Dzimumlocekla problemas!

Aizsāka MK> 

Dzimumlocekla problemas!
20.03.2012 01:57
Labdien. Varbūt kāds var palidzēt man.
Man ir 20 gadi bet problema ir tāda kapēc es skūpstoties nejūtu nekadu uzbudinājumu? un tālāk seko vēl ļaunāk kad es kadu vakaru vēlos pārgulēt ar meiteni man nekas neizdodas vienkārši viņš nestāv un viss ja godīgi man sāk netikai tas besīt ārā bet ari ļoti tas mani uztrauc un nezinu ko lai dara. Varbūt kāds zin ko darīt vai pie kā vērsties un viagru netaisos lietot.
Lone
Re: Dzimumlocekla problemas!
20.03.2012 08:30
Visticamākais tev trūkst vitamīnu. Tūlīt tev Ivars paskaidros
Re: Dzimumlocekla problemas!
20.03.2012 11:12
Lone Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Visticamākais tev trūkst vitamīnu. Tūlīt tev
> Ivars paskaidros
-------------------------------------------------------------------
Paldies Lone!!! Šeit ir vērts iegriezties,tikai tāpēc, ka var krietni izsmieties.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
MK>Man ir vajadzīgas minimalas ziņas,kā parasti. Augums,svars. Vēl apmatojums uz krūtīm,sejas,vēdera. Vai ir rīta erekcija? Vai ir kadas seksuālas domas? Vai ir veselas abas oliņas. Vai nav bijis oliņu iekaisums,apsaldējums? Vai ir bijušas nodarbes ar masturbāciju? Par ko masturbācijas laikā domājam vairāk? Par sevi, savu attēlu spogulī? konkrētu meiteni? Vai nav nekad bijusi erekcija skūpstoties? Vai nav bijušas kādas deguna traumas,operācijas,,deguna gļotadas apdegumi?
Vai vecāki nav ieaudzinājuši,ka seks ir riebīgs,bīstams?
Tāks
Augums 1.85cm Svars 63 kg
Apmatojums nav uz krūtīm uz sejas nedaudz sāk augt bārda... un vienīgais apmatojums uz vēdera ir tā saucamā kaunuma līnija no nabas uz leju.
Apmēram 90% no rīta ir erekcija
Protams ka ir seksuālas domas
Nū man ir bijuši nieru apsaldējumi tāpēc nemāki pateikt vai ar oliņām viss kārtībā,vienīgi pēdējā mēneša laikā uz sēkliniekiem un dzimumlocekļa ir parādījušies sarkani izsitumu,pleķi.
Pats spogulī neskatos uz sevi masturbācijas laikā, domājis esmu par vairākām meitenēm, sievietēm.
Saistībā ar skūpstīšanos lieta tāda ka pašā sākumā ir tikai neliela erekcija kas ilgst varbūt uz 10 sekundēm un pec tam varu ar meiteni kaut visu nakti skūpstīties un nekā nav.
Trauma nav bijušas degunam hmm gļotādas apdegumi var būt no smēķēšanas ? un smēķēju apmēram no 14 gadu vecuma :( respektīvi jau gandrīz 6 gadus..... :(
Un nē vecāki neko tādu nav darījuši.
Re: Dzimumlocekla problemas!
20.03.2012 12:20
1) Jāiet pie urologa pārbaudīt prostatu un noskaidrot izsitumu cēloni.Nevar izslēgt prostatītu,kas ietekme potenci arī.
2) svars norāda uz iespejamo celtniecības materiālu trūkumu spermai( testosteronam), kas ir galvenais uzbudinatājs.
3) smēķēšana pie nieru ,ādas slimībām,potences traucējumiem ir galīgi nevēlama.Viņa spazmē visus perifēros asins vadus,tatad arī oliņas.
4) vomeronazālais orgāns degunā uztver sieviešu feromonu kopulīnu. kas dod uzbudinājuma komandu organismam. Smēķēšana to var traumēt.Parunā ar LOR speciālistu .Lai apskatās.Ceru,ka viņi zin, kas tas ir.Stradiņos jau nu noteikti zinās.
5) Skūpsīšanās ,ir tādu cilvēku grupa, var novērst puiša seksuālo uzbudinājumu.Man bija pacients,kas , lai paildzinātu dzimum aktu uz laiku to pārtrauca lai ar skūpstīšanos attālinātu ejakulāciju- sēklas noplūdi.
6)Uzzini savas erogēnās zonas ( dibens, mugura,krūšu gali) un mēģini uzbudināt tos.Jāzin arī darbības ,kas tevi uzbudina.Un droši jaierosina tās darbības meitenei spēles veidā.
Bet pats svarīgakais ir pastastīt par potences traucējumiem savam urologam.
Lai veiksme.
Vārds
Re: Dzimumlocekla problemas!
30.03.2012 22:05
Varbūt esi gejs?
Re: Dzimumlocekla problemas!
31.03.2012 12:03
Ja būtu gejs,tad ar meitenēm negulētu.Jo ir jau 20 gadi.Biseksualitāte ,ja būtu vairāk uz gejisko varētu traucēt.Bet tad jābūt erotiskām domām par savu dzimumu. Bet te puisis runā par erotiskām domām par meitenēm.Pagaidām jāatrisina ieteiktās problēmas.
Veiksmi.
Re: Dzimumlocekla problemas!
31.03.2012 18:15
varbūt stress



Edited 3 time(s). Last edit at 31.03.2012 18:19 by uhu.
Re: Dzimumlocekla problemas!
01.04.2012 15:53
uhu divus vārdus ir labojis trīs reizes. Nopietni...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 10?
Ziņa: