Endokrinoloģija

Aizsāka Liivele 

Endokrinoloģija
31.01.2012 18:16
Sveiki!
Vēlējos uzdot ar Endokrinoloģiju saistītu jautājumu. Ir tā, ka man ir atklātas divas autoimūnas saslimšanas-viena ir nelielas problēmas ar vairogdziederi(nelīdzena tā virsma) un otra ir Anēmija B12.Šobrīd ārstēšanās veids ir vitamīna injicēšana reizi divās nedēļās.
Tad nu jautājums ir tāds: Esmu lasījusi daudz info par organisma attīrīšanu ar praklašinu(attīrīšanās ar sālsūdeni)
vēlētos uzmēģināt šo metodi, jo jūtu, ka organisms ir piesārņots, un pieļauju, ka šīs kaites daļēji radušās no tā.
Vai ar manu diagnozi būtu ieteicams veikt '[so attīurīšanos?
Re: Endokrinoloģija
01.02.2012 12:00
Ļoti gaidu, kad kāds zinošs speciālists varētu man sniegt atbildi!
Re: Endokrinoloģija
01.02.2012 17:30
Vecums,dzimums,augums,svars.
Re: Endokrinoloģija
01.02.2012 18:34
Vecums 23, augums 180, svars 65.
Re: Endokrinoloģija
01.02.2012 20:38
Pie tādas auguma un svaru attiecības var būt visādi brīnumi. Nevar būt piesārņots organisms tadā vecumā un ar tādu svaru. Drīzāk otrādi. Organismam izmisīgi pietrūkst vitamīni, un imūnsistēmu stiprinoši elementi.
Sāls balansu aiztikt nedrīkst.Var būt nepatīkamas sekas ar nierēm. Jāārstējas pie endokrinologa. B grupas vitamīnus izstrādā zarnas .Šajā procesā var būt iesaistītas arī aknas un kaulu smadzenes. Nē! Sāls ūdens skalošana var izjaukt jau tā slikto stāvokli zarnās. Ir vajadzīgs burkānus ar eļļu termiskā apstrādē.Pienskābos produktus(biokefīrus).
Visu drīkst darīt ar endokrinologa atļauju.
Lai veiksme.



Edited 2 time(s). Last edit at 02.02.2012 14:27 by Mazdakteris1.
Re: Endokrinoloģija
01.02.2012 21:23
Paldies par atbildi.

It kā jau apzinos to, ka nevar, bet gribu reiz tikt vaļā no pašsajūtas izmaiņām...Šonedēļ sāku B vitamnīnu injekcijas(ja nemaldos, tad Neurobine), bet jāinjicē tikai divās nedēļās reizi un kopā 10 ampulas(esmui lasījusi, ka itiem ir pat katru dienu jāveic injekcijas)
Pēc cik ilga laika var gaidīt pašsajūtas uzlabojumu?Jo ir tā, ka ilgāku laiku jūtos labi, un tad atkal piemetās karstuma viļņi, svīšana un sirdsklauves.

Pēc endokrinologa ieteikuma sāku uzņemt arī ar uzturu produktus, kas satur B12.
Nu jā, tas tiesa, ka rit tikai pirmā ārstēšanās nedēļa, bet esmu jau paspējusi nomocīties ar slikto sajūtu iemeslu meklējumiem, ka tagad gribu ātrāk tikt pie labas pašsajūtas.

Tagad ir zināms iemesls, sāku pozitīvi noskaņoties, ka viss būs labi, bet, kad uznāk dienas ar slikto pašsajūtu, atkāl pārņem izmisums.
Re: Endokrinoloģija
01.02.2012 21:24
Paldies par atbildi.

It kā jau apzinos to, ka nevar, bet gribu reiz tikt vaļā no pašsajūtas izmaiņām...Šonedēļ sāku B vitamnīnu injekcijas(ja nemaldos, tad Neurobine), bet jāinjicē tikai divās nedēļās reizi un kopā 10 ampulas(esmui lasījusi, ka itiem ir pat katru dienu jāveic injekcijas)
Pēc cik ilga laika var gaidīt pašsajūtas uzlabojumu?Jo ir tā, ka ilgāku laiku jūtos labi, un tad atkal piemetās karstuma viļņi, svīšana un sirdsklauves.

Pēc endokrinologa ieteikuma sāku uzņemt arī ar uzturu produktus, kas satur B12.
Nu jā, tas tiesa, ka rit tikai pirmā ārstēšanās nedēļa, bet esmu jau paspējusi nomocīties ar slikto sajūtu iemeslu meklējumiem, ka tagad gribu ātrāk tikt pie labas pašsajūtas.

Tagad ir zināms iemesls, sāku pozitīvi noskaņoties, ka viss būs labi, bet, kad uznāk dienas ar slikto pašsajūtu, atkāl pārņem izmisums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: