Zarnu trakta attīrīšana

Aizsāka JayKay 

Re: Zarnu trakta attīrīšana
04.01.2013 16:03
Gvido, paldies, jā, esmu mēģinājis tējas koka eļļu, taču vispār nepalīdzēja.

Ap gadiem 17, kad bija vistrakāk, biju tajā slimību dispanserā netālu no Daugavas stadiona un tur kārtīgi man seju "noskrāpēja" analīzēm un neko neatrada.

====================================================================
"Brīvs, kam dūša brīvam būt." Rainis
Gvido
Re: Zarnu trakta attīrīšana
04.01.2013 16:38
Skūšanās nekairina baigi ādu?
Re: Zarnu trakta attīrīšana
04.01.2013 17:28
Vienīgi ar elektrisko skuvekli un tas kairina vairāk nekā skūšanas ~gadu vecu Gillete Mach3, kas tik un tā labi paveic savu darāmo;)

====================================================================
"Brīvs, kam dūša brīvam būt." Rainis
Re: Zarnu trakta attīrīšana
04.01.2013 19:32
Pēdējā lieta, ko es gribētu noskaidrot un tad es vienreiz likšos mierā par savas gremošanas sistēmas stāvokli;)

Kā varu pārbaudīt, vai man ir lenteņi vēderā?
Jau palasīju diskusijas par to un cik saprotu, tad pietiek izpētīt fēces, taču, cik saprotu, tad tā nav 100% precīza metode. Vai skriet ar burciņu un laboratoriju vai arī pilnīgi pietiekami būs pašam paskatīties vai arī tomēr ir vēl kādi varianti?

Varbūt sāku izklausīties pēc šizofrēniķa vai kāda ar obsesīvi kompulsīvajiem traucējumiem, taču vienkārši vēlos būt pilnīgi pārliecināts, ka manas problēmas nenāk no mana paša gremošanas trakta.

====================================================================
"Brīvs, kam dūša brīvam būt." Rainis
Re: Zarnu trakta attīrīšana
04.01.2013 19:49
Cik atceros tad lenteņi dod arī specifiskas imūnreakcijas kas redzamas asins analīzēs. Ja nemaldos tad runa ir par eozinofīliju bet iespējams, ka ir vēl kāda cita.

Kāds ir rezumējums pēc vakardienas tīrīšanas?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zarnu trakta attīrīšana
05.01.2013 13:00
Rezumējums? Nezinu..
Nākamajā dienā vēders izgāja 2x - pirmoreiz normāla pietiekami cieta konsistence, bet otrajā jau krietni sķidrāka kā iepriekš, bet tas vēl tā, taču galvenais, kas liek domāt, ka vēdera izeja ir par ātru, ir tā krāsa, kas ir tomēr nedaudz par gaišu priekš pilnīgi gatavas vēdera izejas.
Man tā pat bija paredzēts aizdoties pie ģimenes ārstes, pie reizes uztaisīšu asinsanalīzes uz to eozonofīliju - uz tārpiem un likšos vienreiz mierā par savas gremošanas sistēmas stāvokli;)

====================================================================
"Brīvs, kam dūša brīvam būt." Rainis
Gvido
Re: Zarnu trakta attīrīšana
05.01.2013 13:04
Parazītiem Imunuglobīns E jāpārbauda (pie ģimenes ārsta maksā kādus 4Ls, ja nemaldos), bet pie reizes fēces (bezmaksas) arī pārbaudi. Pēc tam uzraksti, kādi rezultāti, šeit.
Ivar

Izlasiju tavu komentu,ka tavi teksti tie dzēsti, neuztraucies mani ar :D kaut ar nav pret noteikumiem, parasti veselības forumos runā, par visādām medicīnas jomām, ārstēšanām un t.t. Un ja runā par vitamīniem tad ar runā, galvenais,lai nav rupji vārdi, un viss, a šeit divi dakterīši ( foruma veidotāji), kuriem neptīk un kuri neatbalsta savādāku ārstēšanu, labāk dzēš ārā, jā, cilvēki ar augstāko izglītību :D
Veiksmi Jums tālāk virtuāli ārstēt cilvēkus un piedēvēt mistiskas slimības, ko cilvēks izlasa un vienkārši sastresojas. Aloha
Gvido
Re: Zarnu trakta attīrīšana
05.01.2013 15:16
Neesmu "dakterītis", bet pilnībā atbalstu Ivara un daudzu arī tavu, Dacīt, postu dzēšanu, homeopātiskā tu mana.
Re: Zarnu trakta attīrīšana
05.01.2013 15:18
JayKay

Hmm? Kaut kā nesaskaņojas tā tīrīšana ko Tu veici (1,5 + 2,5 litri) ar rezultātu. Pēc kārtīgas tīrīšanas otrā dienā parasti nekas nav ko kakāt. Nemaz nerunājot par divām reizēm... Nu, tas kā atri Tev viss skrien cauri, tas ir fakts un nekā laba tur nav jo neuzsūktais tievo zarnu šķidrums kairina resno zarnu un vēl vairāk veicina to šķidro kakāšanu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zarnu trakta attīrīšana
06.01.2013 20:19
Vispār es arī apsveru domu par gremošanas trakta tīrīšanu. Ir vesela liste, kas mani ik pa laikam sabiedē, bet pārbaudes tā arī neveicu.

Sākšu ar to, ka esmu 22 gadus vecs vīrietis, 77kg, 1.86m.
Piemēram skābes savairojas kuņģī un pa laikam dedzina barības vadu(pieslēdzos Omeprazol Dura un pārgāja)
Stipra nieze ānusa apvidū, kas sākas kādu laiciņu pēc vēdera iztukšošanas, bet protams pāriet pēc atkārtotas pakaļas noslaucīšanas. Bija doma - hemoroīdi vai tārpi. Bet katru dienu ir ļoti aktīvs darbs. Citreiz darbā sviedrus uz pakaļas izsit vairāk kā uz pieres.
ir bijis tā, ka esmu ieraudzijis tādas brūnganas trubiņas, kā asinsvada gabaliņus fēcēs. Bet tas bija pasen un nav novērots jau sen.
Vispār man periodiski uznāk aizcietējumi, bet to jau pamanu, pakontrolēju mazliet savu uzturu, bišk vairāk paspiežu un pēc pāris dienām jau atgriežas normās.

Un ne par gremošanu saistīts jautājums. Cik ātri izdzerta limonāde uzsūcas asinīs un palielina cukura līmeni? Jo kad bija darbā asins analīzes,. es izdzēru mazo fantu apmēram 20 minūtes pirms analīzēm, un analīžu rezultāti rādija cukura līmeni tuvu maksimumam. Bija 95, un maksimums bija 100.

Būšu ļoti pateicīgs, ja spēsiet atbildēt uz šiem dzīves laikā sakrājušajiem jautājumiem.
Re: Zarnu trakta attīrīšana
06.01.2013 21:39
Koudy2

Es Tavā tekstā atradu tikai vienu jautājumu. Par cukura līmeni. Cukurs uzsūcas ātri bet no limonādes jau nu nevajadzēja uzskriet līdz maksimumam. Tad jau ticamāk, ka tāpat bija augsts. Kas daļēji izskaidro niezi... Es tikai nesapratu kādās vienībās tas cukurs izteikts. Robeža pie glikozes slodzes testa ir 7,8.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zarnu trakta attīrīšana
06.01.2013 22:33
Paaugstinats cukura limenis izraisa niezi? Man šī nieze periodiski parādās apmēram 3-4as reizes mēnesī. Reizēm retāk.
Man pirms pusotra gada nomira kaķis, bet pirms 4iem gadiem viņš atvēma milzīgu lenteni. Loģiski ka izdzēru attārpošanas zāles, bet ja nu ir tas parazīts? Vai tas izskaidrotu neregulātu vēderu, dažādas vēdera izmaiņas, niezi?
Saldumus mīlu jau no bērnības, tas noteikti izskaidro cukura līmeni. Pārstāšu ēst saldumus uz kādu mēnesi, tad teikšu, vai kas ir mainijies. :)

Paldies par ieteikumiem. :)
Gvido
Re: Zarnu trakta attīrīšana
07.01.2013 10:42
Cukurs ļoti ātri nonāk asinīs, mans ģimenes ārsts pukstēja pat, kad es, stundu pirms asinsanalīzēm, biju izdzēris kafiju ar vienu karoti cukura.

Bet par tārpiem, vispirms nodod fēču analīzes (pie ĢĀ bezmaksas), vari uztaisīt asinsanalīzes uz alerģijām (IgE). Prettārpu tabletes toreiz dzēri 2 reizes ar 2 nedēļu intervālu?

Un kas ir "dažādas vēdera izmaiņas"?
Re: Zarnu trakta attīrīšana
07.01.2013 11:51
Koudy 2 .
Sarkani matiņi fekālijās ,nieze un dedzināšana. Var liecinat par hronisku gastrītu. Kas kopā ar cukuru un sviedriem var izsaukt anusa niezi.
Cukurs ir enerģijas avots.Bet tas ir "ātrais" enerģijas avots. Ohgļhidrāti ( miltu izstrādājumi) ir "lēnais" enerģijas avots. Tas būtu labāks.
Ir jāpārbaudās uz Helikobaktēriju- biežāko gastrīta iemeslu. Omeprozols pazemina kuņģa skābi bet nelikvidē iekaisuma iemeslu. Iekaisumu ,Helikobaktērijas izsaukto, likvidē ar speciālu antibiotiķu+ omeprazols kursu.
Biežāk apmazgājies ar bide dušiņas palīdzību. Ja ir KZT problemas,tad izvairies no dzērieniem,kas satur cukurus un konservantus (E-vielas).
Izvairies no kūpinātiem un piedegušiem,žāvētiem un asiem ēdieniem.
Vari parunāt ar proktologu, kas ieteiks ziedes,kas ārstē purītu- anālās atveres iekaisumu,niezi. Parasti tās ir ziedes ar hidrokortizonu un līdzīgas.
Re: Zarnu trakta attīrīšana
07.01.2013 17:40
Tā, visu pēc kārtas.
Gvido
Par to intervālu neatceros, piedošanu. Tas bija pirms apmēram 3 gadiem. Bet zinu ka dzēru attārpotājus, visi ģimenē dzēra.
"dažādas vēdera izmaiņas" manā gadījumā ir pa kādai sāpītei dažādās vietās, bet ne izteiktas, un pārsvarā no kustībām. Piemēram vienreiz tā pasmagi pieēdos, pēc 40 minūtēm darbā sāku cilāt vidējus smagumus, un apnedicīta rajonā iesāpējās, pie noteiktas kustības tur arī pasāpēja. Pasēdēju un pārgāja. Vienmēr esmu uztraucies par apendicītu, tāpēc viņu bieži taustu un nekad neko nejūtu. Ir arītā, ka kautkur pasāp bišk un tad ir vai nu gāzes vai uz tualeti vajag. Šķidrs vēders nav bijis gadiem. Ir vai nu normāls vai mazliet cietāks.
Mazdakteri
Jā, ja tā padomā, Jūs ļoti tuvu noraksturojāt manu problēmu. Saldumus esmu ēdis vienmēr, nieze man arī ir bijusi ļoti ilgi, un tā periodiski. citreiz pat mēnesi, divus nekas neniez. Bet pēc niezes zinu, ka dibens ir nosmērējies, kaut mazliet. tāpēc cenšos to ar mitru salveti noslaucīt.
Par niezi un dedzināšanu teikšu tā, tie mani tieši visvairāk traucē. Nieze un arī dedzināšana novērojama lielākoties pie fiziskas slodzes. Ja niez, tad tā, ka nevaru nostāvēt nepakasijis, un ja dedzina, tad reizēm jau siekaslas pašas saskrien mutē. Kā jau zinat esmu diezgan kalsns, savos 1.87m sveru tikai 77kg. Vai iespējams, ka tiekot galā ar Gastrītu mans svars normalizēsies?
Man mājās ir Baycuten HC smēre, tika izrakstīta dzimumlocekļa apsārtumam. Tajā ir 1% Clotrimazole un 1% Hidrokortizons. Derēs?

Paldies par palīdzību. Diezgan daudz esmu dzīvojis arī uz neveselīgās pārtikas, picām un kolām un tā. Varbūt varat ieteikt, kas manu vēderu patīrīs. Lasiju iepriekš, ka bietes un kefīri uzlabos kopskatu. :)

Vēlreiz liels paldies par palīzību. Šis man tiešām ir ļoti svarīgi, jo šī problēma pa kripatiņai mani skar jau pāris gadus, bet kad dzīvoju ar vecākiem, mani mācija nečīkstēt par sīkumiem. Iedeva kādu tabletīti, kādu smērīti, un audz vesels. :D



Edited 2 time(s). Last edit at 07.01.2013 17:42 by Koudy2.
Re: Zarnu trakta attīrīšana
08.01.2013 01:30
Man mājās ir Baycuten HC smēre, tika izrakstīta dzimumlocekļa apsārtumam. Tajā ir 1% Clotrimazole un 1% Hidrokortizons. Derēs?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Jā smēre der.Bet tā likvide sekas nevis iemeslu.
Galvenais ir iet pie gasroentrologa.Noteikt diagnozi un izbeigt to iekaisumu.Jo var iestāties kuņģa funkcionālā slāņa atrofija.Tad dedzināšanas vietā būs citas vēl lielākas nepatikšanas.
Pēc gastrīta akūtās fāzes,kad pastiprinati izdalās kuņģa skābe, domāju apetīte mazināsies un svars pieaugs.
Tas ir atkarīgs no kuņģa super aktivitātes,vecuma,testosterona daudzuma un kaulu masas.
Un nesāksim iet par apli.Kamēr nav iets pie ārsta un iziets pret helikobaktērijas ārstēšanās kurss,jautāt ir bezjēdzīgi.
Lai saprāts un veselība.



Edited 2 time(s). Last edit at 01.03.2013 17:31 by Mazdakteris1.
Re: Zarnu trakta attīrīšana
08.01.2013 02:27
Koudy2

Cieta vēdera izeja arī var būt par iemeslu niezēšanai no mikroplaisiņām. It īpaši ja ir nosliece uz hemoroīdu veidošanos. Bet tad nepatīkamākais kazus ir tas, ka arī vēdera izejas mīkstināšana dod kairinošu efektu. Tā kā labāk lai ir cietāks nekā par mīkstu. Gastrītiem ar paaugstinātu skābes daudzumu kā reizi ir raksturīgi aizcitējumi. Kā kuņģi dedzina tā vēders ciets. Pats zinu, man gandrīz 30 gadus dedzināja. Tagad arī šad tad padedzina.

Atšķirība no Mazdaktera es esmu skeptisks attiecībā uz ģimenes ārsta brīnumaino ietekmi uz veselību... Jo ģimenes ārsta institūts patreiz atrodas degradēšanās stadijā (tapat kā visa mūsu valsts) un tur lieki nav ko meklēt...

Helikobaktēriju gan vajadzētu vismaz diagnosticēt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Edgars_2
Re: Zarnu trakta attīrīšana
01.03.2013 12:26
Resnajai zarnai un vispar zarnam var but 101 un viena problema, kas trauce zarna trakta iztirisanos. Ir javeic parbaude. Endoskopija, rengens. Resna zarna ir skaistuma sargs un vedera izejas nodrosinatajs.
Re: Zarnu trakta attīrīšana
01.03.2013 15:45
Hmm? Patiešām 101? :) Man pat 10 nesanāk :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zarnu trakta attīrīšana
01.03.2013 17:39
Ku saka:Atšķirība no Mazdaktera es esmu skeptisks attiecībā uz ģimenes ārsta brīnumaino ietekmi uz veselību... Jo ģimenes ārsta institūts patreiz atrodas degradēšanās stadijā (tapat kā visa mūsu valsts) un tur lieki nav ko meklēt...
___________________________________________________
Diemžēl tā ir. Bet neviens ārsts nevar aptvert neaptveramo.Tāpēc jau ir hepatologi, gastroenterologi ,infekcionisti,nefrologi, alergologi, urologi,ginekologi , dermatologi.Tie paši infekcionisti dalās vēl apkšgrupās.Tas saraksts ir bezgalīgs. Ģimenes ārsta nozīmē ir māka visus šos speciālistus izmantot un dot kopainu.
Diemžēl tas prasa naudu,kuras valstij nav.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 24?
Ziņa: