Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.

Aizsāka evis 

Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
27.11.2011 21:28
Strauji tuvojas laiks,kad man nāksies doties pie traumatologa lai izņemtu no potītes plāksnes un skrūves pēc lūzuma. Vai kāds var izstāstīt kā tas notiek vai vismaz pateikt kur tādu info var atrast? Vai tas notiek kopējā vai vietējā narkozē? Vai pēc operācijas vajag kaut kādas fizioterapijas procedūras? Paldies!
Re: Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
28.11.2011 00:13
Būs vietējā narkoze un tad izņems tās skrūves un, neesmu pārliecināts, bet var izņemt arī plāksnes. Nebaidies! Šai procedūrai daudzi ir izgājuši cauri un tas nav nekas pārāk mokošs. Tā sacīt- middle suffering.
man arī šis jautājums interesē. Man gan liekas, ka tas nav tik vienkārši un baidīties mazliet vajag, jo griezīs tak to vietu vaļā, un tas nozīmē atkal brūci un atkal dzīšanas periodu.
Mani tas interesē tādēļ, ka manam vīram kreisā kāja burtiski sastāv no naglām, plāksnēm, ja nemaldos kopā apm. 60 dzelzs gabalu. Ir pagājuši gadi, it kā jau sen vajadzēja izņemt bet viņam bail, ko es ļoti saprotu, un viņš par slimnīcām vispār neko negrib dzirdēt. Varbūt viņš var visu mūžu ar viņām dzīvot? Vai viņas noteikti ir jāizņem??? Kas var notikt, ja neizņem?
Re: Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
28.11.2011 15:31
Ja pacients nemin savus izejas datus,tad man ir grūti ko teikt :)
Atvainojos.
Mani arī tas interesē!
Man skrūves 6 un plāksne plecā. Operācijas izmaksas ap 500ls. Man neticās, ka to varētu veikt ar vietējo narkozi.
Cik ilgi pēc tam atkal nevarēs plecu izmantot?
Re: Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
28.11.2011 20:58
Sieviete, 28 g.v., 2011.g.janvārī veiktas osteosintēze ar plāksni un skrūvēm (lb.pēdas divpotīšu lūzums, tibijas mugurējās daļas atrāvums), ir diagnosticēta osteopēnija.
Re: Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
28.11.2011 21:21
Šī nu nebūs tēma, ar ko forumā nīkt.

Meklējam rokā savu ārstu, un tur arī visu pateiks.
Re: Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
28.11.2011 21:34
Nāksies jau meklēt to ārstu, zinu, tikai cerēju,ka varbūt kādam jau ir pieredze.Mazliet biedējošs viss tas pasākums liekas...
Re: Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
28.11.2011 21:42
Sieviete, 28 g.v., 2011.g.janvārī veiktas osteosintēze ar plāksni un skrūvēm (lb.pēdas divpotīšu lūzums, tibijas mugurējās daļas atrāvums), ir diagnosticēta osteopēnija.
Augums un svars?
Re: Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
28.11.2011 21:45
Re: Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
29.11.2011 16:40
Metāls organismā ir svešķermenis. Bezgalīgi to turēt organismā nevar. Operējot ir risks aizskart kādu no nerviem. Bet tas notiek reti. Pie katras traumas, lūzuma un operācijas tiek skarts kāds lokāls nervu tīkls. Tāpēc izveidojas zināmu apgabalu nejūtība vai otrādi, nepatīkama sajūta pieskaroties. Parasti operācijas taisa vietējā anestēzijā. Kopējo anestēziju taisa reti.Kopājā anestēzija iespaido organisma vispārējo stāvokli.Pasliktinās atmiņa.
Kājās sadzīšanas process prasa lielu rūpību. Kāja jātur uz paaugstinājuma (spilvena). Vajag iziet nozīmētās fizioprocedūras. Organismam jārada labvēlīgi dzīšanas apstākļi.Vingrinājumus var darīt arī ar veselo kāju. Tas uzlabo asins riti slimajā kājā. Burkāni satur A provitamīnu, kas atbild par ādas un gļotādas dzīšanu. B gr. vitamīni uzlabo nervu inervācijas procesus. Fizioterapeits ieteiks speciālus vingrinājumus un masāžas veidus , kas paātrinās dzīšanu. Var traucēt liekais svars.... Kādu laiku vajadzētu pastaigāt ar nūjām. Izvairīties no ilgas stāvēšanas un sēdēšanas. Kājām jābut sausām un siltām. Asins riti nedrīkst nospiest.
Pārējās operācijas īpatnības varēs pateikt tikai attiecīgais ķirurgs.
Lai veicas.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.11.2011 16:41 by Mazdakteris1.
Pirms 8 nedēļām krītot salauzu potīti, operēja un ielika metāla plāksni ar 4 skrūvēm un vēl arī tā saucamo garu sindesmozes skrūvi. Patreiz staigāju minimāli ar kruķiem, uz kājas pilnīgi uzspiest nevaru, sāp. No potītes līdz kāju pirkstiem kāja visu laiku stipri pietūkusi. Dakters noteica , ka pēc 3 nedēļām ņems laukā tikai garo skrūvi, pārējo pēc 2 gadiem. Vai kādam arī tā ir bijis. Un kad vispār var cerēt sākt normāli staigāt bez kruķiem.
Cik man zināms, tad likt kāju pie zemes drīkst tikai pēc garās skrūves izņemšanas. Tomēr varbūt šoreiz savādāk, svarīgākais - konkrētā situācijā ievērot ārsta ieteikumus.
Sveiki!
Man šobrīd kājā (potītes zonā) ir 7 skrūves un plāksnīte, kas jāizņem, pēc 8-10 mēnešiem. Cenšos atrast informāciju par operācijas cenu uz sdoto brīdi. Būtu ļoti jauki, ja man kāds nosauktu vismaz aptuveno skaitli, lai zinātu, kam jābūt gatavam.
Re: Lūdzu info par skrūvju izņemšanu.
07.05.2015 18:17
sorry, bet šite mēs neturam cenrāžus, tie būs attiecīgajā medicīnas iestādē.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: