Kārpas

Aizsāka helpsos 

helpsos
Kārpas
30.06.2010 01:23
Nezinu, ko, lai iesāk! Cīnos jau pāris gadus ar kārpām uz roku pirkstiem! Esmu lietojis Wartner, Duofilm un Acetocaustin! Jēgas praktiski nekādas! Sākumā it kā kārpas virsējā daļa noiet, bet pēctam atkal parādās un kārpas sakne netiek skarta! Pie reizes vēlos jautāt vai ilgstoši lietojot Acetocaustin vienā vietā uz kārpas, nevarētu būt tā, ka veselā āda tajā vietā tiek bojāta un vai vispār veselā āda atjaunojas, ja nonāk nejauši nonāk kontaktā ar šo vielu? Un protams, kādus risinājumus kārpu noņemšanai Jūs ieteiktu! Paldies!
lai veicas
Re: Kārpas
01.07.2010 18:21
Neko no tā nevajag,pamēģini tā ,visiem kam ieteicu,palīdz un man to ieteica ome,kā tautas līdzekli.......ņem nevārītu kartupeli,pārgriež uz pusi,sasmērē karpu ar sulu un met kartupeli pār plecu prom,NESKATOTIES ATPAKAĻ,kautkur laukā,vai no balkona,pavadot ar vardiem-KĀRPA PAZŪDI,nākamās dienas nepievērs uzmanibu tai kārpai,labāk nemaz neskaties,pēc apmēram 1-2nedēļām pats brīnīsies,ka vairs ne vēsts.
Re: Kārpas
02.07.2010 12:57
Ja, brinumaini, bet mums profesors teica, ka ir 2 lietas, ko var izarstet ar tautas lidzekliem - karpas un roze :) Pamegini, varbut palidz :)
Re: Kārpas
02.07.2010 13:09
pār kuru plecu jāmet kartupelis?
helpsos
Re: Kārpas
03.07.2010 15:46
Un vai šai metodei ir kāds medicīnisks pamatojums? Es it kā 2reizes tā kārtīgi noberzēju ar kartupeli, bet nekādu efektu neredzu!
Re: Kārpas
03.07.2010 22:26
Kartupelim ir medicīnisks pamatojums. Tas satur kādu vielu, kas šo kārpu indē nost. Diemžēl pazaudēju saitu, kur tas bija aprakstīts (angļu val). Sākumā meklēju pēc vielas ķīmiskā nosaukuma, kas ir aptiekas zieķos, un uzdūros rakstam, ka kartupelis arī to satur. Man vairs nav aktuāli, tāpēc slinkums meklēt.
Iespējams, ne velti kartupeļu sula tiek ieteikta arī kuņģa slimību gadījumos.
helpsos
Re: Kārpas
04.07.2010 02:08
Izklausās interesanti, mēģināšu vēlreiz! Be tas jau vienalga vai jaunais kartupelis vaine? Un pārgriežot uz pusi kartupeli jau nekāda baigā sula tur nav, parīvē un kartupelis paliek sauss!
Re: Kārpas
04.07.2010 10:58
Vienalga, kāds kartupelis. Ja rīvē regulāri, tad noiet diezgan ātri. Pilnīgi redzams, kā tā kārpa sačākst.
Bet pirms vairākiem gadiem, kad uzmetās kārpa, norīvēju tikai vienu reizi un pēc kāda laika kārpa vnk pazuda. Kartupeļus nekur nemētāju, metu misenē.
trr
Re: Kārpas
04.07.2010 14:26
lieliski izdevās nodzīt kārpu ar strutenēm. pamēģini, ja kartupelis nelīdz!
Re: Kārpas
27.09.2010 15:08
Tak pie dermatologa jāiet un ar šķidro slāpekli jāapstrādā. Laba dermatologu privātprakse ir meklējama šeit http://www.dermatologs.com/pakalpojumi/konsultacijas/.
Re: Kārpas
30.11.2011 22:12
O, es skatos, ka Līga ir bijusi tur pat, kur es arī nesen! Tiešām izcili dermatologi, es vēl varu tikai pievienot priekš info : http://www.dermatologs.com/karpas.html
Re: Kārpas
01.12.2011 16:30
Cienītais. Vecumu ,dzimumu,augumu un svaru. Tad runāsim
Cienīsim sevi un citus.
Re: Kārpas
01.12.2011 17:17
Kartupelis!!! pats nekad mūžā neticētu, ja nebūtu to izmēģinājis dzīvē. jaunākajam puikam bija abas rociņas ar kārpām gan lielām, gan mazām. Visu vasaru cīnijāmies ar strutenēm, bet nekā līdz izmēģinājām ar kartupeli un visas kārpas vnk. pazuda vienā nedēļā!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 7?
Ziņa: