utis

Aizsāka es 

es
utis
03.09.2004 10:00
Vai kads varçtu man ko ieteikt, jo aizlaidu bçrnu uz bçrnudârzu un pçc pâris dienâm pamanîju ka viòa ïoti kasa galvu, paskatîjos un pârsteigums bija liels jo atradu tur utis, vai ir kâdi ðampûni vai losjoni ar ko tâs izmazgât un kâ viòus sauc lai varu aptiekâ nesârkt?
þuks
Re: utis
03.09.2004 10:05
atceros no bçrnîbas, ka reiz man mamma ar ðòabi vai spirtu salçja matus, apsçja un pa nakti tâ bija jâguï. Un parazîtu vairs nebija.
Moa
Re: utis
03.09.2004 10:08
Man berniba ziekeja matos sera ziedi vai velns tur zina kadu svina ziedi. Bet man liekas, ka nevajag bernu ta mocit. Gan jau ir kads jaukaks lidzeklis.
li
Re: utis
03.09.2004 10:38
Aizej uz aptieku un palûdz kâdu ðampûnu tieði ðim gadîjumam (ir tâdi). Izíemmç bçrna matus ar t.s. utu íemmi. Un noteikti paziòo par to audzinâtâjai, jo citâdi utis bûs atkal, kamçr kâdam no grupiòas arî bûs ðie parazîti.

Mums bçrnîbâ matus sazieíçja man ðíiet, ka ar petroleju!, kad bijâm dârziòâ dabûjuði utis. Bet nu tad visi tie parazîti bija pagalam, bet procedûra bija nepatîkama, sûrstçja âda un smirdçja visa mâja.
ineshuks
Re: utis
03.09.2004 11:14
Agraak bij taads chemerinjuudens. Progresiivaakas metodes nezinu, bet gan jau aptiekaa zinaas.
vavere
Re: utis
04.09.2004 02:03
man ar sipoliem smereja un pazuda-kad biju maza:)
Re: utis
04.09.2004 02:09
Èemuriòu ûdens un dzçrvenes.
Raimonds ap
Re: utis
04.09.2004 03:36
Nuuuu. No ka kaunietes. No aptiekara? Pareizak sakot no farmaceuta asistenta? Vins jau ne tadas lietas redzeja. Nemoki sevi. Latvija utis ir normala paradiba. Ne ka tur slikta nav. Aizej uz aptieku un paludzi preparatu "Pedix". Instrukcija bus klat.

Kautreties ir mulkigi. )))))))

Velu veiksmi.

Un vel reiz. Cilvecini. Nu nevajag bazties ar kaut kadiem nesaprotamiem ieteikumiem. Nu medikiem jau jauta. Nelieniet. Ozamo vel ieteiciet, vai benzinu ieliet un aizdedzinat..... saraksta mulkibas.....
dr.Rix
Re: utis
04.09.2004 10:02
Visi preperaati ar permetriinu - aptiekaas zinaas. A par to ka utis vai kaadi citi draugi - nekautreejaties - shiniis dienaas tas ir parasta lieta.
Made
Re: utis
14.08.2005 16:32
Tâs utis savâdâk nevar dabût projjâm?
...tas "Pedix" ir dârgs?
Bïin sîkie sûdi! :(
Re: utis
14.08.2005 17:37
var mçìinât ar Imago un pârtikas piedevâm
bima
Re: utis
14.08.2005 18:12
piekrîtu otto,tie taèu dara brînumus:))))))
Kr
Re: utis
14.08.2005 18:15
vai ti nebija taads Lindaana shkjidums, losjons...varbuut arii shampuuns...bet labaak tieshaam pateikt aptiekaa un tad jau ieteiks

Vçl viena ute
Re: utis
14.08.2005 18:49
Vai,tas bija briesmîgi....
Kad meita atnesa utis no skolas,pat nepamanîju.Tikai gultas veïu mainot ieraudzîju-kukainis.Tad aizdomâjos,kas tas varçtu bût,sameklçju internetâ bi
ess
Re: utis
15.08.2005 10:14
Kad bçrnîbâ slimnîcâ dabûju utis,mamma man no gariem matiem pa vienai
vien izlasîja ârâ visas gnîdas,utis.Darbs bija ilgstoðs,tâ lasîðana notika vismaz 3 reizes,bet nekâdus smçrus man matos nesmçrçja.
It seviðíi,ja îsi mati un bçrns jau paliels,tad nevajadzçtu bût problçmâm ðâdâ veidâ cînîties pret kukaiòîem.
Re: utis
01.09.2005 18:45
ui, ku labi izsmejos!!!!
Re: utis
01.09.2005 20:16
Nesen bija pieredze. Sanaaca taa ka Pedeks nokauj pieaugushaas utis bet gniidas laikam izdziivo un peec dazhaam dienaam atkal saakas kasiishanaas un ja labi ruupiigi skataas tad var atrast kaadu siiku utiiti. Peec 3 Pedeks lietoshanas reizeem man tas apriebaas un nopirku Nittifor kuru lietoju peec latvieshu valododas instrukcijas kas paredz veriantu ka vinju matos iesmeeree un izzhaavee un laukaa nemazgaa. Izmazgaaju tikai naakamaa dienaa. Izskataas ka beidzot ir pagalam.
Re: utis
21.10.2005 15:42
es nevaru..es nopirku pedexu smeereeju jau 4 reizes..un nepazuud..tagad nereali kasaas galav..es neuzticos pedexam..man ir 13 gadi..iesakat ko citu luudzu!!
%
Re: utis
21.10.2005 18:53
Cik var, par to nemitîgi raksta gan delfu forumâ, gan dr. meklçtâju uzliec, bija garu garie padomi. Un aptiekâ visa kâ gana un normâli var tikt galâ. Galvenais, jâizíemmç ar utu íemmi, citâdi jau nevar ar ðampûniem vien!
Bitebite
Re: utis
21.10.2005 21:39
Eu, a kâdus gadus 15 Latvijâ utis bija diezgan reta parâdîba - ðogad baigâ invâzija- Vai nu esam atmetuði pârdezinficçtâs humpalas vai, ka' teiktu vecas tantes - tas uz juku laikiem- pilsçtas skolâs ar baigi daudziem ðoruden...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 7?
Ziņa: