Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi.

Aizsāka Tirkīzs 

Labdien ! Man ir 32 gadi un Kautkā jau pēdējo mēnesi pusotru sastreikojusies sirsniņa, bieši liekas, ka tā sitas kaklā, tad kautkas iedur, tad iesāpas kreisajā pusē, tad ilgāk sēžot pie datora tirpst pirkstikreisajai rokai, reizēm arī kāja.

Biju uz elektrokardiogrammu un izrakstā rakstīts, ka neliela artimija un Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi.

Pie dr jau pierakstījos, bet diemžēl nedēļa jāgaida...

Ko tas viss varētu nozīmēt un varbūt es kautko varētu padzert, kādus pilienus kāmēr tieku pie dr, jo sajūta nepatīkama, laiku pa laikam to sirdi jūtu...

Ir gan arī muguras īpaši sprandas daļā problēmas ...
Re: Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi.
24.01.2012 18:37
Augums un svars? Dzimums. Ārstējot muguru,ārstēsim sirsniņu.
Sveiki! Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi-tā EKG atzinumā. Esmu 41 gadu jauna, sieviete, 49 kg, 164cm. Vai varētu vairāk uzzināt par šim izmaiņām, cik nopietni, kā vērst par labu? Paldies!
Re: Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi.
25.01.2012 20:46
Vajadzētu izmeklēt arī vairogdziedzeri. Protams, vingrošana, svaigs gaiss un veselīgs uzturs ārstēšanā ir pirmajā vietā, dzeramās drapes tikai pēc tam. Tik mazs svars Jums vienmēr bijis, vai novājējāt pēdējā laikā?
Esmu sieviete 32 g augums 174 cm, svars 74 kg
Ko vispār nozīmē šis Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi?
Re: Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi.
27.01.2012 12:21
Lilita podniece Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki! Intraventrikulārās vadīšanas
> traucējumi-tā EKG atzinumā. Esmu 41 gadu jauna,
> sieviete, 49 kg, 164cm. Vai varētu vairāk
> uzzināt par šim izmaiņām, cik nopietni, kā
> vērst par labu? Paldies!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vadāmību uzlabo B grupas,sevišķi B1 vitamīni. Vilkabeles tinktūra.Zeļeņina pilieni,tos satur.Vadāmības traucējumi var būt pie kālija deficīta.Jākonsultājas ar kardiologu.
Lai veiksme.
Sajaa pasaa sakaraa jautaajums

Ko EKG noziimee "Labā atrija pārslodze",? ir arī "Intraventrikulārās vadīšanas
traucējumi", beigās veel "normāla miokarda (kautkas ko neviens nevareeja izburtot)"
Viir 37g 183, 89 Kg, suudziibas nekaadas nav skaitos taads kaa briivajaa laikaa sportists.
Egk vajadzeeja taisiit prieks anasteziologa celjgala operaacijai.

apaksaa pieziime ka atkaartota izmekleesana nav nepieciesama , tad cik var saprast nekas iipash?
No savas bēdīgās pieredzes...
Pamēģiniet visi atbildēt paši sev uz dažem jautājumiem:
1. Cik darba vietas Jums ir?
2. Cik daudz laika no diennakts veltat darbam (arī mājās, starp citu)?
3. Vai Jūs mākat pēc darba laika beigām aizmirst par darbu?
4. Vai Jūs mākat nestrādāt un arī nedomāt par darbu brīvdienās?
5. Ko Jūs darat atvaļinājumā: atkal strādājat (vismaz daļēji)?
6. Vai Jums nav apnicis Jūsu darbs neiecietīgo kolēģu, problēmu un intrigu darba vietā utt. dēļ?
7. Vai Jums ir laiks pašam priekš sevis, kad Jūs netraucē pat ģimenes locekļi?
8. Cik stundas Jūs guļat un vai ejat gulēt ne vēlāk kā 22.00?

Liela daļa problēmu sākas ar galvu. tādēļ: svaigs gaiss, darbs dārzā, knibināšanās ar rokdarbiem, krāmēšanās ar dzelžiem garažā vai šķūnītī, makšķerēšana, medības, boulings ar draugiem reizi nedēļā, sēņošana vai vienkārši pastaigas pa mežu utt.
Lielākā mūsu daļa NEMĀK ATPŪSTIES! Es arī... :(
Bet esmu apņēmies to iemācīties. :))))
Re: Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi.
17.09.2012 10:53
Izcilas domas un ieteikumi!
Labdien. Gribeju uzzinat. mani izrakstija no slimnicas un uz lapas ir uzrakstits.

Merena sinusa bradikardija 57 x/min. Sirds elektriskas ass virziena vertikala tendence. Intravertikularas un intraatrialas vadisanas traucejumi. Nespecifiskas ST-T segmenta izmainas.

Paldies par palidzibu.
Re: Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi.
11.11.2021 15:42
Intraventrikulārās vadīšanas traucējumi (i-v vadīšanas traucējumi) nozīmē, ka elektriskais impulss kavējas pārvietojoties V vados, ja QRS ir zem 100 ms ir norma, ja līdz 120 ms ir pagarināts, ja pāri 120 ms, tad vairs labi nav. Ārstēt šo nevar, jo tas saistīts ar sirds vadītājšūnām, kas ir iekšā sirds muskulī. Un ja sirds muskulis kādreiz smagi pārslogots - rodas hipertrofiskā kardiomiopātija, u.c. piemēram, tad vadītspēja var tikt ietekmēta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 22?
Ziņa: