarnu trakta saslimšanas. ?Lielas un ilgstošas antibiotiku kūres?
Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.05.2010 19:50 by Mazdakteris1.
Ilitaaaaa
Re: plakstiņa raustīšanās
28.05.2010 09:45
Vīrietis 35 gadi, 95 kg. Lietoju alu regulāri, gandrīz katru dienu, asins spiedienu nezinu, pirms pāris mēnešiem vēl bija normas robežās 120 uz 90. Smagi slimojis neesmu. Visādas sīkas saukstēšanās ir bijušas. Galvas traumas pēdējā laikā nav bijušas.
Re: plakstiņa raustīšanās
28.05.2010 11:48
Atcerējos par vienu pagājušā gada īsziņu telefonā "Vai tu nezini, ka tikt vala no nervu tika? Man laba acs raustas jau nedelu no vietas kops parakstiju papiru par algas samazinasanu.".

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: plakstiņa raustīšanās
28.05.2010 12:01
Ja svaru, tad noteiti arii augumu.Alus katru dienu, tad nav briinums par nervu saslimshanu.Uztaisi
paartraukumu un palieto *B* grupas vit
















u ir aloholisms.
piekritu Ku!acu plakstini un dazkaart pat arii uzacis raustaas uz nervu pamata....es tagad izlasot,atcereejos kad straadaaju kaa zirgs un vienaaa stresaa dziivoju,man raustiijaaas viens acu plakstins.bet nekad neuztraucos un nevareeju aizdomaaties,ka tas ir slikti un veelaak jau aizmirsu par taadu probleemu...
Sveicināti.
Atsaucoties uz iepriekšminēto - kas ir "nervu saslimšana" ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 16?
Ziņa: