kalcijs + d vitamīns.

Aizsāka dainards 

dainards
kalcijs + d vitamīns.
29.11.2010 18:54
Sveiki! Apmēram pirms gada man konstatēja osteoporozi. DAkters izrakstīja lietošanai Fosavance + kalcijs un d vitamīns. Kā arī teica, ka ik pēc apmēram 5 mēnešiem jāveic analīzes kalcijam un d vit. Principā, ja kalcijs ir normā, tas nozīmē, ka arī d vitamīns esot normā. Nesen veicu analīzes un rezultāti ir tādi, ka asinīs un urīnā Kalcijs ir normā, bet asinīs 25-OH-Vit.D3 ir tikai 16 (optimālais ir 36 - 40). Vai par kaut ko ir jāuztraucās? Kalcijs jau it kā ir normā.. P.S man ir 32 gadi.
Re: kalcijs + d vitamīns.
30.11.2010 11:12
Jālieto D vitamīns. Ir tādi vitamīni - Pearls, tur ir laba D vit.deva, vai arī pakonsultējoties ar dr. TevaD3, kas ir ļoti koncentrēti un ar "ārstniecisku" efektu
dainards
Re: kalcijs + d vitamīns.
30.11.2010 12:19
Es lietoju Fosavanci, viena tablete nedēļā un šajā vienā tabletē ir 5600 Sv d-vitamīna. Tas sanāk 800 SV dienā. Papildus lietoju vienu Calcigran tableti dienā, vienā tabletē ir 200 SV d-vitamīna. Teorētiski sanāk, ka dienā uzņemu 1000 SV d-vitamīnu. Ja sākšu lietot vēl papildus devu d-vitamīna, nebūs tā, ka man tas kalcijs būs stipri par daudz?
Re: kalcijs + d vitamīns.
30.11.2010 13:48
D vitamīns ir eļļā šķīstošs. Iespējams, ka tablešu veidā D vitamīns pietiekoši neuzsūcas un tāpēc netiek uzņemts.
Kauliem D vitamīns ir ļoti nepieciešams (un ne tikai kauliem). Paņem krīta gabalu (kalcijs) un skaties, cik viegli tas lūzt.
Ar kalciju vien kauliem nepietiks.
Re: kalcijs + d vitamīns.
30.11.2010 14:55
Pievienojos strawberry:
"'D vitamīns ir eļļā šķīstošs. Iespējams, ka tablešu veidā D vitamīns pietiekoši neuzsūcas un tāpēc netiek uzņemts.
Kauliem D vitamīns ir ļoti nepieciešams (un ne tikai kauliem). Paņem krīta gabalu (kalcijs) un skaties, cik viegli tas lūzt.
Ar kalciju vien kauliem nepietiks''
............................................................................................................................................................................................................
-"D"vitamīns+
-"C"vitamīns+
-Kalcijas+
-Fosfors+
saules gaisma.
Šie ir minimālie pieci elementi elementi kaulu veidošanai.Protams, arī olbaltums.Jāizslēdz pārāk lielas fiziskās slodzes, kas izvada no organisma kalciju. Coca Colas tipa dzērieni arī veicina kalcija izvadi.Jācīnās ar lieko svaru.
Lai veselība un prieks!
Re: kalcijs + d vitamīns.
30.11.2010 14:59
man vispirms rodas jautājums, no kurienes 32 gados osteoporoze... varbūt vajadzētu šo iemeslu arī paralēli meklēt. varbūt var novērst. jāuzklausa vairāku ārstu viedoklis.
dainards
Re: kalcijs + d vitamīns.
30.11.2010 15:31
ok, paldies par ieteikumiem. Būs tad jāpamēģina tas D-Pearls preparāts.
"man vispirms rodas jautājums, no kurienes 32 gados osteoporoze" Nu ir tā, ka man ir vēl arī artrīts un varētu būt no tā radies. To osteoporozi man atklāja veicot izmeklējumus uz artrītu, nosūtija pie reizes arī uz densitometriju. Biju arī pie endokrinologa - esot viss kārtībā. Bet kā daktere teica par to osteoporozi - iemesls varētu būt artrīts + mazkustīgs dzīvesveids utt. Bet labi, ka atklāja to osteoporozi, jo pēc densitometrijas rādītājiem mugurkaula jostas skriemeļos bija -4,4 un iegurnī -2,9. Tagad pēc 6 mēnešiem lietojot zāles, rādītāji ir nedaudz uzlabojušies - jostas daļā -3,9 un iegurnī -2,6.
dainards
Re: kalcijs + d vitamīns.
30.11.2010 22:58
Vēl jautājums parzivju eļļu. Netā lasīju, ka arī zivju eļļā ir d-vitamīns. Bet vai pilnīgi visās aptiekā nopērkamajās eļļās ir šis vit? Jo ir eļļas, kur atsevišķi norādīts, ka ir klāt d-vit, citām atkal klāt ir E vit.
Re: kalcijs + d vitamīns.
30.11.2010 23:11
D vitamīns ir visās zivju eļļās.
Dainards
Re: kalcijs + d vitamīns.
22.02.2011 09:24
Kopš 2010.g. novembra (kopš pēdējām analīzēm) sāku papildus lietot vēl to D-pearls pa vienai kapsulai dienā (vienā kapsulā ir 800 SV d-vitamīna. Trīs mēneši pagāja un biju atkal pārbaudīt analīzes uz 25-OH-Vit.D3. Bāc, pa šo laiku rādītāji ir nokritušies no 16 uz 13 (optimālais ir 36 - 40). Kalcijs asinīs un urīnā joprojām normā. Es nez, vai lietot tad divas D-pearls kapsulas dienā? Tas būtu 1600 Sv dienā no D-pearls + 800 SV no Fosavances.
slieka
Re: kalcijs + d vitamīns.
22.02.2011 09:54
Drīzāk osteoporoze rada artrītu, nevis otrādi.
Re: kalcijs + d vitamīns.
22.02.2011 12:18
Dainards Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kopš 2010.g. novembra (kopš pēdējām
> analīzēm) sāku papildus lietot vēl to D-pearls
> pa vienai kapsulai dienā (vienā kapsulā ir 800
> SV d-vitamīna. Trīs mēneši pagāja un biju
> atkal pārbaudīt analīzes uz 25-OH-Vit.D3. Bāc,
> pa šo laiku rādītāji ir nokritušies no 16 uz
> 13 (optimālais ir 36 - 40). Kalcijs asinīs un
> urīnā joprojām normā. Es nez, vai lietot tad
> divas D-pearls kapsulas dienā? Tas būtu 1600 Sv
> dienā no D-pearls + 800 SV no Fosavances.

Ir tāda lampa Pentode. Tas nozīmē,ka viņa dod gaismu no 5 elementiem.Tāpat ir ar osteoporozi. Viens pats "D" vitamīns,lai kā viņu reklamētu neko nedos. Augstāk ir minēti 5-ci faktori,kas vismaz ir jāievēro lai nostiprinātu kaulus.! Ir vēl iedzimtības faktors. Laikam, arī bērnībā iegūtais faktors,slikta ēdināšana. Kaulu stāvoklis ir slikts kultūristiem,kas aizraujas ar muskuļu pumpēšanu un lieto androgēnos (vīrišķos) hormonus. Ir medikamenti ar Kalcija antagonistu īpašībām.Jālasa medikamentu instrukcija.Jābrīdina ārstējošais ārsts.
Lai veicas.



Edited 2 time(s). Last edit at 22.02.2011 12:19 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 7?
Ziņa: