asino deguns

Aizsāka Lebara 

asino deguns
05.01.2012 00:23
Sveiki, gribeju pajautat, kas varetu but ja asino deguns ? nu pedejo tris menesu laika nu jau kaut kada sesta reiz kad asino. Agrak ir asinojis deguns bet nu pa loti loti retam, bet nu tagad kaut ka sacis asinot. Vai tas ir kaut kas traks par ko vajadzetu uztraukties? un no ka tas varetu but ?
Ezis99
Re: asino deguns
05.01.2012 00:38
Nu iespējams tev ir samazināts trombocītu skaits asinīs, un in traucēta recešana.

Vai tev ir daudz zilumu un nezini no kurienes?
Re: asino deguns
05.01.2012 00:52
nav neviena pasa ziluma...nekad nav bijusi zilumi, nu tadi neno kurienes un peksni. Isteniba ari pec sasitumiem baigie zilumi nepaliek.

skauma es domaju pirmas reizes, ka tas varbut ir parslodzes pec, jo stradaju sesas dienas nedela un 10h diena, sad tad ir ta, ka baigais bezspeks un nespej ar vienu brivdienu atpusties, tad varbut spiediens ir, bet nu itka tagad bij atvalinajums, sodien pirma darbadiena, itka nejutos baigi saguris...un nu jau pa biezu tas asinis tek.
Re: asino deguns
05.01.2012 10:38
Deguna asiņošana liecina par asinsspiediena izmaiņām organismā, proti, tā paaugstināšanās. Bērniem tas vēl ir nedaudz norma, ka asiņo, jo tiem asinsvadu tīklojums nav līdz galam izveidojies un ļoti viegli reaģē uz spiediena paaugstināšanos, bet pieaugušaniem tā galīgi nav norma. Ļoti ieteiktu pakontrolēt savu asinspiedienu, iespējams jāsāk lietot asisspiediena samazinišie līzekļi.
Un ja tek asinis no deguna, tad nevajag liekt galvu atpakaļ, vajag pielikt kautko aukstu pie deguna un ļaut asinīm tecēt (vēlams protams izlietnē). Ja tek ļoti ilgi, tad ielikt samīcītu vati degunā, lai tā aprauj tecēšanas vietu. Un padomāt par LORu :)
Lai vaicas! ;)
Re: asino deguns
05.01.2012 14:32
Vecums,augums,svars,dzimums? Ar kādām vielām saskaramies darbā? Kairinošas,cementa putekļi? Vai ir bijis ilgstoši deguna gļotādas iekaisumi?
Kāpēc neejam pie LOR speciālista?
Re: asino deguns
05.01.2012 21:36
mazdakteris -

esmu 25 gadus jauns, 70kg, virietis.

stradaju kugbuvetavaa, stradaju uz kuga, kur metina, griez, putekli daudz tur ir.

itka nav bijis baigi ilgstos iekaisums.

esmu anglija un kaut kaa primais iedomajos ierakstit seit, pastities kas tas varetu bet nu laikam butu jaiet.
Re: asino deguns
05.01.2012 22:48
Jā, putekļi,visādi varētu būt par iemeslu kairinājumam. Visur , kur tie ir, jānēsā maska. Jāiet pie LOR daktera. Asins tecēšanas gadījumā aukstumu,kā te iesaka .Degunā vajag ielikt marles virtenīti,notamponēt. Vati nevajag, var ieaugt gļotādā.Gļotādu saudzīgi iesmērēt ar deguna ziedi. Papilināt eļļas pilienus.Lietot burkānus,kas palīdz atjaunot gļotādu. Padzert Calcija glukonāta tabletes. Pārbaudīt asins spiedienu.
Lai veicas.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.07.2012 13:37 by Mazdakteris1.
Re: asino deguns
05.01.2012 23:05
pats pirmais iemesls gan varētu būt kalcija trūkums.Mazdakteris1 to pieminēja kā pēdējo,es gan to liktu 1. vietā,bet nu tas mans viedoklis un pieredze.
Re: asino deguns
06.01.2012 00:00
ok, paldies.

nedaudz pa spiedienu, tikko meriju spiedienu pirmais skaitlis bij 133 un otrais skaitlis bij kaut kadi 68...tad cik es sapratu tad pirmais skaitlis ir nedaudz paugstu un otrais ir pa zemu...ko tas varetu nozimet ? nu ka viens ir pa augstu un otrs pa zemu ?
Re: asino deguns
06.01.2012 00:37
normāls spiediens,Tevi te meitenes apceļ
Re: asino deguns
06.01.2012 00:50
ok, paldies ivar61...japadzer tas kalcija tabletites bus. Japaskatas kas notiks talak.

ok, paldies.
Re: asino deguns
23.07.2012 13:40
Tu saki, ka esi Uk?
Tad tev varetu but tieshi tas ats, kas man - vnk no straujas laikapstaklu mainas.... tad karsts, tad auksts, tad atkal karsts....
vivalaviva
Re: asino deguns
24.07.2012 22:33
padzer askorutīnu! maksā ap latu aptiekās! man bija tieši tāda pati problēma, ka bieži tecēja asinis pa degunu un bija reizes, kad nepārstāja tecēt pat stundu un vairāk.. biju pie lora, piededzināja man to asinsvadu un teica, lai padzeru askorutīnu. no tās piededzināšanas nebija nekāda jēga, jo tāpat tecēja. kad vēlāk sāku dzert askorutīnu pārgāja kādas nedēļas laikā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 2?
Ziņa: