vakcīna

Aizsāka Airisa31 

Airisa31
vakcīna
05.07.2011 12:06
Labdien!

Man ir varbūt glups jautājums, bet tomēr mani tas moka un būšu pateicīga, ja varēsiet atbildēt uz to.

Mans vīrs uztaisīja vakcīnu pret hepatītu B un tajā pašā vakarā mums bija dzimumakts bez izsargāšanās ( man ir spirāle). Vai man kaut kas draud no tā? Man nav šādas vakcīnas.
Re: vakcīna
05.07.2011 13:22
Nav dzirdēts par problēmām... nu varbūt vienīgi būsi drusku vakcinēta... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vakcīna
05.07.2011 14:08
vakcīna nav slimība :D
Airisa31
Re: vakcīna
05.07.2011 15:01
Tad ja tā vakcīnas viela arī tiks manā organismā tad nekas nebūs? Es nevakcinējos, jo biju pārslimojusi ar B hep un tās antivielas jau man ir. Šī vakcīnas viela neko man nesarežģīs?
Re: vakcīna
05.07.2011 21:54
nestreso diezvai tev kaut kas būs no tā
Re: vakcīna
07.07.2011 00:13
Vakcinācijas laikā tiek ievadīts šis vīrus, lai organisms to it kā "izslimotu" un tādejādi rastos antivielas.
Pat ja šī viela nonāks tavā organismā, tavam organismam nebūs nekādas problēmas, tieši tāpat, ja nebūtu ne vakcinēta, ne slimojusi.
Oto
Re: vakcīna
08.07.2011 02:46
Vīrusus jau sen kā nepotē. Teiksim tā - vakcinē ar vīrusa imitāciju, jeb parāda organismas fočeni, kā tas vīruss izskatās, lai šis nākošreiz to atpazīst. Ne velti vakcīnas ir jāatkārto, bet izslimojot slimību imunitāte ir uz mūžu, jo tas nav viens un tas pats.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 7?
Ziņa: