Lūdzu iesakiet labu neirologu neiropātijas ārstēšanai Rīgā!!

Aizsāka BA 

Lūdzu iesakiet labu neirologu neiropātijas ārstēšanai Rīgā!!!
man arī šis jautājums aktuāls. interesē neirologs polineiropātijas ārstēšanai.
Re: man arī
04.09.2011 21:49
Kāda ir atšķirība???
Re: Lūdzu iesakiet labu neirologu neiropātijas ārstēšanai Rīgā!!
05.09.2011 00:07
polineiropātiju ja smagā veidā,kā man izārstēt NEVAR! bet var dzert B vit,kaut vai neiromultivit!!!
Re: Lūdzu iesakiet labu neirologu neiropātijas ārstēšanai Rīgā!!
05.09.2011 01:06
kaste,
ok - izārstēt nevar, bet pie kaut kāda speciālista taču Tu ej? Man pagaidām pēc neirogrāfijas ir sekojošs slēdziens - sensori-motora, demielizējoša polineiropātija kāju nervos.
Ieteikumi?
Re: Lūdzu iesakiet labu neirologu neiropātijas ārstēšanai Rīgā!!
05.09.2011 11:14
kas ir polineiropātija?
Mani arī tas interesē?
Ramija -kā sadzīvo ar savu diagnozi? Man izrakstīja dārgus B vitamīna kompleksus,par kuru lietderību es šaubos.
Man izrakstīja milgamma un thiogamma.
es varu ieteikt dakteri Ilonu Purinu http://www.klinika.lv/ liela pieredze un tiesham man palidzeeja.
Re: Lūdzu iesakiet labu neirologu neiropātijas ārstēšanai Rīgā!!
06.09.2011 23:13
man diagnoze "svaiga", arī dzeru Milgamma un vēl man izrakstīja Actovegin.
Simptomi ir briesmīgi un sadzīvot nav viegli, vēl daudzi izmeklējumi priekšā.

Ir aizdomas uz multiplo sklerozi.
Ramija-vai drīkst Jums rakstīt uz e-pastu.
Man aizdomas par m.sklerozi izkliedēja par saviem līdzekļiem veiktā galvas magnētiskā rezonanse.
Tomēr saskaņā ar kāju tirpšanu,jeb nemierīgo kāju sindromu ir aizdomas par parkinsonu.
Es varu ieteikt jaunu ārstu Aināru Stepenu.Viņu raksturo pamatīga iedziļināšanās slimnieka stāvoklī.
Man palīdzēja Nora Jurjāne, bija jauka un atsaucīga. Reģistratūra 67131316
BA
Re:
10.09.2011 19:32
Kāds Jums ir vecums? Kad Jums diagnosticēja šo slimību? Vai saslimst arī jauni cilvēki?
Re: Lūdzu iesakiet labu neirologu neiropātijas ārstēšanai Rīgā!!
12.09.2011 22:51
man 34,slimoju gadus 10.eju pie Supes!man ir rokās un kājās,arī bija aizdomas uz multiskl,bet nu pagaidām atkrīt..
Re: kaste
15.09.2011 20:48
Paldies par Tavu atbildi! Saki lūdzu man ārsts teica, ja izmeklējumos neatrod no KĀ ir sākusies šī slimība, tad nevarot to izārstēt. Vai tā ir, Tu nezini? Respektīvi atklāj, nodiagnozticē, ka ir šī slimība, bet ja nevar atrast no kā tā radusies tad neko nevar darīt? Vai tiešam ta ir? Un kas ir Supe? Es arī meklēju neirologu, vari ieteikt viņu?
tā tas ir
20.09.2011 01:07
Jā, tieši tā tas ir, tieši tāpēc tagad gaidu savu rindu uz neiroloģijas dienas stacionāru, lai sameklētu, no kā tas ir.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2011 01:08 by Ramija.
Re: lūzums
20.09.2011 01:12
raksti uz e-pastu bogijs2@inbox.lv Gaidīšu!
Arī manas aizdomas par MS izgaisa pēc MR.
Pašreizējā diagnoze - neprecizētas etioloģijas progresējoša polineiropātija, prevalējoši kājās, ar vieglu, distālu parēzi.

Gaidu rindu uz neiroloģijas dienas stacionāru... varbūt atradīs no kā...
Re: BA
20.09.2011 01:13
varu ieteikt neirologu, raksti uz e-pastu.
lūzums
Re: lūzums
29.10.2011 15:14
Ramija-es Jums vairāk kā pirms mēneša uzrakstīju uz e-pastu.Vai es varu sagaidīt arī atbildi? :)))
Mans slēdziens :IZTEIKTA, DEMIELINĒJOŠI - AKSONĀLA, SENSORI-MOTORA POLINEIROPĀTIJA ROKĀSSIN)
Paldies visiem par informāciju. Tiešām, ir ļoti grūti atrast zinošo neirologu. Vissliktākā ir B.Damberga no Rīgas 1.slimnīcas dienas stacionāra. Mani atsākās konsultēt (bet naudiņu paņēma!), nosūtīja tālāk "arstēt savu diabētu", pasmējas, ka "tik slikti jūtos, droši vien mēloju".
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 18?
Ziņa: