Psihoterapeits!!!

Aizsāka Avenîte 

ku!
Re: Psihoterapeits!!!
13.09.2004 14:14
Skumjaa tev jau ir shizofreenija.Vismaz rakstiitais par to liecina.
Re: Ðizofrçnija
13.09.2004 14:39
Vispâr sabiedrîbâ risks saslimt ar ðizofrçniju ir 1%.
Bçrna risks - 13%
Mazbçrna risks - 5%

Tik daudz par statistiku. (no Gottesmana 1991 g pçtîjumiem)

Ar paðu ðizofrçniju, lîdzîgi kâ ar citâm slimîbâm ir tâ, tai ir divu veidu cçloòi: Iedzimtais ir tas, ka cilvçks ir ar noslieci uz ðo slimîbu. Otra faktoru daïa nâk no apkârtçjâs vides. Nelabvçlîgas summas gadîjumâ attîstâs slimîba.

Ja Tev ir mîloðs vîrs, labas attiecîbas ìimenç, un dzîvç viss ir kârtîbâ, tad Tavs risks saslimt ir daudz mazâks nekâ tad, ja ir daudz kreòíu un baiïu. :)



Ansis
Re: Psihoterapeits!!!
13.09.2004 19:34
Avenîte,
psihologs vai psihiatrs nevar dot konkrçtu padomu, bet tas var palîdzçt atrast risinâjumu. Bet tâdâ gadîjumâ Jums paðai kopâ ar psihologu vai psihoterapeitu bûs jânonâk pie risinâjuma, nevis Jums dos kâdus konkrçtus noradîjumus. Var bût apskatîti vairâki varianti, bet lçmumu pieòemsiet Jûs pati. Profesionâls psihoterapeits nesteigsies un neies Jûsu priekðâ, bet gan kopâ ar Jums...
Re: Psihoterapeits!!!
14.09.2004 08:46
To kuu:

Es vienkaarshi neveelos bezatbildiigi piedzemdeet beerninju, lai vinjai/vinjam peec tam buutu jaaciesh.
Manuprat, tas ir normali satraukties par lietam, kas tiesi skar mani. Tas ir tapat ka satraukties par problemam darba vai attiecibam gimene.
Man ir iespeja ari konsulteties pie aarstiem arzemes, bet visu laiku to atlieku. Jo kurs gan grib dzirdet kaut ko sliktu? Tu tacu arii neveletos dzirdet, ka kads tev pasaka, ka tu esi slims ar sho slimibu?
Jauku dienu velot,
Re: Psihoterapeits!!!
14.09.2004 18:02
skumja, bet kâpçc Jûs vispâr nolçmat, ka varçtu bût vai esat slima? Tikai tâpçc, ka slima ir Jûsu mâte vai tam ir vçl kâds cits pamatojums?
ku!
Re: Psihoterapeits!!!
14.09.2004 18:53
skumjaa tavas raizes ir sunja suuda veertas un ja visiem cilvjiem buutu taada attieksme kaa tev tad pasaule jau sen buutu izmirusi.Taa ir reaala fignja domaat par shizofrenijas mantoshanas iespeejaam mazbeerniem.
Re: Ðizofrçnija
25.01.2005 11:04
Un vispaar mazaak praatojiet par savu psihi, savaadaak tieshaam ir lielaakas iespeejas saslimt ar sho slimiibu, taapat kaa man. Kameer nav skaidri izpeetiiti mehaanismi kaa saslimst ar sho slimmiibu, tikmeer, nekaadi psihoterapeiti nepaliidzees, tiesa, miilestiiba gan.
K
Re: Psihoterapeits!!!
25.01.2005 12:36
Ltv ir raidîjums, kur piedalâs psihoterapeiti, var apskatîties un izvçrtçt. Daþs liekas tîri pieòemams, bet daþs nu ir galîgi garâm.
Re: Ðizofrçnija
30.09.2005 16:00
Manuprât,mehânisms kâ saslimst ar ðizofrçniju ir vardarbîba bçrnîbâ, tai skaitâ bçrna emociju apspieðana un aizliegums tâs izpaust.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 9?
Ziņa: